Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!

Odstraňte si vrásky za pár babek

Banány, kokosový olej či ananasová šťáva mohou vykonat pro vaši pleť to, co drahé krémy.

Rozmačkejte oloupaný banán tak, aby měl krémovou texturu a aplikujte jej na celý obličej po dobu 30 minut.  Banány byly používány po staletí na pomoc u mnoha kožních problémů, včetně akné, vrásek, bradavic a lupénky.

Kokosový olej je nejlepší volba, pokud jde o fyzické vyhlazení vrásek, neboť obnovuje kožní tkáň a  zanechává pleť hydratovanou, hladkou a krásnou.

3. Ananasová šťáva může snadno konkurovat jakékoliv kosmetické péči, ve skutečnosti je ještě mnohem lepší, protože obsahuje enzym bromelin, který přirozeně při lokální aplikaci narušuje staré vrchní vrstvy kůže a zanechává novou čerstvou kůži pod nimi.

Zdroj: positivemed.com

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele regina
  regina (anonym)

  je mi 56 a používám večer místo krému dětský olejíček AVIRIL,stojí asi 20kč v malé skleněné lahvičce ,je k dostání normálně v drogeriích i v lékárnách ,jemně voní,mám suchou plet,je výborný použít i na děkolt, v létě večer po opalování,vozím si ho i k moři

  Kvě 27, 2013
 • Obrázek uživatele No,
  No, (anonym)

  KŮŽE, pleť..potřebují vysušenou kombinaci ode různých neduhů ZABLOKOVÁNU,TAKÉ!..neprodyšnou vlivem HORMONÁLNÍCH LÉKŮ..ZKLIDNIT A OBČAS vysadit krémy,odpočinek má být alespoň 3 měsíce a to naprostý.

  Srp 24, 2013
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Mám pocit,že kecáte zase blbosti! Doktor mi řekl,že se mám mazat!

  Srp 24, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama