Letní inspirace v péči o pokožku

Letos se léto několikrát nahlas ozvalo již zjara a do jeho červnového startu zbývá už jen několik dní. Je tedy nejvyšší čas podívat se po osvěžení, které v horkých letních měsících určitě uvítáte.

Švédská společnost Oriflame nyní rozšiřuje oblíbenou řadu Nature Secrets o hydratační sprchový gel, mýdlo a tělový krém s vůní aloe vera a melounu. Vaše pokožka bude díky známým účinkům těchto dvou ingrediencí hebká a příjemná na dotyk. Navíc lehká přírodní vůně potěší v létě nejen vás, ale i vaše okolí.

Víte, že...

Aloe vera pochází ze severní Afriky. Tisíce let je tato rostlina ceněná pro své hojivé, zklidňující a zvláčňující účinky, obsahuje velké množství vitamínů a minerálů.

Meloun nejen skvěle chutná, ale také hydratuje, zjemňuje a vyhlazuje pokožku. Jeho dužina obsahuje tělu prospěšné mastné kyseliny.

Vyzkoušejte i Nature Secrets s vůní: malina a máta, levandule a fíky, kokos a pšenice.

 

Hydratační sprchový gel s aloe vera a melounem Nature Secrets

Cena: 119 Kč 79 Kč
Zvýhodněná cena platí od 5.6. - 25.6
Objem: 250 ml
Kód výrobku: 24203

 

 

 

Hydratační mýdlo s aloe vera a melounem Nature Secrets

Cena: 49 Kč 29 Kč
Zvýhodněná cena platí od 5.6. - 25.6
Objem: 75 g
Kód výrobku: 24204

 

 

 

 

Hydratační tělový krém s aloe vera a melounem Nature Secrets

Cena: 159 Kč 99 Kč
Zvýhodněná cena platí od 5.6. - 25.6
Objem: 200 ml
Kód výrobku: 24205

 

 

 

 

 Výrobky Oriflame, včetně novinky Nature Secrets s aloe vera a melounem, můžete koupit u své kosmetické poradkyně. Pokud ve svém okolí kosmetickou poradkyni nemáte, kontakt na nejbližší ve vašem okolí  najdete zde. Chcete-li se sama stát kosmetickou poradkyní a tak získat 30% zisk z prodeje a mnoho dárků navíc, registrujte se jednoduše v našem online formuláři. K dispozici je vám i zákaznický servis Oriflame, tel.: 271 024 111, info@oriflame.cz.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama