Účinné zbraně v boli proti váčkům pod očima

Svraštělá a povislá kůže pod očima je jednou z hlavních příčin, proč vypadá náš obličej starší. Naštěstí existuje několik domácích prostředků, jak proti pytlovitým váčkům pod očima bojovat.

1. Kofein v čaji pomáhá stahovat krevní cévy a redukovat otoky pod očima. Použijte 2 vyluhované sáčky černého či zeleného čaje a po vychladnutí na kůži přijatelnou teplotu je přiložte na oči. Pomáhají též tlumit zánět a zarudnutí očí.

2. Okurka vytažená z ledničky je velký pomocník. Zklidňuje pokožku, mírní kožní otoky, stahuje cévy  a omlazuje. Přiložte na oči dvě kolečka okurky. Lze též vyzkoušek plátky brambor či vaječný bílek.

3. Po ránu si oči omyjte studenou vodou. Chlad způsobuje zúžení krevních cév a zmírnění otoku.

4. K ochlazení očí lze použít i čajovou lžičku zchlazenou v lednici, která se přiloží zakřivením na oteklé víčko.

5. S přibývajícím věkem v kůži mizí přirozená kolagenová vlákna zajišťující pevnost kůže. To má za následek její ochabování. K zpevnění lze použít přípravky s přírodním kolagenem získávaným z kůže ryb, který má uchovanou přirozenou strukturu trojitého helixu,  neobsahuje patogenní faktory a nezpůsobuje alergie.

Doporučujeme:
KOLAGENOVÉ SÉRUM INVENTIA- gelový preparát určený pro péči o pleť v okolí očí. Tento kosmetický přípravek je tvořen především kolagenem, takže má všechny přednosti Natural Collagen Inventia(R), ale jeho složení je navíc obohaceno o vitaminy A a E. Vitaminy A a E jsou silné antioxidanty a jsou zejména cenné pro vzhled pokožky. Protože jsou tyto vitaminy velmi citlivé, ztrátě jejich aktivity se předchází tím, že jsou uzavřeny v kuličkách, z nichž se uvolňují až při kontaktu s pokožkou. tento přípravek zpevňuje pokožku očního okolí.

KOLAGENOVÝ ELIXÍR POD OČI - Delikátní krém určený k péči o jemnou a citlivou pleť pod očima za účelem omezení vrásek. Vyhlazuje vrásky, revitalizuje a regeneruje pokožku, to vše s ohledem na citlivost této oblasti.
Preparát je bohatý na kolagen, Sojadine, Matrixyl 3000 a Most 24 se zvlhčujícími, zpevňujícími a stimulačními vlastnostmi. Krém obsahuje Eyeseryl, který podporuje krevní mikrooběh, snižuje otoky a odstraňuje tmavé kruhy pod očima. Současně jsou po jeho použití vrásky viditelně mělčí. Již od prvního použití je pleť pod očima zvlhčená, projasněná a zjemněná. Dodá vašemu pohledu zářivý třpyt.

Tyto dva přípravky lze kombinovat a nanášet na sebe. Nejprve naneste gel a poté krém.

6. Z ajurvédských receptur lze použít masku s mořskými řasami Shaweeds, která má zklidňující, vyživující a propínací účinek. Jako jedna z mála masek je určete i pro citlivé oční okolí.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama