Reklama

Péče o pleť s aloe vera

Existuje skutečně mnoho archeologických a historických záznamů vypovídajících o mnohočetném léčebném a kosmetickém užívání aloe ve všech velkých civilizacích bez vyjímky.

Čistý gel aloe vera je bohatý na vitamin B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholin, minerály jako železo, vápník, zinek, draslík, hořčík, mangan, měď atd. a zároveň aloe vera gel obsahuje 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních. Aloe vera též obsahuje enzymy jako fosfatázu, amylázu, katalázy, celulázy, lipázy atd. Také obsahuje přírodní saponiny, které mají dezinfekční účinky a antrachinony, které působí antibakteriálně, protivirově a protizánětlivě.

Aloe vera má díky svému složení velmi zajímavé vlastnosti na kůži: podporuje hojení jizev, buněčnou regeneraci, hydrataci pleti a působí protizánětlivě a jako přírodní antibiotikum. Skutečný zázrak přírody, aloe vera, je užíván milióny lidí po celém světě.

Aby měla aloe účinek na kůži a vlasy, musí být ve výrobcích obsažena ve velkém množství a mít hodně aktivních látek (polysacharidů). Pro svou řadu AUREA, belgická firma Galeoce Cosmetics Natural použila tu nejkvalitnější bio aloi veru ve vysokém množství v produktech. Řada AUREA je plod několikaletého výzkumu. Galeoce Cosmetics Natural měla za cíl při vývoji produktů vysokou koncentraci účinných látek, aby tak byl zajištěn jejich optimální účiněk. Nejlepší suroviny jsou vybírány s velkou přísností. Produkty řady AUREA mají udělen cerifikát ECOCERT SAS pro ekologickou a biologickou kosmetiku.

Pro každodenní péči o pleť doporučujeme:

Reklama

AUREA micelární pleťová voda - Obsahuje aloe vera ve vysoké koncentraci a kvalitě. Čistí jemně a šetrně, aniž by pleť vysušovala.

AUREA - Bio 24-hodinový obličejový hydratační krém aloe vera.
Aurea hydratační krém je vyroben z aloe vera v kombinaci s přírodními oleji ze sladkých mandlí, šípků, arganu, měsíčku, pupalky a meruněk. Ochraňuje, hydratuje a vyživuje všechny typy pleti. Naneste velkoryse na čistý, suchý obličej a krk, vynechejte oblast očí. Vhodný pro všechny typy pleti.
 

Reklama

Komentáře

Reklama