Shatone - Bylinné vlasové tonikum

Zázračná ajurvédská receptura obsahující bylinné extrakty. Působí proti padání vlasů, tvorbě lupů a předčasnému šedivění. Podporuje růst vlasů a jejich hustotu.

Speciální přípravek pro znovuoživení vlasů. Poskytuje vlasům přirozený lesk. Vynikající pro zpevnění jemných vlasů s roztřepenými konečky. Dodává vlasům výživu.

Způsob použití:

Shatone se nanáší přímo na pokožku hlavy, nejlépe každé ráno. Jemně konečky prstů se vmasírovává kruhovými pohyby po dobu několika sekund. Tonikum se nesmývá a nechává se působit. Přípravek není mastný a po chvíli se odpaří. Zanechává příjemnou vůni. Přípravek vydrží na dva až tři měsíce pravidelného používání.

Aktivní složky:

Amla (Emblica officinal) působí proti padání a šedivění vlasů, posiluje a zpevňuje vlasy.

Harar (Terminalia chebula) čistí pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů.

Bahera (Terminalia belerica) stimuluje růst vlasů a zabraňuje předčasnému šedivění

Jatamansi (Nardostachys jatamansi) podporuje růst vlasů a pomáhá uchovat přirozenou barvu.

Bilva (Aegle marmelos) má protizánětlivé účinky

Přípravek můžete zakoupit na 001shop.cz nebo ve vzorkové prodejně Shahnaz Herbals - Krakovská 22, Praha 1 od 10 do 19 hodin.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (5)

 • Obrázek uživatele lenka
  lenka (anonym)

  zdravim ctenare tohoto prispevku.bohuzel i me postiklo to,ze nemam hlavu pokrytou vlasy jak by melo byt.jsem z toho dosti spatna,ale mem velkou podporu v rodine,v kamaradce,po predcteni celeho clanku na toto tema si myslim, ze je nadeje s tim neco udelat. chodim na injekce,ale ty pomahaji uplne na jine zdravot probl ktere mam.nevadi, i presto jsem rada ze to funguje.takze vsem kteri se potapeji ve stejnem problemu jako ja vzkazuji, drzte se,jsou horsi veci na svete,zdravi vsem preje pisatelka lenka

  Lis 11, 2006
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Dobrý den, nevíte náhodou jestli je pro vlasy vhodné dlouhodobé barvení? Barvím si vlasy kvůli šedinám, které mám čím dál tím víc častěji, nevím jak bych to měla jinak řešit

  Lis 19, 2020
 • Obrázek uživatele Blažena
  Blažena (anonym)

  Tak určitě to není pro vlasy vhodné, ale pokud už začínají šedivět, tak jim většinou o moc víc ublížit nemůžete. Snad jen, pokud si nechcete pořád dokola barvit vlasy, tak já to řeším pomocí přípravku, díky kterému mám svoji přírodní barvu vlasů.

  Lis 21, 2020
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  Pomocí jakého přípravku do vlasů to prosím řešíte? jak to přesně funguje?

  Lis 24, 2020
 • Obrázek uživatele Blažena
  Blažena (anonym)

  Podívejte se na stránky gr7 .cz , kde tento přípravek najdete a dokonce jsou tam i fotky, jak lidé vypadají před tím a potom. Přípravek musíte používat pravidelně a asi po týdnu už to má svůj výsledek

  Lis 25, 2020

Přidat komentář

Reklama

Reklama