Na atopickou dermatitidu intenzivně.

Znáte to osobně? Nekonečný pocit svědění, který nás budí v noci ze spánku. Pocity pálení či pnutí, které jsou už nesnesitelné. Suchost kůže, zánět, drobné ranky. A celé je to pojmenované nepříjemnou diagnózou Atopická dermatitida.

Tímto onemocněním v dnešní době trpí nemalé procento naší populace a ve velkém zasahuje i děti, dokonce novorozence. Značnou roli hraje dědičnost. Dalšími vnějšími faktory, které se podílejí na vzniku a průběhu atopie jsou potravinové a vzduchem šířené alergeny, ale i nevhodná kosmetika, syntetické oblečení, či psychický stav člověka. Chladné počasí, které nás teď čeká, je také jedním z faktorů, které zhoršují stav atopie.

Atopická dermatitida je nevyléčitelné onemocnění, které má několik fází. Nejoblíbenější je klidová fáze, kdy se konečně cítíme dobře, kůže je klidná a projevy atopie nejsou žádné, resp. minimálně. V této fázi je důležité nezanedbat pravidelné promašťování kůže vhodným dermatologickým krémem. Fáze, kdy se atopie začne naplno ozývat jsou velmi nepříjemné. Existuje však pomoc, která naší pokožce dopřeje klid a zaútočí na atopii.


Francouzská společnost LABORATOIRE BIODERMA přináší novinku - uklidňující, restrukturalizační a zvláčňující péči i pro nejhorší stavy atopické dermatitidy - Atoderm INTENSIVE, který přirozeně a trvale obnovuje zdravou kožní bariéru. Jeho obrovským benefitem je, že urychleně zastavuje svědění a snižuje potřebu škrábání. Je obohacen o zklidňující a antibakteriální složky, které okamžitě zklidňují podrážděnou pokožku. Díky exkluzivnímu komplexu Lipigenium trvale obnovuje kožní bariéru. Zamezuje přemnožení bakterie Staphylococcus aureus a pronikání alergenů, které zhoršují stav podráždění pokožky. Po aplikaci Atoderm INTENSIVE je pokožka čistá, klidná a hloubkově obnovena. Je vhodný i v kombinaci s kortikoidní léčbou. Atoderm INTENSIVE je určen pro novorozence, děti i dospělé. Díky svým silným účinkům vás Atoderm INTENSIVE zbaví nepříjemností způsobených atopií a vrátí vám klidný spánek a úsměv na rty.

Vaše ATOPIE je i naše starost

Exkluzivně v lékárnách!

www.bioderma.com/cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama