Oilatum: jemná péče o suchou a citlivou pokožku

Oilatum chrání jemnou dětskou pokožku a je vhodné pro děti již od narození.

Je pravidlem pečovat o kůži novorozence, kojence i malého dítěte. Svědomití rodiče používají pro své děti takové přípravky, které mají nejen dokonalé kosmetické vlastnosti, ale rovněž chrání dětskou kůži před vysoušením a podrážděním. Ideální přípravek pro péči o kůži malého dítěte má nejen dokonalé mycí vlastnosti, ale i vlastnosti ochranné a zvláčňující. Měl by chránit před ztrátami vody, ale zároveň jí umožnit volně dýchat. Všechny tyto podmínky splňují kosmetické přípravky řady Oilatum od mezinárodní farmaceutické společnosti Stiefel, která je součástí skupiny GlaxoSmithKline.

Oilatum řada zahrnuje například Oilatum krém a mýdlo. Aktivní složkou přípravků je lehký tekutý parafín. Aplikace krému zajistí intenzivní dlouhodobé promaštění a zvláčnění kůže. Obnovuje přirozenou kožní bariéru, brání nadměrnému odpařování vody z pokožky a zklidní podráždění. Je určen zejména pro ekzematiky, pro běžnou péči o pokožku novorozenců a malých dětí i pro dospělé s extrémně suchou kůží. Oilatum mýdlo je dermatologické jemně zvlhčující mýdlo, ideální pro časté mytí. Může být používáno denně při koupání, mytí i sprchování.

Oilatum přípravky jsou k dostání v lékárnách. Nyní probíhá speciální akce. Při nákupu Oilatum krému a mýdla můžete požádat o hodnotný dárek - látkovou panenku. Vystřihněte čárové kody z balení těchto dvou produktů, nalepte na kupon a zašlete. Kupon a kontakty jsou uvedeny na letácích v lékárnách nebo na www.oilatum.cz .

Společnost Stiefel po více než 150 let určuje směr vývoje v oblasti péče o citlivou a k alergiím náchylnou kůži. Důkazem toho je velká oblíbenost přípravků řady Oilatum v mnoha zemích světa.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama