Transdermální kolagen pro zářivě hladkou pleť

Výsledky kolagenové kúry:

 • zpomalení procesu stárnutí pleti;
 • zlepšení pružnosti a napětí pleti;
 • hluboká hydratace tkání;
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek;
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti;
 • redukce strií, malých jizev, celulitidy,
  vředů, ekzémů, rozšířených vlásečnic, stařeckých skvrn,
 • silné protizánětlivé účinky, úspěšné v léčení akné;
 • odstranění změn pokožky způsobených alergii;
 • urychlení hojení ran;
 • zpevnění nehtů

  Transdermální kolagen z lososa, produkt stále ještě ne dost známý, ale s důležitou a velkou budoucností pro krásu a zdraví člověka. Jedná se o velmi speciální výrobek, který díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky v regeneraci lidského organismu. Prof. Dr. Józef Przybylski přesně vystihl potřebu doby a znovu vrací kolagenu jeho důležitou pozici při obnově lidského organismu.

 • Výrobek určený k omlazení a dokonalé regeneraci poškozené pleti
 • Díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky
 • Aktivní bílkovina v nejčistší formě.
 • Vysoce koncentrovaný a 100% přírodní
 • Nezpůsobuje alergii

  Jak používat kolagen z lososa?

  Jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.:dekolt, prsa, záda,břicho, stehna, dlaně, chodidla,.. Při používaní kolagenu je důležité, aby místo kam kolagen nanášíme bylo dobře připraveno (čisté,suché a rozehřáté ). Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně ve velmi malých dávkách (1 ml ).

  Důležité upozornění:

  Transdermalní kolagen z lososa je velmi citlivý výrobek (kolagenová vlákna jsou živá a neporušená). Minimální trvanlivost je 1 rok od data výroby při teplotě +5 - +15 C. Po otevření spotřeba do 3 měsíců a nejlépe uchovávat v ledničce a dobře uzavírat.

  Vlastnosti kolagenových vláken z lososa:

  1. Kolagenová vlákna nejsou narušena ( získávají se pouze z kůže lososa za použití moderní
  technologie. Jedna se o jedinečnou a první světovou technologii, která umožňuje zachovat
  vlákna kolagenu živé a neporušené. Toto je hlavní důvod neuvěřitelně rychlé a hluboké
  absorpce kolagenového gelu do organismu a následnému dokonalému procesu regenerace.
  Po nanesení, kolagenový gel proniká velmi jednoduše skrze kožní póry až k mezibuněčným
  tekutinám a odtud ať se to zdá neuvěřitelné až ke kostem.Toto je také důvod, proč autor
  tohoto výrobku Prof. Dr. Przybylski propaguje Transdermalní kolagen z lososa nejen v
  kosmetice pro omlazení a regeneraci kůže, ale také ve zdravotnictví na léčení nemocí jako
  je osteoporóza, prevence proti rakovině a další nemoci, které jsou spojeny se ztrátou
  kolagenu.)

  2. Kolagenová vlákna z lososa jsou velmi stabilní a odolné

  3. Rozměr molekuly kolagenu z lososa je menší než lidské kožní póry

  4. Složení výrobku je velmi kvalitní, jednoduché a na 100 % přírodní (70-80 % čistého
  kolagenu, voda a kyselina mléčná). Neobsahuje žádná barviva, aromatické prostředky ani
  konzervanty.

  5. Výrobek je ve formě gelu

  Základní informace o kolagenu:

  Co je to kolagen?

  Kolagen je bílkovina, která existuje u všech obratlovců, to znamená nachází se zároveň u ryb tak i u člověka. Avšak pozor, rostliny kolagen neobsahují.
  Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském organismu, protože tvoří 30 % celkové masy lidské bílkoviny , 70 % masy kožní bílkoviny a až 70% škáry, hlavní části kůže. Kolagen je skutečně velmi krásná a důležitá bílkovina a to díky své struktuře a důležité funkci, kterou vykonává.
  Co se týká struktury, jednotlivá částečka bílkoviny kolagenu obsahuje 3 řetězce a vytváří trojitý helix -šroubovici.( Co se týká rozdílu mezi kolagenem člověka a kolagenem lososa, tak dva řetězce jsou stejné, pouze jeden se liší.Tato odlišnost způsobuje, že kolagen lososa je mnohem, odolnější a stabilnější). Jednotlivé částečky bílkovin kolagenu jsou vzájemně propojeny a vytváří velmi silná vlákna, které tvoří struktury buněk, tkání a orgánů v našem těle. Další funkcí kolagenu je regenerovat a vyživovat.
  Pokud mluvíme pouze o kůži, tak úlohou kolagenu je udržení nejvyšší kvality struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk, zabraňování její dehydrataci, minimalizace vzniku vrásek a také udržování pružnosti pokožky.

  Potřebujeme kolagen z lososa?

  V mládí je náš organismus plně aktivní, včetně schopnosti dokonalé výživy pokožky. S věkem se však schopnost tvoření kolagenu snižuje a zároveň se zmenšuje jeho aktivita a přizpůsobivost. To se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky a její dehydratací, což způsobuje vznik vrásek. Stárnutí organismu je přirozený jev, kterému se nedá zabránit..Jsou tady však i jiné jevy, které nejsou vůbec přirozené, zejména špatné životní prostředí (znečištěné ovzduší, nekvalitní strava,..) a taky špatný životní styl (kouření, alkohol, stres,..). Toto všechno vede ke ztrátě kolagenu a jeho nové tvorbě. Používáním transdermálního kolagenu z lososa však můžeme vlivy těchto jevů omezit a stárnutí zpomalit.

  Jak se získává kolagen z lososa?

  Kolagen se extrahuje pouze z kůže lososa za použití moderní technologie, která umožňuje jeho získávání s neporušenou strukturou vláken. Proto je tento výrobek tak výjimečně účinný.Vysoce koncentrovaný rybí kolagen, získávaný z lososovitých ryb, má lepší kvalitu a je dokonce odolnější než lidský kolagen. Hlavním důvodem je, že lososovité ryby jsou schopné aklimatizovat se ve velmi odlišném životním prostředí, co se týká tlaku a teploty vody. Jejich tělo se dokáže přizpůsobit extrémním změnám v průběhu životního cyklu.

  Je kolagen z lososa přírodní?

  Tento výrobek je na 100 % přírodní. Obsahuje 70 až 80 % aktivního kolagenu, 18 % vody a 2 % kyseliny mléčné. Kolagen, voda a kyselina mléčná se nacházejí přirozeně u všech obratlovců a také u člověka. Tento výrobek neobsahuje žádné konzervační látky, umělá barviva ani aromatické prostředky.

  Pro koho je kolagen z lososa určen?

  Kolagen je určen pro každý druh pokožky, včetně velmi citlivé pleti.
  Kolagen se zvlášť doporučuje pro přirozeně zestárlou nebo předčasně zničenou pokožku. Je také účinný v odstraňování a prevenci kožních problémů, jako jsou celulitida, akné, jizvy, strie, vředy, ekzémy, nadměrně suchá kůže, znaménka, stařecké skvrny, rozšířené vlásečnice. V případě poškození pokožky urychluje její hojení (pooperační rány), odstraňuje změny pokožky způsobené alergií. Transdermální kolagen z lososa je výrobek vysoce účinný a doporučuje se především k použití v kosmetických salónech, v salónech biologické obnovy, masážních salónech a také pro kožní lékařství a plastickou chirurgii k podpoře regeneračních procesů pokožky a jejího léčení.

  Proč je kolagen z lososa účinnější než jiné přípravky?

  Kolagen je nejpřirozenější. Je tady několik základních důvodů:

 • je velmi aktivní (neporušená vlákna)
 • vysoká absorpce
 • vysoká koncentrace ( 70-80% čistého kolagenu)
 • 100% přírodní
 • nezpůsobuje alergii
  Tradiční ochrana pokožky pomocí běžných kosmetických přípravků je bezesporu důležitá. Tyto přípravky však působí pouze na vnější vrstvu pokožky, nemohou proniknout hlouběji než právě sem, a tak pokožku účinně regenerovat. Proto, aby došlo k účinné obnově kůže, je nutno zasáhnout její spodní vrstvy. Transdermální kolagen z lososa je charakterizován vysokou absorpcí a snadno se vstřebává do všech vrstev pokožky, až k mezibuněčným tekutinám. Díky tomu pokožku velmi kvalitně regeneruje.

  Jak používat kolagen z lososa?

 • jako aktivní maska na obličej a krk
 • v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.: dekolt, prsa, záda, břicho, stehna, dlaně, chodidla;
 • vysoce účinný je v celkovém použití na tělo při dodání do koupele v množství 1 ml na 1 m3 vody.

  Jak skladovat kolagen z lososa?

  Kolagen by se měl skladovat při teplotě +5 °C - +15 °C
  Po otevření se doporučuje kolagen skladovat v ledničce.

  Je kolagen z lososa bezpečný?

  Produkt je dermatologicky testován v místní aplikaci. Je hypoalergenní. Preparát byl zkoumán Klinikou Dermatologie lékařské fakulty v Gdaňsku a byl uznán za vysoce účinný ve zpomalování stárnutí kůže a rovněž v odstraňování následků dermatóz.
  Obsah: 30 ml

  Více informací na www.kolagen.cz.

  Transdermální kolagen je k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod a v ordinaci lékařské kosmetiky.

 • Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
  Diskuze ke článku
  Přidat komentář

  Komentáře (104)

  • Obrázek uživatele Monika
   Monika (anonym)

   Po aplikaci je vhodne nanest hydratacni denni krem. Tez je mozne male mnozstvi kolagenu smichat s oblibenou kremovou maskou (napr. jojobovou) a tahlými pohyby tuto masku s kolagenem vmasirovavat do pleti. Po takovemto zakroku je to hned na pleti videt - zjemni se pory, vyhladi je jemne vrasky - takovato aplikace je vhodna napr. pred spolecenskou akci. Po jednorazove alikaci je vsak vysledek pouze prechodny. Trvalejsich vysledku se dosahuje zhruba po mesicnim domacim osetrovani kolagenem nebo po deseti kosmetickych osetrenich kolagenem v salonu.

   Bře 31, 2003
  • Obrázek uživatele dobromila
   dobromila (anonym)

   Informace jsou velmi dostatečné, až na tu základní, chybí cena

   Bře 19, 2003
  • Obrázek uživatele tana
   tana (anonym)

   Proc take neuvedete, kolik kolagen stoji?

   Bře 19, 2003
  • Obrázek uživatele Alena
   Alena (anonym)

   V popisu přípravku mi chybí, jak následně (hlavně na den) ošetřit pleť. Zda mohu použít po aplikaci kolagenu denní krém. A dále mne zajímá, za jak dlouho se asi mohu těšit na první výsledky.

   Bře 31, 2003
  • Obrázek uživatele Simona
   Simona (anonym)

   Ja jsem cenu nasla na www.kolagen.cz uplne dole - 1200Kc. Tak asi budu muset zase setrit - mam hrozne rozsirene pory a kosmeticka nevi, co s tim.

   Bře 19, 2003
  • Obrázek uživatele viana
   viana (anonym)

   Dobrý den, máte někdo, prosím, s trandermálním kolagenem už nějaké zkušenosti? Děkuji.

   Srp 31, 2004
  • Obrázek uživatele Jarmilla
   Jarmilla (anonym)

   Jelikoz nikdo nenapsal jakym zpusobem se ten kolagen z losova dostava mam zato, ze ryba musi umrit. Opravdu je dulezite zabit lososa jen proto? kdyby zeny nekourily nepatlaly na sebe kilogramy makeup, tak by nevypadaly stare. Nejist maso ze zvirete (ktere je stejme decimova- no) a vice ovoce a zeleniny je prospesnejsi nez kolagen z krasneho lososa. Lide vzpamatujte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Led 18, 2006
  • Obrázek uživatele Hanka
   Hanka (anonym)

   Používám transdermální kolagen 2měsíce. Úžasný pocit a perfektní výsledky za tak krátkou dobu.

   Dub 02, 2005
  • Obrázek uživatele liana
   liana (anonym)

   Zdravím vás všechny a tak si myslím,že kdyby ty krémy a vše co je "dobré" na pleť,byly opravdu tak OK ,nebylo by starých žen.Ve 40letech je pleť ještě dobrá,já jsem šla na lift v 50let.a měla jsem pleť dobrou,akorát méně pružnou,což se odráží na syslících(sanice jdoucí k uchu).Snacha mi ojednala kolagen s kosmetiky LR a nevidím žádný zázrak.Užívám ho 1 rok.Co vy nato?

   Pro 14, 2006
  • Obrázek uživatele iva
   iva (anonym)

   je to jen tahání peněz z kapsi,proč by bohatí přistupovali k plastice,neexistuje nic,stárneme

   Čer 09, 2006
  • Obrázek uživatele iva
   iva (anonym)

   je to jen tahání peněz z kapsi,proč by bohatí přistupovali k plastice,neexistuje nic,stárneme ....mám kosmetický kurs a něco o tom vím

   Čer 09, 2006
  • Obrázek uživatele Táňa
   Táňa (anonym)

   Na rozšířené póry je dobré užívat buď bylinnou směs z čínské medicíny pro uzavření pórů -asi 250Kč- a zároveň např. kosmetika-krém na stažení pórů. Např.Garnier má dobré.Jinak toto je způsobeno slabostí ledvin, které nemají sílu uzavírat kůži. Může to být vrozen, nebo postupným oslabováním. Ale dá se to krásně řešit. Přeji krásnou pleť!

   Čer 09, 2006
  • Obrázek uživatele Markéta
   Markéta (anonym)

   Ano, stárneme! Ale je možné s pomocí kolagenu stárnout pomaleji. Jak píšete, bohatí chodí na plastiku, a mi chudší se můžeme cítit lépe už po kolagenu. Je mi 40 let, občas trpím na akné a začínají vrásky, na každého časem dojde. Několik měsíců zkouším přírodní kolagen Q 5 -26 od Colway. Tento výrobek si zachovává své dobré vlastnosti i při pokojové teplotě, což dřívější produkty neuměli. Velmi dobře mi léčí akné a vyhlazuje i starší jizvičky. Protože pomáhá obnovovat kožní kolagen, vypíná a vyhlazuje vrásky. Kůže tak rychle nestárne.Osobně z něj mám skvělý pocit. Kolagen Q 5 - 26 objednávám na www.kolagen.er.cz, kde je spousta dalších informací. Ahoj Markéta

   Čer 21, 2006
  • Obrázek uživatele Lenka
   Lenka (anonym)

   Marketo, pouzivas Q 5- 26 Platinum? Muzu pres to pouzivat svoji beznou kosmetiku?

   Čer 21, 2006
  • Obrázek uživatele Návštěvník
   Návštěvník (anonym)

   mám vyzkoušený kolagen osobně a můžu zaručit, že pomáhá, je to takový menší zázrak.

   Čer 21, 2006
  • Obrázek uživatele Eva
   Eva (anonym)

   Nechci si tu dělat nějakou reklamu, ale jsem na 100 % přesvědčena, že na Váš problém - a nejen tento, Vám pomůže BIOLOGICKY AKTIVNÍ PŘÍRODNÍ TRANSDERMÁLNÍ KOLAGEN Q5-26. Dováží se k nám od 15. 12. 2006. Jako jediný na světovém trhu neztrácí své transdermální schopnosti i v pokojové teplotě do 26 °C a dokáže se sloučit s lidskou bílkovinou díky filtrování přes vlákna bource morušového, čímž zpětně podporuje tvorbu vlastního kolagenu v podkoží, v kostech a kloubních jamkách. Dokonce prostupuje i oční sítnicí a přináší okamžitou úlevu unaveným očím. Má nejen kosmetické, ale i ozdravné účinky. Doporučuje ho i Sdružení prevence civilizačních nemocí, se kterým spolupracuji. Mám mnoho klientek - kosmetiček, které paradoxně při své práci mají kolem nehtů letité záděrky, některé i přesušené ruce a různé ekzémy. Nabídla jsem jim na tento problém k vyzkoušení Transdermální kolagen Q5-26 zdarma na vyzkoušení(nechtěly si ho koupit, protože s různými běžně známými kolageny léta pracují). Bez vyjímky se vždy do týdne ozvaly a byly překvapeny s hojivými výsledky. Většinou to bylo proto, že se do týdne opravdu zbavily letitých záděrek a ruce jim omládly nečekaným způsobem.Rovněž ho používají na obličej po opalování v soláriu k rychlé regeneraci kolagenu v podkoží. Mohu z mnoha dobrých zkušeností doporučit i k regeneraci pokožky po návratu z dovolené u moře. V některých studiích s tímto kolagenem dělají pro zahraniční klientelu velmi drahou, ale opravdu účinnou exkluzivní ozdravnou a omlazovací kůru nejen na ruce, ale i celé tělo. Pokud se chcete podívat na fotografie, nebo se dozvědět více z poznatků našich klientů, podívejte se na www.colagen.cz jsou tam uvedeny samostatně různé druhy použití - paradentóza, oči ap. Pokud budete ještě potřebovat další informace, zavolejte mi na tel. 775 373 379, ráda Vám vše zodpovím. Na rubrice nehty, plísně ještě pracuji. Chci ji doplnit i o poznatky a zkušenosti včetně fotografií. Eva Sojková

   Čer 23, 2006
  • Obrázek uživatele Markéta
   Markéta (anonym)

   Ano, Platinum je nejčistší, ale můžeš i Silver. Lenko samozřejmě můžeš používat svoji kosmetiku, jen pozor na obsah ovocných kyselin, nebo aktivního zinku, to kolagenu nesvědčí. Po 10-15 minutách po aplikaci kolagenu můžeš použít hydratační krém Markéta

   Čer 26, 2006
  • Obrázek uživatele bublinka
   bublinka (anonym)

   Je kolagen vhodný aj na dekolt poškodený slnkom a rokmi? Mám dekolt poškodený nadmerným slnením, vznikli mi tam škvrnité mapy a hrbolky. Je možné to upraviť kalagénom z lososa? Ahoj bublinka

   Črv 05, 2006
  • Obrázek uživatele zuzana
   zuzana (anonym)

   Mám pigmentové skvrny na obličeji,bohužel už pár let se jich nemohu zbavit.Zkoušela jsem laser,chemický peeling..jak pomůže kolagen.Má někdo zkušenosti.

   Čer 21, 2006
  • Obrázek uživatele Blanka
   Blanka (anonym)

   Kolagen je na dekolt vyborny. Stejne dobrou zkusenost na vysusenou plet po sluneni mam i s maskou Shayouth od Shahnaz Herbals a na pigmentace Shablem.

   Črv 09, 2006
  • Obrázek uživatele Jana
   Jana (anonym)

   Za tři měsíce jsem se téměř úplně zbavila růžovky.

   Črv 13, 2006
  • Obrázek uživatele Pro Hanku
   Pro Hanku (anonym)

   Milá Hanko, Vaše potíže se dají velmi dobře upravit - Premenstruální tenze a nepravidelnost cyklu lze velmi dobře zvládnout pomocí bylinkového extraktu a transdermální kolagen by zcela jistě pomohl s Vašimi problémy s akné.

   Srp 11, 2006
  • Obrázek uživatele Bláža
   Bláža (anonym)

   Pro Janu: Jano mohla bys mě poradit, jak jsi vyléčila růžovku kolagenem, mám s ní již nějaký ten rok problém a zkusila už jsem kdoví co ale nic nepomáhá. Kontakt:svobodova.b"seznam.cz

   Říj 03, 2006
  • Obrázek uživatele K.
   K. (anonym)

   a da se tomu verit?loni jsem si tady koupila krem proti pigmentovym skvrnam vod ty princezny a nic,-(((porad jsem osklive flekata lidi koukaj nic prijemnyho

   Říj 03, 2006
  • Obrázek uživatele Ví
   Ví (anonym)

   Používám a musím říct,že nahradil drahou kosmetiku...jedině snad ,že to nestíhám 2x denně,tak týdně.

   Lis 17, 2006
  • Obrázek uživatele Kamila
   Kamila (anonym)

   Kolagen používám 11 měsíců a jsem velmi spokojená. Na prahu čtyřicítky mám nejhezčí pleť co pamatuji. Po jednom aknózním pupínku se mi udělala vypouklá červená jizva jako knoflíček, kožní lékařka s tím nechtěla nic dělat, a kolagen ji pomalu, ale jistě likviduje. Kůže omládla, což vidím každé ráno, kdy pomačkaný obličej od polštáře se vyrovná za pár minutek - loni to trvalo až půl hodinky (na zádech spát neumím). Drahé krémy proti vráskám jsou minulost, stačí hydratační (třeba Aquila za 80 Kč), pro sušší pleť krémy pro mimina (neobsahují konzervační látky). Takže zkušenost - výborná.

   Lis 23, 2006
  • Obrázek uživatele Mirka
   Mirka (anonym)

   Tak mě napadá, že jakmile začnu používat kolagen, musí to být dlouhodobě a pořád. Pokožka si zvykne na silnou podporu zvenčí a jestli nedostane svoji dávku, bude stárnout o to rychleji, oč více byla vyživována. Je to jen můj názor, ale obyčejně tak to funguje u velmi drahých krémů. Tento velmi dobrý účinek na pleť má i jeden dlouhodobě prodávaný a velmi oblíbený krém za dostupnou cenu, ale má menší vadu na "kráse". Po jeho mnohaletém používání a vysazení se pleť "zbortí". Po konzultacích s lékaři jsem si ověřila, že pleť se stane silně závislá, a proto při nedodání velmi účinných prostředků /což není pravděpodobné na doživotí/ stárne rychleji.

   Pro 06, 2006
  • Obrázek uživatele Simona
   Simona (anonym)

   Mám dojem , že LR cosmetic nemá transdermální kolagen. Normální kolagen nemá takové účinky, protože se nevstřebává. Také jsem používala různé kolageny a výsledek jsem viděla až u transdermálního.

   Pro 14, 2006
  • Obrázek uživatele Olina
   Olina (anonym)

   prosím vás, jakých 1200, česká kosmetika Valea vyrábí kolagenové masky okurkovou, ženšenovou aj. za 27,- nebo 29,- Kč.Používám je roky, denně, jsou evidentně účinné. k tomu masky - jogurt, rozmačkané ovoce, olivový olej.Pozor, ty Valea masky nejsou v každé drogerii, spíš je najdete v těch obyčejných,v těch luxusních je nemají.

   Pro 15, 2006
  • Obrázek uživatele DRAHU
   DRAHU (anonym)

   BEZPROSTŘEDNĚ PO 1.POUŽITÍ KRÉMU NA OBLIČEJ ,JENŽ OBSAHUJE KOLAGEN SE MI UDĚLALO DIVNĚ NEVOLNO,JAKO ŽE OMDLÍM,TAK JSEM HO SMYLA A POTÍŽE USTOUPILY.KDYSI JSEM POUŽILA KOLAGENOVÉ AMPULE OD JINÉ FYRMY, A NIC MI NEBYLO. tAK NEVÍM CO SI OTOM MYSLET.MÁTE NĚKDO TAKOVOU ZKUŠENOST?

   Pro 21, 2006
  • Obrázek uživatele zolik
   zolik (anonym)

   muj nazor je,ze je to vsechno o reklame.zaden krem neni zazracny a kazdy ma plet jakou dostal do vinku a hodne je to v genech a dedicnosti.takze mile damy,pokud nemame prachy na plastiku jsme totalne v p....

   Led 02, 2007
  • Obrázek uživatele Romana
   Romana (anonym)

   Tak já používám transdermální kolagen už 6 týdnů a můžu říci,že žádné viditelné změny nevidím.Póry se mi nezmenšily a jizvičky po akné jsou pořád stejné.Ani na můj dva měsíce starou jizvičku (spíše velký rozšířený pór) nezabral.A to se píše, že když jizvička není stará,tak jej odstraní úplně.Jsem celkem sklamaná.Asi je to opravdu všechno jen byznys a tahání pěněz z lidí,kteří mají nějaký svůj problém a jsou ochotni za jeho odstranění dát nemalý peníz.

   Led 03, 2007
  • Obrázek uživatele s*
   s* (anonym)

   A to že kvůli Vaší "krásné" pleti trpí a umírají živé bytosti Vám nevadí???

   Led 10, 2007
  • Obrázek uživatele Tom
   Tom (anonym)

   Ty bytosti umiraji kvuli masu, pro ktere jsou specialne chovani - kolagen z podkozi se ziskava druhotne.

   Led 10, 2007
  • Obrázek uživatele s*
   s* (anonym)

   naivní alibismus

   Led 14, 2007
  • Obrázek uživatele Romana
   Romana (anonym)

   Táňo, pokud se tady zase podíváš, mohla bys mi napsat, jak se ta bylinná čínská směs na rozšířené póry jmenuje? Díky

   Led 22, 2007
  • Obrázek uživatele helena
   helena (anonym)

   Mile damy,az nam jednou vsem dojde,ze z nas ma kosmeticko-farmaceuticky prumysl jen dojne kravy,tak nam bude lepe a ono zkrachuji!Pokud by vse inzerovane v reklamach melo fungovat,mame vsechny xichtiky jak detske prdylky,zoubky jak perlicky a neexistoval by jeden tlustoch,no a proc tomu je naopak,staci se jen poradne zamyslet,ze?!?!?!Oplet je nutno se peclive starat od zacatku puberty,o zuby zrovna tak a s vahou je to stejne,tady nas kosmeticke "zazraky" nevytrhnout,mohou jen malilinko pomoci,nic vic a nic min..

   Bře 20, 2007
  • Obrázek uživatele lenka
   lenka (anonym)

   Znám několik lidí, kteří kolagen používají na kožní problémy, a to hlavně na akné. Pokud máte kožní problémy a zažili jste, jak problematicky se léčí, tak vám kolagen doporučuji. Neodsuzujte, dokud jste nevyzkoušeli!

   Bře 23, 2007
  • Obrázek uživatele lenka
   lenka (anonym)

   Tak místo kosmetických přípravků používejte sádlo - je levné a velmi účinné!

   Bře 23, 2007
  • Obrázek uživatele Lidus
   Lidus (anonym)

   Heleno nemyslim si ze mas pravdu, kosmeticke firmy produkojou opravdu lepsi a lepsi kremy na plet, proti vraskam, na akne , na jizvicky a zalezi na kezdem z nas jak se kdo o svoji plet chce starat a kolik za to utrati.Diky Bohu za to ze vymejslej porad neco novyho a mame moznost si udrzet krasnou a zdravou plet dyl.Jasne ze to nejsou "zazraky" a neodgumujou nam vrasky behem chvilky ale to snad kazdy vi ale proc k tomu neprispet kdyz je moznost????

   Srp 17, 2007
  • Obrázek uživatele elyon
   elyon (anonym)

   Jen kdyby to nebylo tak drahé... :(

   Zář 15, 2007
  • Obrázek uživatele Miska
   Miska (anonym)

   Ahoj, je mi 20, mám problematickou pleť, můžu už používat kolagen??

   Zář 16, 2007
  • Obrázek uživatele Míra.
   Míra. (anonym)

   Ahoj,proč bys nemohla jej používat? V Polsko se běžně používá při plastických operacích na zlepšení hojení a omezení jizev. Já bych Ti však asi doporučil vyčistit tělo nějakým bylinným potravinovým doplňkem. Zdravé tělo se projevuje čistou pokožkou.

   Zář 18, 2007
  • Obrázek uživatele Zuzka
   Zuzka (anonym)

   taky je mi 20 a mám problematickou pleť a ne moc peněz. Jaké bylinné potravinové doplňky doporučuješ?

   Zář 18, 2007
  • Obrázek uživatele Míra.
   Míra. (anonym)

   Potravinových doplňků je na trhu nepřeberné množství v různých cenových relacích.Většinou však i zde platí "za málo peněz málo muziky".Nechci zde dělat reklamu určitému výrobku,napiš e-mail.

   Zář 19, 2007
  • Obrázek uživatele Miska
   Miska (anonym)

   Já mám e-mail Misininecka"centrum.cz, napsal bys mi to taky?

   Zář 21, 2007
  • Obrázek uživatele kamča
   kamča (anonym)

   Pobavilo mě, že aby se kolagen z lososa dostal, ryba musí zemřít. To tě nenapadlo, že ryby se zabíjejí, abychom je snědli (i lososy), takže naopak kolagen se vyrábí z odpadu - z rybích kůží, čili nebohá ryba když už musela zemřít, je využita bezezbytku, což je ekologické.

   Říj 03, 2007
  • Obrázek uživatele Natali
   Natali (anonym)

   Chci jen dodat, že kolagen není tak drahý - je to jako s pernamentkami- musíš dát najednou více peněz, ale postupným užíváním zjistíš, že denní ošetření pleti kolagenem stojí tak 6-8 Kč. Já ho používám 2 roky a nedám na něj dopustit-vygumoval mi jizvu po zanícením pupínku na tváři, se kterou si neporadila ani kožní lékařka, a kůži na obličeji a v dekoltu mám tak pružnou a pevnou, že ráno po probuzení nemám žádné zmačkance, které by mizely hodinu! A to je mi 40 let.A drahou protivráskovou kosmetiku už nepotřebuji.Mám ale jiný kolagen, lepší-z tolstolobika bílého, najděte si ho na internetu.

   Říj 03, 2007
  • Obrázek uživatele Helena
   Helena (anonym)

   Prosím o odpověď, zda transder. kolagen z lososa ženy??? Děkuji.

   Lis 28, 2007

  Stránky

  Přidat komentář

  Reklama

  Reklama