Masky pro regeneraci sluncem dehydratované pleti

Časté vystavování pleti slunečním paprskům přispívá k dehydrataci pleti, k zvýšené tvorbě vrásek, pigmentových skvrn a rozšířených žilek. Při intenzivním opalování kůže ztrácí svoji regenerační schopnost, mění svůj vzhled a rychleji stárne. Zejména po návratu od moře bychom měli proto dopřát pokožce tu nejlepší regeneraci a dodat potřebné živiny. Nejdůležitější je zklidnění, hloubková hydratace a ochrana kolagenních vláken před poškozením.

Zklidnění a hydratace:

Levandulová noční maska ApiNourish od Manuka Doctor

Přetváří pokožku přes noc a ta se probouzí viditelně hydratovanější, jemnější, rozzářenější a s vůní listů Manuky. Noční maska s levandulovou vůní, napomáhá relaxaci a podporuje klidný spánek. Zrychluje přirozený proces odlupování pokožky a její regenerace přes noc. Manukový med z Nového Zélandu je dobře známý pro podporu hydratace, jemnosti a pružnosti pokožky.Glycerin a kůra albízie probouzejí unavenou, matnou a zašedlou pokožku ochranou a nápravou bílkovinných struktur poškozených glykací, což povzbuzuje viditelnou redukci tmavých kruhů, váčků pod očima, tmavou a zašedlou pokožku a rysy vyčerpanosti. Kyselina hyaluronová povzbuzuje hydrataci pokožky, zvyšuje pevnost a redukuje vrásky.Květinový nektar získaný z květiny Combretum farinosum podporuje lesk a jemnost pokožky. Aloe vera je proslulá pro své hojivé a omlazující vlastnosti, pokožku zanechává hydratovanou a jemnou. Extrakt z nopálu neboli opuncie zrychluje eliminaci mrtvých buněk pokožky a zároveň povzbuzuje proces, který obnovuje přirozené odlupování pokožky a její regeneraci ve spánku.   Maska získala ocenění Beauty Awards 2018.

Omlazení, hydratace a regenerace:

Omlazující pleťová maska s včelím jedem ApiNourish od Manuka Doctor

Pleťová maska ApiNourish je hluboko pronikající a hydratační pleťová maska, která rozvíjí regeneraci buněk a napomáhá při obnově poškozených pleťových buněk. Dvojité působení této intenzivní regenerační pleťové masky napomáhá zjemnění vzhledu jemných i hlubších vrásek. Antioxidační vlastnosti této pleťové masky s včelím jedem působí podpůrně proti stárnutí. Při pravidelném používání může také zjemnit vzhled jizev. Na rozdíl od tradičních pleťových masek, které zůstávají na povrchu pokožky, se vyživující složky pleťové masky Manuka Doctor s včelím jedem vstřebávají do pokožky.Maska obsahuje manukový med, výtažek z propolisu, čištěný včelí jed, mateří kašička, lehký kaolinový jíl, olej ze šípkových semen, olej ze semen černého rybízu, vitamin E, kakaové máslo, bambucké máslo.

Rozšířené žilky a regenerace překrvené pleti:

Regenerační maska na rozšířené žilky od Nobilis Tilia

Zmírňuje překrvení pleti, snižuje její dráždivost, vhodná i na velmi citlivou pleť. Hlavní obsažené aktivní látky jsou celé rostlinné extrakty z pohanky, kaštanu, grepových jader a přesličky, tradičních rostlin pro péči o překrvenou pleť s prokázaným pozitivním vlivem na drobné kožní cévy a žíly. Obsažené složky aescin, rutin, hesperidin a naringin stabilizují cévní stěny a brání jejich praskání, působí tak proti typickým projevům rozšířených žilek. Zároveň maska obsahuje hodnotné výživné látky. BIO kakaové a BIO bambucké máslo pleť účinně zvláčňují, hydratují a chrání, zatímco olej z pšeničných klíčků s vysokým obsahem vitaminu E a s koenzymem Q10 pleť vyživuje a snižuje její dráždivost.

Obnova kolagenu a hydratace:

Zlatá maska s přírodním rybím kolagenem od firmy Inventia

Zlaté nanočástice vyvinuté firmou INVENTIA PT mají velikost 1/2000 vašeho póru a mohou snadno proniknout do škáry. Významným způsobem vitalizují buňky a doplňková látka γ-PGA s 4600 záhyby pro zadržování vlhkosti slouží k ionizaci zlata, tak aby se zlaté molekuly mohly dostat do pokožky tím, že se navážou na γ-PGA. Podporuje metabolismus, aby si pleť sama vytvářela kolagen pro boj s volnými radikály, a zevnitř ven obnovuje vaši mladistvou, hydratovanou a jakoby křišťálovou pleť z doby před deseti lety.

Autor: MK

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama