Nejúčinnější masky pro čištění pleti

Ajurvéda nabízí dvě velmi účinné masky, které pronikají hluboko do pórů, zvyšují mikrocirkulaci poleti, látkovou výměnu, dokonale čistí pleť a odstraňují kožní problémy. Jedná se o Ajurvédský omlazující balzám a Obličejovou masku ze vzácných rostlin Shamask I.

Holly Hock - Ajurvédský omlazující balzám

Pomáhá odstranit v hloubce usazené mikroby, nečistoty a mrtvé epitelové buňky. Oživuje a omlazuje pleť. Je vynikající na jizvy, skvrny a další kožní problémy. Obsahuje med, zinek, sezam, mandle, pomerančové květy ve vysoké koncentraci.

Shamask I – Obličejová maska ze vzácných rostlin

Velmi účinná omlazující maska působící proti tvorbě vrásek. Obsahuje extrakty z mandlí, netýkavky, santalového oleje, vonodřeva a dalších bylin. Dodává pleti porcelánový vzhled. Tato maska byla používána po staletí v ajurvédě k stahování rozšířených pórů a k omlazování kůže. Je zejména vhodná pro normální a mastnou pleť.

Obě masky působí do hloubky a  termicky, tzn. že můžete pociťovat teplo či mírné pálení a po smytí mít pár minut pleť červenou. Nejsou to masky pro poslední chvilku před párty, ale pro pravidelné používání 1x týdně. Dopřejete-li si tuto pravidelnou péči a chvilku relaxace jen sama pro sebe, velmi brzy pocítíte na pleti překvapivou změnu. Tyto masky nejsou vhodné pro ženy s rozšířenými žilkami a vysokým krevním tlakem.

Před použitím masek lze použít pleťový peeling Shascrub, který pomáhá odstraňovat z kůže mrtvé epitelové buňky. Zanechává pleť čistější a jasnější. Pomáhá napnout kůži a vyživit ji. Činí pleť čistou, hebkou a sametovou.

Shascrub ani jiný peeling byste nikdy neměli používat samotný, ale vždy po něm nanést masku. Peeling totiž otevírá kožní póry, jenž je třeba maskou opět uzavřít.

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Alena
    Alena (anonym)

    Mně se osvědčila jako nejúčinnější plynová maska.

    Lis 22, 2009

Přidat komentář

Reklama

Reklama