Praskání pokožky během těhotenství

Průvodním jevem těhotenství je samozřejmě zvětšující se objem bříška a prsů. Z důvodů podstatného zvětšení objemu v relativně krátkém čase a nízké pružnosti pokožky dochází v těchto oblastech často k popraskání kůže, což mnohé žehy velmi trápí.

Tato kosmetická závada po porodu nemizí a zůstává na celý život, neboť se jedná o trvalé poškození. Tyto žehy se na nás později obracejí a žádají radu, jak svou pokožku učinit opět krásnou a hladkou. Bohužel pro ně máme neustále tu samou odpověď : jediná možnost, kterou nabízíme, je prevence.

Ženám, které chtějí tomuto trvalému poškození předejít, můžeme doporučit uvolňující masážní olej Muttisol Extra AOK. Tento přípravek obsahuje olej z pšeničných klíčků a mandlový olej a je bohatý na vitamíny A, E, F a lecitin, což vše v optimální kombinaci udržuje namáhanou pokožku vláčnou a pružnou. Pro maximální působení účinných složek je třeba dvakrát denně jemně vmasírovat olej do pokožku bříška a prsů a to již od prvních dnů těhotenství. Kůže získá na elastičnosti a její napínání nezanechá následky.

zdroj: Aromaterapie plus

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele maruna
  maruna (anonym)

  a kolik stoji ? ? ?

  Dub 13, 2007
 • Obrázek uživatele Dany
  Dany (anonym)

  zní to zajímavě, zajímalo kolik to stojí a kde bych to mohla sehnat? díky

  Zář 10, 2007
 • Obrázek uživatele mila
  mila (anonym)

  Třeba tady http://www.natusen.cz/products/muttisol-extra-masazni-olej-proti-striim-v-tehotenstvi/ jej mají 179,-

  Kvě 09, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama