Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Návrat sebevědomí žen je tady!

Komerční sdělení: Konečně je tu po dlouhé zimě jaro a s ním přichází tolik očekávané teplé počasí. Měníme šatník, snažíme se o jarní detoxikaci, hubneme, cvičíme a chystáme se na léto. Pokud také patříte k ženám, které se v této době snaží být zase krásná a fit na léto do plavek, tak pro Vás máme skvělý tip.

Konečně je tu po dlouhé zimě jaro a s ním přichází tolik očekávané teplé počasí. Měníme šatník, snažíme se o jarní detoxikaci, hubneme, cvičíme a chystáme se na léto.

Pokud také patříte k ženám, které se v této době snaží být zase krásná a fit na léto do plavek, tak pro Vás máme skvělý tip.

Přinášíme exkluzivní balíček Komplexní péče pro šarm ženy 30+ určený pro ženy či slečny, které chtějí pečovat o své tělo.  Tento balíček v sobě skrývá kombinaci tří přípravků vhodných k péči o pleť, pokožku, vlasy a nehty, neboť jejich kvalita je známkou nejen krásy, ale i zdraví. Působení negativních vnějších i vnitřních vlivů na organismus se nikdy zcela nevyhnete, ale cílenou a včasnou péči lze tento proces částečně zpomalit. Žena tak může v každém věku získat opět jistotu a důvěru sama v sebe. Vybraná kombinace přípravků v balíčku, zajišťuje jeho užívání po celý rok.  Navíc k tomuto jedinečnému balíčku získáte cestovní fén ZDARMA!


Co balíček určený pro ženy vlastně skrývá?Ve všech třech přípravcích jsou důležité látky pro výživu a následné zlepšení kvality vlasů, nehtů, pokožky a pleti.

NeoAmin(R) svým složením, obsahem účinné látky N-acetylglukosamin, podporuje přirozenou tvorbu kyseliny hyaluronové. Ta je jednou z klíčových složek lidské kůže, kde plní řadu důležitých funkcí. Má mimořádnou schopnost vázat na sebe vodu, a tím zajišťuje pokožce vlhkost. Podporuje tvorbu nových kolagenových a elastických vláken, a proto posiluje pevnost a pružnost pokožky. Je také významným antioxidantem, čímž snižuje nežádoucí účinky volných radikálů, které nesou zodpovědnost za stárnutí kůže. Protože se s věkem snižuje přirozená tvorba N-acetylglukosaminu jako základní složky kyseliny hyaluronové, snižuje se tím i kvalita pleti. Dochází ke ztrátám vody a pokožka se stává suchou a zvrásněnou. Začínají se objevovat i první vrásky. Tyto neodvratné změny jsou ovlivňovány nejen životním stylem, ale i správnou péčí o pleť.

DermaX(R) obsahuje optimální kombinaci látek, které mají prospěšný vliv na vlasy, nehty a problematickou pokožku pleti. Jedná se o vitaminy, minerály a extrakt z přesličky. Vlasům dodávají lesk, pevnost, pružnost a snižují jejich ztrátu při zvýšeném vypadávání. Zajišťují pevnost nehtů a kvalitu
pleti se sklonem k vyrážkám a maštění.

Betakaroten Farmax(R) podporuje krásnější a zdravější opálení při pobytu na slunci i v soláriu. Obsahuje provitamin beta-karoten, jehož přeměnou vzniká v těle podle potřeby vitamin A. Beta-karoten napomáhá žádoucímu zhnědnutí pokožky a chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů, které vznikají v organismu působením slunečního záření. To se projevuje rychlejším stárnutím a poškozením kůže (tvorbou vrásek a vznikem mnoha nevratných kožních změn). Ochrana pokožky zevnitř se navenek projeví krásnějším, déletrvajícím a zdravějším opálením.  


Nikdy není pozdě pro krásu něco udělat. Začněte již dnes!

Více informací o balíčku Komplexní péče pro šarm ženy 30+ najdete ZDE.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama