Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Péče o problematickou pleť s aloe vera a tea tree

Kombinace hojivého účinku aloe vera a antiseptického účinku australského čajovníku je ideální pro ošetření pleti s kožními problémy.

Čistý gel aloe vera je bohatý na vitamin B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholin, minerály jako železo, vápník, zinek, draslík, hořčík, mangan, měď atd. a zároveň aloe vera gel obsahuje 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních. Aloe vera též obsahuje enzymy jako fosfatázu, amylázu, katalázy, celulázy, lipázy atd. Také obsahuje přírodní saponiny, které mají dezinfekční účinky a antrachinony, které působí antibakteriálně, protivirově a protizánětlivě. 

Aloe vera má díky svému složení velmi zajímavé vlastnosti na kůži: podporuje hojení jizev, buněčnou regeneraci, hydrataci pleti a působí protizánětlivě a jako přírodní antibiotikum. Skutečný zázrak přírody, aloe vera, je užíván milióny lidí po celém světě.

Tea tree - australský čajovník je nejsilnější přírodní antiseptický a desinfekční prostředek. Má antibakteriální, antivirové, antimykotické ( protiplísňové ) a hojivé účinky.
Používá se k ošetření akné, řezných ran, popálenin a po pobodání hmyzem. 

Aby měla aloe účinek na kůži, musí být ve výrobcích obsažena ve velkém množství a mít hodně aktivních látek (polysacharidů). Pro svou řadu AUREA, belgická firma Pro-vera použila tu nejkvalitnější bio aloi veru ve vysokém množství v produktech. Řada AUREA je plod několikaletého výzkumu. Galeoce Cosmetics Natural měla za cíl při vývoji produktů vysokou koncentraci účinných látek, aby tak byl zajištěn jejich optimální účiněk. Nejlepší suroviny jsou vybírány s velkou přísností. Produkty řady AUREA mají udělen cerifikát ECOCERT SAS pro ekologickou a biologickou kosmetiku.

Pro každodenní péči o pleť doporučujeme následující dva přípravky:

AUREA medicinální krém kombinuje přírodní zklidňující účinek aloe vera a éterického oleje z australského čajovníku (Tea Tree - Melaleuca) na všechny kožní problémy.
Nanášejte lokálně na postižené oblasti kůže.    
 

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele žaneta
    žaneta (anonym)

    Mě se hodně zhoršila pleť po vysazení antikoncepce, kterou jsem brala přes pět let. jako kdyby se hormony zbláznily a já vypadala jako v pubertě, možná ještě hůř. Z normální pleti, kterou jsem potřebovala hydratovat, jsem se vrátila k mastné a lesknoucí se pleti s pupínkama. Takže jsem nakoupila plno kosmetických přípravků na mastnou pleť, začala zobat zinek a užívám dýňový olej - mám po něm pevnější vlasy a ještě užívám probiotiky od valosunu. Pleť je tak mnohem lepší. Nějaký pupínek se občas objeví,ale to se lehko zamaskuje a já nemusím znovu užívat HA

    Led 28, 2014

Přidat komentář

Reklama

Reklama