Reklama

Thajská masérka: Ztlučte malá prsa, ať jsou větší!

Zapomeňte na silikon či hormony.Thajská masérka tvrdí, že má klíč k tomu, jak uspokojit i ty nejnáročnější ženy toužící po bohatém dekoltu. Za 14 let praxe jsem zvětšila prsa tisícům Thajek, ujišťuje Kchemmika na Songkchlaová. Zázračným prostředkem je údajně tradiční thajská masáž.

Stačí prý šest dní vytrvalého hnětení prsou a 16.000 thajských bahtů (asi 15.000 korun) za odbornou asistenci. Výsledek je údajně zaručený: Prsa kterékoli ženy se zvětší v průměru od 2,5 do deseti centimetrů.

Podle agentury AP klientky 34leté masérky vypadají spokojeně a na více než sto let starou masážní techniku nedají dopustit, přestože poplatek za zvětšení ňader odpovídá mzdě, kterou dělník vydělá v thajské metropoli Bangkoku za 100 dní dřiny.

Kchemmika vykonává praxi na východním předměstí Bangkoku. Její dům zdobí velký bilboard s nápisem "Ztlučte malá prsa, ať jsou větší!".

"Slogan má jediný cíl - zaujmout potenciální zákazníky," vysvětluje poněkud dravou reklamu masérčin manžel Pasit. "Ve skutečnosti prsa masírujeme a některé jejich části pleskáme, abychom dosáhli jejich zvětšení."

Reklama

Obvyklá masážní procedura trvá zhruba deset minut. Masérka se přitom soustředí na hnětení prsou a zároveň pleská jejich horní partie. Cílem tohoto poměrně bolestivého postupu je údajně odstranit podkožní tuk z míst, kde je zbytečný, a přesunout ho na místa, kde přispěje ke zvětšení objemu prsou a sebevědomí jejich majitelky.

Masérka po první lekci instruuje dámy, jak mají v masáži pokračovat samy. Většina z nich si pak už údajně vystačí sama; jen málo z nich se vrací na druhou lekci. Její klientela je prý rozmanitá; od 20letých dívek po 70leté důchodkyně.

Kchemmika se naučila masážní technice zvětšující prsa v 17letech od své matky. Od té doby pomohla tisícům žen a také sobě. Tvrdí, že si sama zvětšila prsa o deset centimetrů. "Nemohu k reklamě využívat své zákaznice, takže propaguji vlastní úspěchy. Zájemkyním vždy říkám: 'Než se rozhodnete, podívejte se na moje prsa'," vysvětluje spokojená podnikatelka.

Zdroj: ČTK

Reklama

Komentáře

marie (St, 4. 5. 2005 - 21:05)
Dobry den, cetla jsem clanek o thanjske maserce,ktera dokaze zvetsit prsa o 2,5 az 10cm. Chtela bych Vas poprosit o kontakt dekuji Marie
Samantha (So, 7. 5. 2005 - 05:05)
Rada bych se zeptala jestli nemate kontakt na maserku tohoto druhu v USA. Dekuji
Gabinka (St, 7. 2. 2007 - 05:02)
dobry den chtela bych se zeptat co mam delat abych mela vetši poprsi nebo co se nato použiva dekuji odepište
thajský masér … (St, 7. 2. 2007 - 06:02)
Bohužel děvčata,právě jsem ztloukl masérku,protože měla malá prsa a chytil jsem od ní kurz,takže vás můžu namasírovat osobně.Můj mail honki-tonki"seznam.zc
Adam
mara (St, 28. 2. 2007 - 19:02)
stejne to nepomoze
jana (St, 28. 2. 2007 - 19:02)
a nevite jak bych je mohla zmensit? mam totiz 6.
Světlýk (Po, 26. 5. 2008 - 15:05)
Dobrý den, myslím si , že je to nesmysl, protože už jsem se ptala tolik dokrotu i lidí přes kosmetiku a všichni mi říkali to samé. Plastická operace.......:(
iva (Ne, 10. 8. 2008 - 17:08)
No já mám taky menší prsa a jsem za to ráda, ale každý chce něco jiného, to chápu. Myslím, že to není o velikosti, ale špíše o pevnosti a tvaru
Katka (Ne, 4. 1. 2009 - 01:01)
Jestli si mile damy myslite, ze to nepomuze, tak je to jen a jen vas problem. Ty, ktere tomu verily, tak asi spokojene byly.. Jinak by se ji klientela tezko rozrustala. A ze vam lekari a dalsi lide rekli jedine plastika.. Co take ocekavat od dnesnich "osvicenych" lidi. Tezko vam reknou, "ano, toto opravdu funguje, nedeljte si u nas tu plastiku".. Takze asi tak.
Martina (Pá, 22. 4. 2011 - 15:04)
Já nedám dopustit na krém a tablety "pueraria mirifica" - za tři měsíce zvětšení o 5cm na obvodu :-))
Reklama