Tělová mléka pro citlivou pleť

Představíme vám tělová mléka vhodná pro problematickou, citlivou, svědivou, zanícenou kůži či kůži s atopickým ekzémem či psoriásou.

Nimbové tělové méko

Nimbový olej a extrakt z nimbových listů se po staletí používal na zlepšení kvality a zdraví pokožky.Je prospěšný pro podrážděnou, svědivou a citlivou pokožku, Thera Neem and Oil tělové mléko je velkým přínosem pro vaši pokožku při každodenní péči. Více než 80% přísad v Thera Neem Leaf and Oil Lotion se skládá z výtažku čistých organických certifikovaných nimbových listů, ručně sbíraných rostlin aloe vera a divoce rostoucí nimby, Dalšími vysoce kvalitními přísadami jsou přírodní oleje a změkčovadla, mírné antioxidanty, konzervační látky, a hypoalergenní polymery, které činí naše tělové mléko lehce a rychle vstřebatelné do pokožky.

Tea tree mléko na tělo a ruce

Tea tree mléko na tělo a ruce vyživuje a hydratuje pokožku, zanechává ji hedvábně hladkou a bez mastnoty.
Kromě antiseptického tea tree rovněž obsahuje aloe vera, vilín a slunečnicový olej, které v kombinaci dodávají celému tělu nebeský pocit. Tea tree působí antimikrobiálně, proti plísním a kvasinkám. Ale vera hydratuje a zklidňuje podráždění.

 

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Související produkty na 001shop.cz: 
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama