Odstraňte si vrásky za pár babek

Banány, kokosový olej či ananasová šťáva mohou vykonat pro vaši pleť to, co drahé krémy.

Rozmačkejte oloupaný banán tak, aby měl krémovou texturu a aplikujte jej na celý obličej po dobu 30 minut.  Banány byly používány po staletí na pomoc u mnoha kožních problémů, včetně akné, vrásek, bradavic a lupénky.

Kokosový olej je nejlepší volba, pokud jde o fyzické vyhlazení vrásek, neboť obnovuje kožní tkáň a  zanechává pleť hydratovanou, hladkou a krásnou.

3. Ananasová šťáva může snadno konkurovat jakékoliv kosmetické péči, ve skutečnosti je ještě mnohem lepší, protože obsahuje enzym bromelin, který přirozeně při lokální aplikaci narušuje staré vrchní vrstvy kůže a zanechává novou čerstvou kůži pod nimi.

Zdroj: positivemed.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele regina
  regina (anonym)

  je mi 56 a používám večer místo krému dětský olejíček AVIRIL,stojí asi 20kč v malé skleněné lahvičce ,je k dostání normálně v drogeriích i v lékárnách ,jemně voní,mám suchou plet,je výborný použít i na děkolt, v létě večer po opalování,vozím si ho i k moři

  Kvě 27, 2013
 • Obrázek uživatele No,
  No, (anonym)

  KŮŽE, pleť..potřebují vysušenou kombinaci ode různých neduhů ZABLOKOVÁNU,TAKÉ!..neprodyšnou vlivem HORMONÁLNÍCH LÉKŮ..ZKLIDNIT A OBČAS vysadit krémy,odpočinek má být alespoň 3 měsíce a to naprostý.

  Srp 24, 2013
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  Mám pocit,že kecáte zase blbosti! Doktor mi řekl,že se mám mazat!

  Srp 24, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama