Ocea lift: unikátní kolagenový přípravek pro krásnou pleť

Kolagen je bílkovina zodpovědná za pevnost, pružnost a správnou hydrataci pleti. Po 25.roce života začíná kolagen v kůži ubývat, což je příčinou stárnutí pleti. Přírodní kolagen z mořských ryb dokáže pronikat do hlubších vrstev kůže a nahrazovat přirozené ztráty kolagenu.

Výhody transdermálního kolagenu z mořských ryb oproti jiným typům kolagenů:

Dříve používaný kolagen z hovězího dobytka či tzv. fyto-kolagen měl velké molekuly, které neprocházely kůží a musely být štěpeny na menší, méně účinné části. Kolagen z hovězího dobytka též často způsoboval alergie.

Kolagen z mořských ryb obsažený v belgickém přípravku Ocea Lift má malé molekuly, které mohou pronikat do hlubších vrstev pokožky, kde stimulují fibroblasty k produkci kolagenu a je dobře snášen i alergiky.

Výsledek kúry s Ocea Liftem:

 • zpomalení procesu stárnutí pleti;
 • zlepšení pružnosti a napětí pleti;
 • hluboká hydratace tkání;
 • vyhlazení jemných i hlubších vrásek;
 • dokonalé vyhlazení pórovité pleti;
 • redukce strií, malých jizev, celulitidy,
  vředů, ekzémů, rozšířených vlásečnic, stařeckých skvrn,
 • silné protizánětlivé účinky, úspěšné v léčení akné;
 • odstranění změn pokožky způsobených alergii;
 • urychlení hojení ran;
 • zpevnění nehtů

Charakteristika Ocea Liftu:

-       Výrobek určený k omlazení a dokonalé regeneraci poškozené pleti

-       Díky svým vlastnostem dosahuje neuvěřitelně vynikající výsledky

-       Aktivní bílkovina v nejčistší formě.

-       Vysoce koncentrovaný a 100% přírodní

-       Nezpůsobuje alergii

-       Bez barviv a parfemací.

-       Neobsahuje parabeny.

-       Uchovává se při teplotě 5-25°C  a nevystavuje se slunci, aby nedošlo ke zkapalnění. 

Způsob použití Ocea Liftu:

Jako aktivní maska na obličej a krk. Dále v masáži celkové nebo lokální na určité části těla, např.:dekolt, prsa, záda,břicho, stehna, dlaně, chodidla... Při používaní kolagenu je důležité, aby místo kam kolagen nanášíme, bylo dobře připraveno (čisté, suché). Kolagen by se měl používat pravidelně a systematicky 2x denně ve velmi malých dávkách (1 ml ). Naneste jemně Ocea Lift gel kolem očí, na obličej, kolem rtů a na krk. Gel se úplně vstřebá během několika minut. Poté můžete použít  Aurea Bio-24-hodinový hydratační krém s aloe vera  od Galeoce Cosmetics Natural. Důležité je jemné, ale dokonalé vmasírování do pokožky. 

Nejlepší výsledky se dostaví po ukončení kolagenové kúry, která by měla trvat 1-3 měsíce (1-3 balení) dle věku a poškození pleti.

Není potřeba kupovat krémy s kolagenem, které jsou většinou drahé a obsahují minimální množství kolagenu. Ocea lift obsahuje koncentrovaný kolagen, který je možno přidávat do pleťových krémů, krémových masek či pleťových mlék a vyrobit si tak kosmetický přípravek s kolagenem. Tento transdermální kolagen zvyšuje vstřebatelnost i všech ostatních účinných složek v používaných kosmetických přípravcích. Je proto žádoucí aby tyto kosmetické přípravky obsahovaly minimum dráždivých látek.

Ocea Lift- transdermální kolagen můžete zakoupit na http://www.001shop.cz/p/kolagen-inventia-na-oblicej-30ml/ či přímo v prodejně 001shop.cz, Krakovská 22 (50 m od Václavského náměstí), Praha 1 v  Po až Pá mezi 9-18. hod. či v sobotu mezi 10-13 hod. Tel. 296230202 (Výrobek je nyní prodáván pod jiným jménem a značkou Inventia)

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele M.
  M. (anonym)

  Na tento přípravek nedám dopustit. Moc nám pomohl, když se malá dcerka opařila. Po poskytnutí první pomoci studenou vodou jsem natírala politá místa tímto kolagenem, který jsem měla náhodou doma a na doporučení ještě svítila biolampou. Dceři se hluboká rána velmi rychle zahojila a dnes nemá nic vidět.

  Pro 15, 2011
 • Obrázek uživatele Petra
  Petra (anonym)

  mohu říct a to upřímě že tento kolagen je kničemu jen zvás tahaj penízky a není to funkční vyzkoučela jsem snad všechnu kosmetiku s kolagenem a jediná která funguje je tato:http://www.kupnik.cz/kolshop/eshop/1-1-Kosmetika-s-kolagenem/0/5/7-Prirodni-Kolagen-Platinum-gel-colway-50-ml Měla jsem zatim jen Platinum je nečistější ale taky nejlepší doporučuji

  Kvě 28, 2012
 • Obrázek uživatele Ladka
  Ladka (anonym)

  Já používám noční krém Tepezcohuite s kolagenem a mohu jen doporučit.Seženete ho na www.tepezcohuite.cz

  Lis 06, 2012

Přidat komentář

Reklama

Reklama