Odhalujeme pro vás marocké tajemství, jak být přirozeně krásní a zdraví

Alassala arganový olej je 100% přírodní za studená lisovaný olej z plodů vzácného stromu Arganie trnité, která roste pouze v jihozápadním části Maroka.

Maroccan sense arganový olej pro pleť

Tento orientální zázrak též přezdívaný marocké zlato má hned několik účinků pro Vaši pokožku. Je vhodný jak pro mastnou, tak suchou plet.

- protizánětlivé účinky v boji proti nejrůznějším onemocněním kůže (akné, ekzém, lupénka)
- hydratační účinky pro podporu nejen elasticity, ale i pevnosti pokožky
- zabraňuje tvorbě strií a účinně bojuje proti vzniku vrásek

Doporučuje se používat na den jako podklad pro make-up nebo na noc pro intenzivnější regeneraci pokožky.

Složení:
100% přírodní argonový olej

Obsah balení:
50 ml

Můžete zakoupit na 001shop.cz

---------------------------------------------------------------------------

Alassala Argan Oil na vlasy získal ocenění - FINALISTA v kategorii nejlepší arganový olej v soutěži Beauty Short List AWARDS 2014

Alassala arganový olej na vlasy

Maroccan sense arganový olej na vlasy zvyšuje pružnost a obnovuje strukturu vlasových vláken. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Antioxidanty obnovují buněčné membrány vlasů a vitamin E podporuje přirozený vzhled a dodává vysoký lesk.

Aplikovat ho můžete dvěma způsoby:
Před umytím se doporučuje nanést jako masku od kořínků až po konečky. Jemnou masáží pokožky hlavy zajistíte intenzivní vstřebání všech výživných
látek.
Po umytí se doporučuje lehce nanést na konečky, čímž zamezíte jejich lámání.

Složení:
100% přírodní arganový olej
Obsah balení:
50 ml

Můžete zakoupit na 001shop.cz

 

------------------------------------------------------------------------------

O značce Maroccan sense (dříve Alassla)

 Specializujeme se na výrobu, dovoz a vývoz nejlepšího za studena lisovaného bio arganového oleje z etických zdrojů a dalších produktů z jihozápadní části Maroka. Všechny naše produkty jsou jedinečné nejen svým původem, ale především kvalitou, kterou značka Alassala skrývá.

Jsme jediným subjektem na českém trhu, který se může pyšnit hned několika oceněními na mezinárodní úrovni. Díky získání certifikace ECOCERT, EU Organic, Organic Farmers and Growers, Kosher a Halal Vám zaručujeme, že naše produkty jsou 100% přírodní bez jakýchkoliv chemických přísad a konzervačních látek. Jejich výroba se řídí zásadami fair-trade.

Alassala Arganový olej je vyroben z nejlepších pečlivě vybraných plodů Arganie trnité rostoucí v oblasti jihozápadního Maroka. Jádra ořechů, která ukrývají plody zlatavé barvy, jsou zpracovány nejpřirozenějším a nejoriginálnějším způsobem. Po ručním sběru plodů dochází ihned k samotné extrakci oleje z jader ořechů. Nikde se tedy ořechy neshromažďují a neuskladňují.

Tím jsou ochráněny před případnou oxidací a působením dalších vnějších vlivů. Ořechy se po sběru ručně rozbíjejí a semínka, v nichž obsažená - arganové mandle, se drtí v kamenných mlýnech, ze kterých vytéká hustá pasta. Z ní se potom extrahuje samotný arganový olej.

Veškerou práci spojenou s jeho výrobou mají na starosti místní berberské ženy, které pracují v tzv. družstvech.  10 - 12 hodin práce trvá zpracování 30 kg arganových ořechů a vyprodukuje se pouhý jeden litr tohoto jedinečného oleje.

Výroba arganového oleje je tedy řízena jednotlivými ženskými družstvy v Maroku. Dodržováním fair-trade zásad podporuje náš Alassala Arganový olej berberské ženy. Přináší jim spolehlivý zdroj příjmů a stává se prostředkem ke zlepšení jejich finanční nezávislosti. Tím jim také otevírá lepší cestu a přístup ke zdravotní péči a vzdělání. Jsme hrdí, že jsme součástí tohoto udržitelného rozvoje. Věříme, že kvalitu našich produktů oceníte stejně jako zdroje jejich původu.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama