Reklama

Šetrná intimní hygiena

Přestože na trhu nacházíme značné množství mycích prostředků, nelze mezi nimi najít přípravek, který by ve vztahu k přirozenému ošetření sliznice pohlavních orgánů bylo možné označit za vhodný. Všechny nám známé výrobky obsahují některé látky (tenzidy), které mají sice vysokou čistící schopnost, avšak vůči pokožce a sliznici se chovají agresivně. Následkem používání těchto přípravků je funkční oslabení velmi citlivé sliznice, porušení rovnováhy přítomných mikroorganizmů a z toho vyplývající poškození.

Hydrofilní olej Intima je vyráběn z vysoce kvalitních olejů (mandlový, sojový, jojobový), z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů (levandulový, tymiánový). Intima Original AÖK neobsahuje žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus.

Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňuje všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Má antiseptické a dezodorační účinky, příjemnou bylinnou vůni. Vynikající mycí a dezodoranční účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů. Při pravidelném používání odstraní nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání výše jmenovanými nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti přípravku jej mohou používat i děti.

Zhruba 5 - 10 kapek přípravku Intima (Intimus pro muže) naneseme na navlhčenou sliznici a opláchneme vodou. Přípravky Intima  či Intim set jsou velmi ekonomicky výhodné, neboť jedno balení (150 ml) vystačí při správném používání na 500 umytí! (30 kapek je 1 ml)
 

Reklama
Reklama

Komentáře

lojza (Ne, 4. 1. 2004 - 17:01)
Ano, pohlaví se musí mýt velice šetrně , já svého kokotka myjy hebounce a s láskou , ale na druhou stranu se musí mít pořádně, jinak mě za předkozkou zůstane smegma a potom to dost zapáchá. Mý mýry jsou 16/3 ve ztopořeným stavu, ale i tak jsem spokojen. Pokud byste mě chtěla některá roštěnka napsat, tak máte k dispozycy můj e-mail a nebo je zde můj web cz/www/tolary/asert.htm Tak pyště, mylé roštěnky, jsme oba (16/5) už pripraveny. Těšym se.
Milan (Ne, 18. 1. 2004 - 02:01)
Vypada to jako prachsprosta reklama.
lojza (So, 10. 1. 2004 - 13:01)
Jelikož pro přidání komentáře pod určitým jménem neexistuje heslo , může kdokoliv psát jménem kohokoliv . Tento komentář jsem samozřejmě nepsal .Otázka ale je , kdo a proč ho mojim jménem napsal ? Vypadá to na nějakého puberťáka , ktery nemá jinou zálibu , než se takto " bavit" . Pravděpodobně nemá vysoké sebevědomí a tímto způsobem si ho potřebuje vykompenzovat , aby se cítil líp . To vychází z teorie psychoanalýzy . Takže tento člověk by potřeboval hygienu , ale DUŠEVNÍ , doporučuju psychoterapeuta :) . Pravý lojza ( pro méně inteligentní , Lojza je pseudonym , Jelikož se nejmenuji Alois :) )
LOJZA nebo AL… (So, 10. 1. 2004 - 14:01)
Tak teda jo, já se Vám přyznám. Byl jsem trochu zhulený, jak jse to psal a měl jsem strašnou chut na babu. Dlouho jsem neměl sex a tímto jsem si to vykompenzoval a dost dobře jsem se při tom vyhonil. Tak jsem to napsal proto, protože se namá zapýrata lhát, protože jsem to psal já, první jsem se za to styděl, ale tedse k tomu přyznávám. Omlouvám se všem, koho ten můj přýspěvek pohoršyl a napsaly my e-mailík. Prostě jsem to v danou chvíly potřeboval.Děkujy za pogopený. Váš Lojza, nebo Alois /jak chcete/. Papa
Anděla (So, 1. 10. 2005 - 21:10)
K článku bych se já ráda vyjádřila - a narozdíl od Lojzy se pokusím psát bez gramatických chyb a použití vulgarismů atd. Jako lékářka doporučuji používání intimních mýdel maximálně 1x denně, aby se nenarušovala sliznice. Pro prevenci gynekologických obtíží je vhodné užívat preparáty udržující v harmonii mikroflóru. Tím jsou doplňky s obsahem laktobacillové kultury např. Pangamin Bifi, dále všechny Bifi jogurty s živými probiotiky např. Hollandia a výrobky s obsahem inulinu např. Unimilk v tabletách, pro každodenní použití pak margarín Alfa vital. Tolik mé tipy k článku.
Anna (So, 14. 11. 2015 - 23:11)
Kosmetiku pro intimní hygienu používám z beautyville, kde si kupuji všechno v tomto ohledu i pro své dny. Nemám od té doby, problémy se svěděním.
Radka (Čt, 19. 11. 2015 - 14:11)
Taky používám speciálně určenáý gel na intimní hygienu. Dřív jsem z normálních měla problémy s pálením atd.
Anna (So, 21. 11. 2015 - 22:11)
Holky, jaké máte zkušenosti s FEMIGELEM?
Mirka (Po, 23. 11. 2015 - 22:11)
Já používám také intimní gely. Po jiných přípravcích, mám nepříjemné problémy.
M. (Po, 23. 11. 2015 - 22:11)
Mám čerstvou zkušenost s detoxikačními tělísky Scarlett. Jestliže chcete důkladnou očistu, kupte si tělíska. Samy uvidíte, co v sobě všechno máte :(. Nyní, po druhém tělísku (2 na dva měsíce) je mi skvěle.
Ještě doporučuji koupit přes nějakou lékárnu na netu, vidět cenu, protože v kamenných lékárnách ve městě bylo rozmezí ceny 200 Kč, vůbec netušili, za kolik jim to reprezentant dodá.
Inka (Út, 24. 11. 2015 - 06:11)
Jaký přípravek bych měla použít v případě podráždění pohlaví po intenzívním pohlavním styku. Nový přítel má velkou výdrž, větší penis a dokáže to dělat třeba hodinu v kuse a při opakování i déle. Sice se mi to líbí, ale potom mám pohlaví jak zmučené.Tak něco pro zklidnění bych uvítala já, ale i on.
Kamila (Út, 24. 11. 2015 - 11:11)
Jaký přípravek bych měla...Skvělý přípravek je http://www.001shop.cz/p/intisan-balzam-pro-intimni-hygienu/ nebo http://www.001shop.cz/p/femigard-bylinny-gel/
Inka (Út, 24. 11. 2015 - 12:11)
Skvělý přípravek je...Díky, vyzkouším.
Anna (Ne, 29. 11. 2015 - 20:11)
Já používám kosmetiku jedině z beautyville.cz, jak jsem tady již psala. Je totiž přírodní a nechci na sebe plácat chemie, hlavně v intimní oblasti.
Miroslav (Pá, 4. 12. 2015 - 16:12)
Co poradíte mužům? Já mívám pohlavní styky s přítelkyní v průměru jednou měsíčně a to díky vzdálenosti co nás dělí. Z toho důvodu si náš sex hledíme užít co možná nejvíce, ale potom mám penis zejména na žaludu podrážděný. Pár dní mne nepříjemě štípe, pálí a svědí. Vždy to sice samo přejde, ovšem do té doby je to nepříjemné. Partnerka je podle gynekologa naprosto zdravá a podle mého doktora jsem v pořádku i já. Bylo nám řečeno, že to bude právě tím intenzívním sexem, z kterého však nechceme slevovat. Proto bych rád dostal radu od někoho, kdo má podobné zkušenosti a ví jak problém řešit. Snad nějaký uklidňující krém na žalud nebo něco v tom smyslu. Děkuji.
Kamila (Pá, 18. 12. 2015 - 14:12)
Co poradíte mužům? Já...Intisam, Femigard mohou používat ženy i muži.
Jarka (Po, 29. 2. 2016 - 13:02)
Já si kupuji kosmetiku pro intimní hygienu, protože po normálních mám svědění a nepříjemný pocit.
Reklama