Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Oslavujte léto na Festivalu péče a líčení FAnn parfumerií

Komerční prezentace: Doba prázdnin a dovolených je časem, kdy "jdeme s kůží na trh", a proto chceme vypadat perfektně ? víc než kdykoliv během zbývajících měsíců v roce.

Doba prázdnin a dovolených je časem, kdy „jdeme s kůží na trh“, a proto chceme vypadat perfektně - víc než kdykoliv během zbývajících měsíců v roce. Aby se to stalo skutečností, a přitom jsme totálně nevyprázdnili svou peněženku, vymyslely pro nás FAnn parfumerie Festival péče a líčení , který trvá po celý červnový měsíc.

Kromě skvělé  slevy 20% na celou nabídku péče - včetně přípravků na a po opalování - a dekorativní kosmetiky je pro zákazníky FAnn parfumerií připraven ke každému nákupu nad 2.000,- Kč atraktivní dárek a navíc ke každému nákupu dostanou vzorek vůně nebo péče ZDARMA.

A tím se festival teprve začíná, protože k jakémukoliv nákupu nad 1.000,- Kč máte možnost získat FAnn Bonus Card se stálou slevou 10% na všechny své budoucí nákupy.

Jste-li držitelem FAnn Bonus Card nebo se jím během června stanete, pak se můžete těšit na další překvapení, která pro vás ve FAnn parfumeriích připravujeme. Mimoto budete pravidelně do své schránky dostávat ZDARMA nejnovější přehled všeho, co se u nás děje v podobě časopisu FAnn Info (3x ročně) a Vánočního katalogu FAnn parfumerií.

Seznam značek, jejichž  přípravky z péče a dekorativní kosmetiky jsou zařazeny do Festivalu péče a líčení najdete - stejně jako další podrobné informace o nabídce FAnn parfumerií - na www.fann.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama