Shatone - Bylinné vlasové tonikum

Zázračná ajurvédská receptura obsahující bylinné extrakty. Působí proti padání vlasů, tvorbě lupů a předčasnému šedivění. Podporuje růst vlasů a jejich hustotu.

Speciální přípravek pro znovuoživení vlasů. Poskytuje vlasům přirozený lesk. Vynikající pro zpevnění jemných vlasů s roztřepenými konečky. Dodává vlasům výživu.

Způsob použití:

Shatone se nanáší přímo na pokožku hlavy, nejlépe každé ráno. Jemně konečky prstů se vmasírovává kruhovými pohyby po dobu několika sekund. Tonikum se nesmývá a nechává se působit. Přípravek není mastný a po chvíli se odpaří. Zanechává příjemnou vůni. Přípravek vydrží na dva až tři měsíce pravidelného používání.

Aktivní složky:

Amla (Emblica officinal) působí proti padání a šedivění vlasů, posiluje a zpevňuje vlasy.

Harar (Terminalia chebula) čistí pokožku hlavy a zabraňuje tvorbě lupů.

Bahera (Terminalia belerica) stimuluje růst vlasů a zabraňuje předčasnému šedivění

Jatamansi (Nardostachys jatamansi) podporuje růst vlasů a pomáhá uchovat přirozenou barvu.

Bilva (Aegle marmelos) má protizánětlivé účinky

Přípravek můžete zakoupit na 001shop.cz nebo ve vzorkové prodejně Shahnaz Herbals - Krakovská 22, Praha 1 od 10 do 19 hodin.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele lenka
    lenka (anonym)

    zdravim ctenare tohoto prispevku.bohuzel i me postiklo to,ze nemam hlavu pokrytou vlasy jak by melo byt.jsem z toho dosti spatna,ale mem velkou podporu v rodine,v kamaradce,po predcteni celeho clanku na toto tema si myslim, ze je nadeje s tim neco udelat. chodim na injekce,ale ty pomahaji uplne na jine zdravot probl ktere mam.nevadi, i presto jsem rada ze to funguje.takze vsem kteri se potapeji ve stejnem problemu jako ja vzkazuji, drzte se,jsou horsi veci na svete,zdravi vsem preje pisatelka lenka

    Lis 11, 2006

Přidat komentář

Reklama

Reklama