Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Minerály pro krásu

Síra, železo, mangan, křemík a zinek jsou nejdůležitější minerály pro krásnou, zdravou pleť a bohaté vlasy. Tyto minerály naleznete v následujících přírodních zdrojích:

Síra: brokolice, kapusta, dýňová semínka, potočnice lékařská, spirulina, růžičková kapusta, čili papričky a aloe vera

Železo a mangan: petržel, špenát, zelenolistá zelenina, konopná semínka, mandle a mořské řasy

Křemík: celer, pampeliška, rajčata, majoránka, okurky, římský salát a nopál

Zinek: dýňová semena, slunečnicová semena, sezamová semena, kokos a piniové ořechy

Pokud chcete mít hezkou pleť a zdravé vlasy, je vhodné zařazovat tyto potraviny pravidelně do jídelníčku. Semena a ořechy je vhodné pro lepší využitelnost přes noc namočit do čisté vody.

Zdroj:rawforbeauty.com

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Ce
  Ce (anonym)

  Bohatost ducha kořeny vlasu zesiluje...a máš-li pleš?O co ti jde,co od života chceš?DÁM TI OTÁZKU,BUDE TĚ TVÁ PLEŠ ZAJÍMAT,AŽ BUDEŠ MÍT ŽIVOT NA VLÁSKU?ŽE TĚ STRAŠÍM JÁ?! NEROZUMNÝ VOLKU! TAK SI MÍSTO MNE PUSŤ TELKU.ANNA!

  Srp 20, 2013
 • Obrázek uživatele Jitka
  Jitka (anonym)

  Já mám milence,dycky,fak dycky mám strach,von to neví,je mi 64 let a vypadám,no. Ale právě- jsem teda účetní,no,a tak znám lidi,fur něco zkoumaj!zuby mám teda drahý,už to maj stek,jo ,a paruku,poradil by někdo při souloži,hlavně ze zadu,něco,co neklouže?voni jsou hajzli,jak se mám soustředit pak na soulož.

  Srp 20, 2013
 • Obrázek uživatele Produkty z Německa
  Produkty z Německa (anonym)

  Zdravím všechny! Pracuji u německé firmy, která prodává produkty co se týká zdraví a krásy. Máme kontakty na české lékaře a mnoho z nich Vám tuto firmu doporučí! Opravdu pomáhá.. Máte-li zájem něco o nás vědět určitě napište.. Můžeme si o tomto jen popovídat.. Můžu Vám nabídnout produkty, dle Vašeho problému..Rozhodnutí je na Vás :) nemeckoprodukt@seznam.cz - napište a pokecáme.. Hezký den všem :)

  Srp 20, 2013
 • Obrázek uživatele Jára
  Jára (anonym)

  Budoucnost patří aluminiu!

  Srp 21, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama