Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Tibetský recept mládí

Recept byl nalezen archeologickou expedici OSN v r. 1971 v tibetském klášteře. Byl napsán na hliněné tabulce v VI. století před počátkem našeho letopočtu. Po rozluštění písma byl přeložen do všech světových jazyků.

"Vzít po balíčku (100 g) květ heřmánku, třezalky, smilu písečného a březových pupenů - vše rozemlít, smíchat a zakrýt pokličkou. Večer vzít jednu polévkovou lžíci směsi, zalít půllitrem vroucí vody, nechat stát 20 minut, potom přecedit přes řídké plátno (ne přes obvazovinu) a plátno vyždímat. Odlít do sklenice (200 ml) v tomto rozpustit čajovou lžičku medu a vypít. Potom již nejíst ani nepít. Tuto proceduru provádět před spaním. Ráno nahřát zbytek tekutiny, do stavu páry, v ní rozpustit čajovou lžičku medu a vypít 15-20 minut před snídaní. Tímto způsobem pokračovat každodenně tak dlouho, pokud směs neskončí (nevyčerpá se). Celý cyklus léčby opakovat po uplynutí 5 let."

Výsledek: Prudce se zlepší látková výměna, organismus se očisti od tuků a vápenatých usazenin, krevní žíly se stanou elastickými, předchází se skleróze, hypertonii (zvyšování tlaku), zrak se navrátí do původně zdravého stavu, celý organismus se omlazuje.

Zdroj: Rodinná encyklopedie zdraví, nakladatelství Pragma

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele eva
  eva (anonym)

  je pravda ze bylinky jsou osvedcene nejvice na procistovani celeho organismu ale i na leceni ruznych chorob jsem daleko od domova, kde se daji tyto bylinky sehnat, rada bych znala jejich latinsky nazev dekuji

  Lis 16, 2001
 • Obrázek uživatele Katarina
  Katarina (anonym)

  Tiež by som si rada tento čaj pripravila, ale mám problém zohnať smil písečný. Pomôže mi niekdo? Ďakujem. Katarina

  Lis 28, 2001
 • Obrázek uživatele karkulka
  karkulka (anonym)

  smil písečný latinský názov Helichrysum bracteatum slovenský Slamiha slamienková je to kvet.

  Led 30, 2006
 • Obrázek uživatele jan
  jan (anonym)

  sukalnik obecny nebo mrdokund.

  Feb 16, 2007
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Zkuste se podívat na tyto stránky. Prodejna je v Praze a musím řici, že je fakt dobře zásobená a já jsem tam právě Smil koupila. http://www.gresik.cz/lecive-byliny.html

  Čer 02, 2008

Přidat komentář

Reklama

Reklama