Šetrná intimní hygiena

Přestože na trhu nacházíme značné množství mycích prostředků, nelze mezi nimi najít přípravek, který by ve vztahu k přirozenému ošetření sliznice pohlavních orgánů bylo možné označit za vhodný. Všechny nám známé výrobky obsahují některé látky (tenzidy), které mají sice vysokou čistící schopnost, avšak vůči pokožce a sliznici se chovají agresivně. Následkem používání těchto přípravků je funkční oslabení velmi citlivé sliznice, porušení rovnováhy přítomných mikroorganizmů a z toho vyplývající poškození.

Hydrofilní olej Intima je vyráběn z vysoce kvalitních olejů (mandlový, sojový, jojobový), z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů (levandulový, tymiánový). Intima Original AÖK neobsahuje žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus.

Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňuje všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Má antiseptické a dezodorační účinky, příjemnou bylinnou vůni. Vynikající mycí a dezodoranční účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů. Při pravidelném používání odstraní nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání výše jmenovanými nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti přípravku jej mohou používat i děti.

Zhruba 5 - 10 kapek přípravku Intima (Intimus pro muže) naneseme na navlhčenou sliznici a opláchneme vodou. Přípravky Intima  či Intim set jsou velmi ekonomicky výhodné, neboť jedno balení (150 ml) vystačí při správném používání na 500 umytí! (30 kapek je 1 ml)
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (17)

 • Obrázek uživatele lojza
  lojza (anonym)

  Ano, pohlaví se musí mýt velice šetrně , já svého kokotka myjy hebounce a s láskou , ale na druhou stranu se musí mít pořádně, jinak mě za předkozkou zůstane smegma a potom to dost zapáchá. Mý mýry jsou 16/3 ve ztopořeným stavu, ale i tak jsem spokojen. Pokud byste mě chtěla některá roštěnka napsat, tak máte k dispozycy můj e-mail a nebo je zde můj web cz/www/tolary/asert.htm Tak pyště, mylé roštěnky, jsme oba (16/5) už pripraveny. Těšym se.

  Led 04, 2004
 • Obrázek uživatele Milan
  Milan (anonym)

  Vypada to jako prachsprosta reklama.

  Led 18, 2004
 • Obrázek uživatele lojza
  lojza (anonym)

  Jelikož pro přidání komentáře pod určitým jménem neexistuje heslo , může kdokoliv psát jménem kohokoliv . Tento komentář jsem samozřejmě nepsal .Otázka ale je , kdo a proč ho mojim jménem napsal ? Vypadá to na nějakého puberťáka , ktery nemá jinou zálibu , než se takto " bavit" . Pravděpodobně nemá vysoké sebevědomí a tímto způsobem si ho potřebuje vykompenzovat , aby se cítil líp . To vychází z teorie psychoanalýzy . Takže tento člověk by potřeboval hygienu , ale DUŠEVNÍ , doporučuju psychoterapeuta :) . Pravý lojza ( pro méně inteligentní , Lojza je pseudonym , Jelikož se nejmenuji Alois :) )

  Led 10, 2004
 • Obrázek uživatele LOJZA nebo ALOIS/jak chcete/
  LOJZA nebo ALO... (anonym)

  Tak teda jo, já se Vám přyznám. Byl jsem trochu zhulený, jak jse to psal a měl jsem strašnou chut na babu. Dlouho jsem neměl sex a tímto jsem si to vykompenzoval a dost dobře jsem se při tom vyhonil. Tak jsem to napsal proto, protože se namá zapýrata lhát, protože jsem to psal já, první jsem se za to styděl, ale tedse k tomu přyznávám. Omlouvám se všem, koho ten můj přýspěvek pohoršyl a napsaly my e-mailík. Prostě jsem to v danou chvíly potřeboval.Děkujy za pogopený. Váš Lojza, nebo Alois /jak chcete/. Papa

  Led 10, 2004
 • Obrázek uživatele Anděla
  Anděla (anonym)

  K článku bych se já ráda vyjádřila - a narozdíl od Lojzy se pokusím psát bez gramatických chyb a použití vulgarismů atd. Jako lékářka doporučuji používání intimních mýdel maximálně 1x denně, aby se nenarušovala sliznice. Pro prevenci gynekologických obtíží je vhodné užívat preparáty udržující v harmonii mikroflóru. Tím jsou doplňky s obsahem laktobacillové kultury např. Pangamin Bifi, dále všechny Bifi jogurty s živými probiotiky např. Hollandia a výrobky s obsahem inulinu např. Unimilk v tabletách, pro každodenní použití pak margarín Alfa vital. Tolik mé tipy k článku.

  Říj 01, 2005
 • Obrázek uživatele Anna
  Anna (anonym)

  Kosmetiku pro intimní hygienu používám z beautyville, kde si kupuji všechno v tomto ohledu i pro své dny. Nemám od té doby, problémy se svěděním.

  Lis 14, 2015
 • Obrázek uživatele Radka
  Radka (anonym)

  Taky používám speciálně určenáý gel na intimní hygienu. Dřív jsem z normálních měla problémy s pálením atd.

  Lis 19, 2015
 • Obrázek uživatele Anna
  Anna (anonym)

  Holky, jaké máte zkušenosti s FEMIGELEM?

  Lis 21, 2015
 • Obrázek uživatele Mirka
  Mirka (anonym)

  Já používám také intimní gely. Po jiných přípravcích, mám nepříjemné problémy.

  Lis 23, 2015
 • Obrázek uživatele M.
  M. (anonym)

  Mám čerstvou zkušenost s detoxikačními tělísky Scarlett. Jestliže chcete důkladnou očistu, kupte si tělíska. Samy uvidíte, co v sobě všechno máte :(. Nyní, po druhém tělísku (2 na dva měsíce) je mi skvěle. Ještě doporučuji koupit přes nějakou lékárnu na netu, vidět cenu, protože v kamenných lékárnách ve městě bylo rozmezí ceny 200 Kč, vůbec netušili, za kolik jim to reprezentant dodá.

  Lis 23, 2015
 • Obrázek uživatele Inka
  Inka (anonym)

  Jaký přípravek bych měla použít v případě podráždění pohlaví po intenzívním pohlavním styku. Nový přítel má velkou výdrž, větší penis a dokáže to dělat třeba hodinu v kuse a při opakování i déle. Sice se mi to líbí, ale potom mám pohlaví jak zmučené.Tak něco pro zklidnění bych uvítala já, ale i on.

  Lis 24, 2015
 • Obrázek uživatele Kamila
  Kamila (anonym)

  Jaký přípravek bych měla...Skvělý přípravek je http://www.001shop.cz/p/intisan-balzam-pro-intimni-hygienu/ nebo http://www.001shop.cz/p/femigard-bylinny-gel/

  Lis 24, 2015
 • Obrázek uživatele Inka
  Inka (anonym)

  Skvělý přípravek je...Díky, vyzkouším.

  Lis 24, 2015
 • Obrázek uživatele Anna
  Anna (anonym)

  Já používám kosmetiku jedině z beautyville.cz, jak jsem tady již psala. Je totiž přírodní a nechci na sebe plácat chemie, hlavně v intimní oblasti.

  Lis 29, 2015
 • Obrázek uživatele Miroslav
  Miroslav (anonym)

  Co poradíte mužům? Já mívám pohlavní styky s přítelkyní v průměru jednou měsíčně a to díky vzdálenosti co nás dělí. Z toho důvodu si náš sex hledíme užít co možná nejvíce, ale potom mám penis zejména na žaludu podrážděný. Pár dní mne nepříjemě štípe, pálí a svědí. Vždy to sice samo přejde, ovšem do té doby je to nepříjemné. Partnerka je podle gynekologa naprosto zdravá a podle mého doktora jsem v pořádku i já. Bylo nám řečeno, že to bude právě tím intenzívním sexem, z kterého však nechceme slevovat. Proto bych rád dostal radu od někoho, kdo má podobné zkušenosti a ví jak problém řešit. Snad nějaký uklidňující krém na žalud nebo něco v tom smyslu. Děkuji.

  Pro 04, 2015
 • Obrázek uživatele Kamila
  Kamila (anonym)

  Co poradíte mužům? Já...Intisam, Femigard mohou používat ženy i muži.

  Pro 18, 2015
 • Obrázek uživatele Jarka
  Jarka (anonym)

  Já si kupuji kosmetiku pro intimní hygienu, protože po normálních mám svědění a nepříjemný pocit.

  Feb 29, 2016

Přidat komentář

Reklama

Reklama