Reklama

Péče o problematickou pleť s aloe vera a tea tree

Kombinace hojivého účinku aloe vera a antiseptického účinku australského čajovníku je ideální pro ošetření pleti s kožními problémy.

Čistý gel aloe vera je bohatý na vitamin B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholin, minerály jako železo, vápník, zinek, draslík, hořčík, mangan, měď atd. a zároveň aloe vera gel obsahuje 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních. Aloe vera též obsahuje enzymy jako fosfatázu, amylázu, katalázy, celulázy, lipázy atd. Také obsahuje přírodní saponiny, které mají dezinfekční účinky a antrachinony, které působí antibakteriálně, protivirově a protizánětlivě. 

Aloe vera má díky svému složení velmi zajímavé vlastnosti na kůži: podporuje hojení jizev, buněčnou regeneraci, hydrataci pleti a působí protizánětlivě a jako přírodní antibiotikum. Skutečný zázrak přírody, aloe vera, je užíván milióny lidí po celém světě.

Tea tree - australský čajovník je nejsilnější přírodní antiseptický a desinfekční prostředek. Má antibakteriální, antivirové, antimykotické ( protiplísňové ) a hojivé účinky.
Používá se k ošetření akné, řezných ran, popálenin a po pobodání hmyzem. 

Aby měla aloe účinek na kůži, musí být ve výrobcích obsažena ve velkém množství a mít hodně aktivních látek (polysacharidů). Pro svou řadu AUREA, belgická firma Pro-vera použila tu nejkvalitnější bio aloi veru ve vysokém množství v produktech. Řada AUREA je plod několikaletého výzkumu. Galeoce Cosmetics Natural měla za cíl při vývoji produktů vysokou koncentraci účinných látek, aby tak byl zajištěn jejich optimální účiněk. Nejlepší suroviny jsou vybírány s velkou přísností. Produkty řady AUREA mají udělen cerifikát ECOCERT SAS pro ekologickou a biologickou kosmetiku.

Reklama

Pro každodenní péči o pleť doporučujeme následující dva přípravky:

AUREA medicinální krém kombinuje přírodní zklidňující účinek aloe vera a éterického oleje z australského čajovníku (Tea Tree - Melaleuca) na všechny kožní problémy.
Nanášejte lokálně na postižené oblasti kůže.    
 

 

Reklama

Komentáře

žaneta (Út, 28. 1. 2014 - 14:01)
Mě se hodně zhoršila pleť po vysazení antikoncepce, kterou jsem brala přes pět let. jako kdyby se hormony zbláznily a já vypadala jako v pubertě, možná ještě hůř. Z normální pleti, kterou jsem potřebovala hydratovat, jsem se vrátila k mastné a lesknoucí se pleti s pupínkama. Takže jsem nakoupila plno kosmetických přípravků na mastnou pleť, začala zobat zinek a užívám dýňový olej - mám po něm pevnější vlasy a ještě užívám probiotiky od valosunu. Pleť je tak mnohem lepší. Nějaký pupínek se občas objeví,ale to se lehko zamaskuje a já nemusím znovu užívat HA
Reklama