Krásné poprsí bez hormonů a bez silikonu

ERDIC - Originální přírodní prostředek pro modelování poprsí. ERDIC je 100% rostlinný preparát, který napomáhá zlepšení pevnosti, tvaru a velikosti poprsí. ERDIC neobsahuje žádná konzervační činidla, rostliny, ze kterých je vyroben nejsou geneticky upravované. ERDIC vznikl na základě klinického zkoušení rostlinných látek pro prevenci a léčbu rakoviny prsu. U pacientek v těchto studiích byl zjištěn zajímavý vedlejší efekt - zvětšování prsních žláz. Rostliny, které obsahují látky s tímto nejvýraznějším efektem byly pak použity do receptury na přípravu preparátu ERDIC. Účinné látky jsou vychytávány pouze prsní žlázou. Na podávání přípravku ERDIC reagují i prsní žlázy u mužů.

Erdic se dá zakoupit na http://www.001shop.cz/Zpevnovani-poprsi/Erdic-tablety

Nejčastější otázky, které se týkají rostlinného přípravku ERDIC:

Jaká je efektivita působení ERDICu?
Pokud je ERDIC používán přesně dle pokynů v návodu, pravděpodobnost žádaného efektu je asi 95%. Účinnost se může mírně snižovat po 40. roce života a s nástupem menopauzy.

Jaké je složení přípravku ERDIC?
ERDIC je 100% přírodní přípravek vyrobený z chmele, kukuřice, pšenice, ječmene, ječmenného sladu, žita a ovsa. Neobsahuje žádné chemické přísady, konzervační látky ani hormony.

Jaké má ERDIC schválení?
Rostliny, ze kterých je ERDIC vyroben, podléhají podmínkám stanoveným European Food Industry.
V České republice se ERDIC podrobil laboratorním zkouškám a schvalovacímu řízení ve Státním zdravotním ústavu, na I.interní klinice FN KV v Praze, Ministerstvu zdravotnictví ČR a získal osvědčení Hlavního hygienika ČR. V zahraničí odpovídá ERDIC statutu potravinového doplňku /food complement/, ČR je ERDIC registrován a schválen jako potravina pro zvláštní výživu /v ČR se oficiálně a právně pojem "potravinový doplněk" neužívá /.

Za jak dlouhou dobu užívání přípravku ERDIC se projeví žádaný efekt na poprsí?
Pocit napětí v prsou může nastat už po 4 týdnech podávání, během 6.- 8. týdne nastává postupné zpevňování a vyplňování tvaru prsů. Efekt na zvětšení se může projevit nejdříve po 8 týdnech a nejpozději do půl roku podávání přípravku ERDIC. Žena může užívání plné dávky ERDICu ukončit, jakmile je spokojená se stavem svého poprsí. Efekt je trvalý, protože působením ERDICu se stimuluje rozvoj prsní žlázy.

Má užívání přípravku ERDIC vedlejší účinky?
ERDIC nemá žádné škodlivé vedlejší účinky. V důsledku zvýšeného obsahu vlákniny v přípravku se může objevit častější stolice. Rostlinné látky působí blahodárně na růst a zlepšení kvality vlasů a nehtů.

Může ERDIC způsobit přibývání hmotnosti anebo zmohutnění hýžďových partií?
ERDIC působí výhradně na prsní žlázovou tkáň. Z dietetického hlediska má denní dávka ERDICu stejnou hodnotu jako 2 krajíčky celozrnného chleba. /10 tablet = 117,4 kJ/

Je bezpečné cvičení nebo trénink během užívání přípravku ERDIC?
Během užívání kúry ERDIC můžete normálně cvičit a trénovat, pouze doporučujeme dodržet 2- hodinový odstup mezi užitím tablet a intenzivní zátěží, kvůli co nejlepšímu vstřebání tablet ERDIC ze zažívacího traktu.

Má se ERDIC užívat před anebo po jídle?
Tablety ERDIC můžete užít nezávisle na jídle a kdykoli během dne. Důležité je pouze nevynechat ani jednu denní dávku.

Je ERDIC bezpečný?
Užívání přípravku ERDIC je u zdravých osob naprosto bezpečné. ERDIC se nesmí užívat pouze v případě alergie na jakoukoli složku výrobku, v těhotenství a při mentální anorexii. Při chronických onemocněních, vyžadujících dlouhodobou léčbu, konzultujte užívání ERDICu s lékařem.
Tablety ERDIC by se neměly užívat v bezprostřední kombinaci s hroznovým vínem, zapíjet vínem, nebo nápoji, obsahujícími vinný extrakt nebo vinný mošt.

Proč se nedoporučuje užívání ERDICu těhotným a kojícím ženám?
Klinické studie s užíváním přípravku ERDIC nebo podobných přípravků nebyli zatím provedeny, ale obecně se nedoporučuje u těchto žen, aby ERDIC užívaly.

Je možné ERDIC užívat současně s vitamíny, nebo jinými potravinovými doplňky?
Ano, nebyla prokázána škodlivost těchto kombinací.

Kde se ERDIC vyrábí?
ERDIC vyrábí nizozemská firma Cerdic BV.

Jak dlouho je ERDIC na trhu?
ERDIC je v prodeji od r.1996. V současné době se prodává kromě Nizozemí v USA, Skandinávii, Anglii, firma BOVIMED /divize BOVI CONSULTING/ je výhradním dovozcem do SRN, ČR a SR.

Jak se ERDIC užívá?
Programy jsou na 1 rok:
- Dávkovací schéma I :
10 tablet denně 2-7 měsíců, potom 2 tablety denně 10-5 měsíců ./Spolu 12 měsíců ./

- Dávkovací schéma II :
15 tablet denně 2-6 měsíců, potom 2 tablety denně 10-6 měsíců ./Spolu 12 měsíců./ Doporučujeme tablety užívat ve dvou anebo třech denních dávkách např. 5 ráno, 5 večer anebo 4 ráno, 3 v poledne, 3 večer a zapít větším množstvím vody./Až 2 litry denně./

Je velmi důležité nevynechat ani jednu denní dávku! Pokud náhodou 1 den dávku přípravku ERDIC vynecháte, další den dávku nezdvojnásobujte!
Nejkratší doba, za kterou se může objevit první efekt /zvýšení pevnosti a plnosti prsů/ je 6-8 týdnů. U většiny žen dochází k uspokojivému zvětšení prsů o 1 až 2 velikostní čísla v průběhu 2-7 měsíců.
Snížit dávku na 2 tablety denně můžete kdykoli v průběhu 2-7 měsíců v případě, že už jste spokojená s tvarem nebo velikostí svého poprsí.
Užívání přípravku ERDIC můžete kdykoli ukončit.
Zpevnění a zvětšení poprsí pomocí přípravku ERDIC je trvalé, může ho ovlivnit jedině těhotenství, kojení, výrazná ztráta anebo zvýšení tělesné hmotnosti a období přechodu.

Můžou užívat ERDIC i ženy s prsními implantáty?
V těchto případech se nedoporučuje užívání přípravku ERDIC.

Erdic se dá zakoupit na http://www.001shop.cz/Zpevnovani-poprsi/Erdic-tablety

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (486)

 • Obrázek uživatele Eva
  Eva (anonym)

  Chtěla bych se zeptat někoho, kdo ERDIC užíval, jestli to opravdu funguje. Je to přece jenom mnoho peněz a aby vyletěly jenom tak do vzduchu, to by určitě nikdo nechtěl. Touto cestou prosim, aby mi napsala e-mail nějaká žena, která má s Erdicem zkušenosti.

  Kvě 24, 2001
 • Obrázek uživatele Eva
  Eva (anonym)

  Zkus se mrknout na stranky www.naturalpushup.cz, je tam nějaká diskuze na tyhle tabletky, ale opravdu nevím jestli je to věrohodný. Já jsem si je objednala, takže až je dostanu tak se ti ozvu, jak to funguje. Eva

  Čer 12, 2001
 • Obrázek uživatele Monika
  Monika (anonym)

  Prosím ozve se nekdo kdo má kladnou nebo zápornou zkušenost s přípravkem Erdic? Vkládám do něj velkou naději, ale bojím se, že budu zklamaná.

  Bře 02, 2002
 • Obrázek uživatele Gabca
  Gabca (anonym)

  Prosim te,uz jsi vyzkousela ty tabletky? Potrebovala bych vedet,jaky je ucinek.Vazne o tom premyslim,ze si je take koupim.Diky Gabca

  Dub 18, 2002
 • Obrázek uživatele Zdena
  Zdena (anonym)

  Vyzkousela jsem to a prsa se mi zvetsila asi o jeden a půl čísla, nejprve jsem tomu moc nevěřila ale můj lékař mi řekl, že mi to nemůže ublížit, takže jsem do toho šla a věřte nelituji toho, víte po přečtení některých komentářů na toto téma i na jiných stránkách mám pocit, že některé z nás čím méně tématu rozumíte tím fundovaněji o něm plácáte nesmysly.

  Čer 10, 2002
 • Obrázek uživatele josef varle
  josef varle (anonym)

  chci se zeptat jestli to zvetsuje i penis. mam moc maly penis takze bych to zkusil.

  Lis 30, 2002
 • Obrázek uživatele Martina
  Martina (anonym)

  No asi si je koupím, ale určite ne u nás. V ČR je Erdic asi dvakrát dražší než v Evropě, takže v květnu uvidíme.

  Feb 12, 2004
 • Obrázek uživatele Jaromir Charvat
  Jaromir Charvat (anonym)

  Mam otazku kde v evrope (konkretne)? Nemohl jsem to nikde najit. Chci to koupit jako darek. Prosim o komentare k tomuto a podobnym produktum dekuji

  Led 21, 2006
 • Obrázek uživatele Vlastička
  Vlastička (anonym)

  A co zkusit Decolen? www.decolen.cz

  Feb 10, 2006
 • Obrázek uživatele Alca
  Alca (anonym)

  Koupila uz jsem si nekolik druhu tablet na zvetseni poprsi a zadny vysledek se nedostavil.Akorat vyuzivaji nasich komplexu a tahaji z nas penize.Mejte se radi takove,jake jste.Kazda jsme original.

  Bře 06, 2006
 • Obrázek uživatele alžběta
  alžběta (anonym)

  Máte někdo zkušenosti s přípravkem Decolen?

  Bře 11, 2006
 • Obrázek uživatele Gabča
  Gabča (anonym)

  Chtěla bych vyzkoušet Decolen, ale za 60 tablet skoro 600 Kč (na měsíc), to už by to mělo mít nějaký účinek ne? Před 3 lety jsem zhubla asi 20 kilo a potřebovala bych prsa zpevnit, cvičení nepomáhá, ani žádné krémy, tak se ptám, jestli má Decolen nějaké extra účinky a jestli pomáhá...

  Bře 23, 2006
 • Obrázek uživatele jana
  jana (anonym)

  Koupila jsem si Herbust za 10.000,Kč a nic naprosto nic. Takže děkuji těmto firmám , které si z nás dělají srandu! Ničemu nevěřte- ji mi líto!

  Bře 27, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Já nevím.Ta reklama v televizi mě ovlivnila.Myslíte ,že taky kecají?Ž e si to lajznou?Já ten Decolen zkusím.1000kč na 2 měsíce mě nevytrhne.

  Dub 03, 2006
 • Obrázek uživatele dada
  dada (anonym)

  prosim pozrite si diskusiu vpliv pripravku erdic ... konkretne moj odkaz zo dna 4.4.2006.dakujem

  Dub 04, 2006
 • Obrázek uživatele mila
  mila (anonym)

  Ne že by kecali, prostě to má takový složení, který působí na určitý látky v těle atd. Ale je individuální, na koho to působí, vím to z vlastní zkušenosti s HerBustem, který jsem brala čtvrt roku a ani jsem necítila žádné napětí v prsou. Kamarádce se zvětšily prsa po antikoncepci z dvojek na trojky a já jí brala 6 let a nic, jen trochu zpevnění. A HerBust nic, takže ani nebudu zkoušet ten Decolen.

  Dub 04, 2006
 • Obrázek uživatele Manchester
  Manchester (anonym)

  Milé dámy, asi vás zklamu ale pro ženy s menším poprsím jiná možnost než silikony opravdu neni. Je pravda že je to individuální já měla prsa 1 a po antikoncepci(Minisiston)se mi zvětšily o 2 čísla,ale jen mě,na ostatní kámošky to nemělo vůbec vliv,maximálně se jim zvětšily zadky a to braly stejnej druh co já. Moje sestra zas začala žrát ty prášky na zvětšení a výsledek nic moc. Aby to bylo aspoň trošku znát tak si musela koupit snad 3 balení(jedno vůbec nemá smysl) po 4000,akorát jí trošku natekly prsa na bocích a navíc je na těch práškách napsáno že efekt samozřejmě neni na doživotí ale vydrží 3 roky. Avšak na konec se z 3 let vyklubal rok a pak měla kozy zase tak jak předtim.

  Dub 04, 2006
 • Obrázek uživatele tříbarevná
  tříbarevná (anonym)

  Ahoj.Já už beru DeColen týden a prsa mě bolí jako když jsem otěhotněla a rostly mi.Tak nevím...uvidíme.Něco to ale asi dělá.Balení mám to větší na 2 měsíce.Tak vás budu informovat.Změřila jsem se a další měření udělám po prvním měsíci.

  Dub 13, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Ahojky já jsem si zakoupila Decolen na 4 měsíce.Beru teprve 3 týden a zatím nic zvláštního nepocituji,ale po měsíci dám vědět,jak na tom jsem a doufám,že nějaký účinek to mít bude.jestli je někdo kdo má s Decolenem zkušenosti,tak napište.

  Dub 22, 2006
 • Obrázek uživatele Lůca
  Lůca (anonym)

  Máte někdo zkušenosti s přípravkem Prsa Extra+ ? Je to od sloveský firmy, ale do čr to dovážejí... Uvažuji o těchto tabletkách, ale bojím se, že zbytečně vyhodím peníze. Kdyžtak se mi odzvěte, budu moc ráda. děkuju

  Dub 24, 2006
 • Obrázek uživatele Tina
  Tina (anonym)

  Ahoj, přípravek Decolen beru už zhruba dva a půl měsíce. Z původních 70A mám 70C. Účinek jsem začala pozorovat po třech týdnech, ovšem po další menstruaci už přestala být prsa napjatá. Každopádně, prsa jsou větší. Na každého to bude ale fungovat jinak. Kamarádka jej bere a tvrdí, že má spíš opačný pocit. Jakoby se jí prsa ztrácela. Takže to bude asi jako u antikoncepce. Někomu po ní prsa narostou, já o ně například u Pramina přišla tak, že i 70A byly stany.

  Kvě 08, 2006
 • Obrázek uživatele Mili
  Mili (anonym)

  Ahoj a muzu se zeptat, jak to funguje? To ty prsa zvetsi nebo se napne ta kuze a zvedne je to nahoru nebo jak? Ja mam uz C, ale tim, jak sou tezky, tak to ta kuze zas dobre nedrzi :-) Bych spis potrebovala zpevnit a ne zvetsit. Takze asi zadnej Decolen, ale cvicit :-/

  Kvě 09, 2006
 • Obrázek uživatele tříbarevná
  tříbarevná (anonym)

  Ahoj.Tak se ozývám jak jsem slíbila.Z velkého balení decolandu mi zbývají 2 plata a prsa už mě vůbec nebolí a ani necítím to pnutí co na začátku.Nemůžu říct,že by se mi prsa zvětšila.Nevím nebo to nepoznám.Podle metru mám pořád 95cm přes prsa a to jsem ale měla i na začátku.Nepřibrala jsem ani kilo.Prsa mám pořád měká,no nevím.Asi holky nic.!!!!!!!!!Takže zázrak se nekoná.Ještě se ozvu.papa

  Kvě 17, 2006
 • Obrázek uživatele Máca
  Máca (anonym)

  Decolén beru už třetí měsíc, ale nic. Asi se budu muset spokojit s dvojkama.

  Kvě 17, 2006
 • Obrázek uživatele Saba
  Saba (anonym)

  Mam implantaty a bez nich si to uz nedovedu predstavit. Bez urazky, neco se proste zmenilo a me se prirodni prsa uz vubec nelibi....i kdyby byly sebelepsi.

  Kvě 19, 2006
 • Obrázek uživatele Katka
  Katka (anonym)

  Ahojky,tak já beru Decolen taky už třetí měsíc a efekt nikde, maximálně toho mám víc okolo pasu :-( Takže holky nevěřte reklamám, je to opět podvod a vyhozený peníze :-(

  Kvě 22, 2006
 • Obrázek uživatele Viola
  Viola (anonym)

  Máte prosím někdo zkušenosti s užívám přípravku na zvětšení poprsí AddBust?

  Kvě 22, 2006
 • Obrázek uživatele Kačenka
  Kačenka (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Kačenka
  Kačenka (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Kačenka
  Kačenka (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Kačenka
  Kačenka (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Kačenka
  Kačenka (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Kačka)
  Kačka) (anonym)

  Nevím, ale ja ho beru 12 dní a zatím žádnou ani drobnou změnu nepozoruji, ale potom co jsem si tady přečetla, od toho teda moc nebo spíš nic neočekávám! Asi to jsou pouze vyhozené peníze! Je velice divné že pouze jedné se zvětšila prsa o jedno a půl čísla, ale kdo ví jestli je to decolen nebo chirurgie!!! Že?? Ty fundovaná inteligentko!

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  Nešlo by to napsat ještě jednou, prosím? Pro ty méně chápavé inteligenty?

  Kvě 28, 2006
 • Obrázek uživatele Ester
  Ester (anonym)

  Tak já mám vybrány prášky za měsíc a prsa mám úplně stejná jako na začátku,prostě vůbec nic...radši jsem si měla koupit něco na sebe a neutrácet za podobné "zaručené "preparáty..fakt už nevěřím v tomhle směru ničemu.a vy ostatní,nekupujte tuhle zbytečnost... tuhle zbytečnost...

  Čer 01, 2006
 • Obrázek uživatele Alica
  Alica (anonym)

  Ak ste brali niektore antikoncepciu, zvacsili sa vam prsia po nej? Mam celkom pocit, ze to s tym suvisi. Co som zatial pocula. Ak niekto zareagoval na HA, zareagoval aj na toto.

  Čer 03, 2006
 • Obrázek uživatele Ivka
  Ivka (anonym)

  Holky, před 2 měs. jsem doužívala prášky Naturalpushup, změna žádná,6 500 kč v prdeli, představa, že jsem za to mohla jet někam na dovolenou, no hrůůůůza.Radím nekupovat!!!!!NIC!!!!!!!

  Čer 04, 2006
 • Obrázek uživatele Mona
  Mona (anonym)

  Ženský,kdy už konečně pochopíte,že to jsou všechno jen taháky na peníze,jako přípravky na hubnutí a mnohé další?!

  Čer 04, 2006
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  To Alica: dle meho gynekologa antikoncepce nema vliv na velikost poprsi, u nekterych zen muze dojit ke zpevneni, po vysazeni tento "efekt" pomiji.

  Čer 06, 2006
 • Obrázek uživatele Ellisen
  Ellisen (anonym)

  Ahojky všem.Myslím si,že chirurgie,je jediné řešení,jak zvětšit objem svých ňader.Různé preparáty,ať již přírodní či jiné,mohou podpořit zkvalitnění pokožky a její elasticitu,ale ne rozhodně růst.To máme každá jinak geneticky dané.Někomu hold příroda nadělila moc,joné méně,ale určitě se mnou budete souhlasit,hlavně,že jsou zdravé!!!Decolen jsem používala 2 měsíce a žádný efekt se nedostavil,pouze jen lehké napětí v prsou,spíše mi ke zvětšení pomohla antikoncepce,ale opět je to velmi individuální.Hold, reklamy nás ženy lákají a při neúspěchu stresují.Pro koho jsme vlastně schopni podstoupit toto všechno?stres,vyhozené peníze a pak chirurgie..pro sebe?ne,pro chlapy!a myslíte si,že oni,by se kvuli nám zřekli pivního mozolu a dalších "sexy"věcí?preji pekný den

  Čer 07, 2006
 • Obrázek uživatele alis
  alis (anonym)

  ja bych chtela decolen zkusit ale strasne se bojim ze jim jen naletím a nic se mi nezvetší,ale ja mam s mych malych prsou trauma a už nevím co dal,a plastika je draha a bojim se ji!!tak mi poradte jestli decolen nebo neco jineho mam koupit??dik za odp

  Čer 08, 2006
 • Obrázek uživatele Vlaďka
  Vlaďka (anonym)

  Ahojky koupila jsem si Decolen,užívám to už 6 týden a zlepšení je tady jsem po dvou dětech tak že prsa nic moc jsou o něco pevnější než před 6 týdny ale asi až to přestanu brát tak se to vrátí do původního stavu mám takový pocit.

  Čer 09, 2006
 • Obrázek uživatele tříbarevná
  tříbarevná (anonym)

  Ahoj. Holky nekupujte to,Decolen je podfuk!!Bylo to nanic.Jen blbá reklama a já byla blbá,že jsem tomu chtěla věřit.

  Čer 10, 2006
 • Obrázek uživatele ganjys
  ganjys (anonym)

  Beru decolen už přes dva měsíce a musím říct, že nějaké vysledky tam jsou. Prsa jsou jakoby plnější a pevnější. Když si vezmu tričko s výstřihem, tak to je rozhodně vidět. Moje kamarádka to zkouší také. U ní jsou výsledky o něco lepší. Možná je to tím, že do toho ještě používá antikoncepci. mám decolen ještě na další dva měsíce, tak pak se ozvu. Rozhodně ale nečekejte nějaké zvětšení o 1 číslo nebo tak. Spíš je o něco plnější podprsenka.

  Čer 13, 2006
 • Obrázek uživatele popleta
  popleta (anonym)

  penis se zvětší o 10cm. je to zaručené,ty popleto

  Čer 13, 2006
 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Ahoj všem.. já decolen také zkouším a už beru 2. plato z druhého balení a v prsou cítím toršku napětí, tak jsem zvědavá jak to dopadne, na každého to asi bude působit jinak, nemůžeme se všichni brát stejně..

  Čer 15, 2006
 • Obrázek uživatele Jana
  Jana (anonym)

  ERDIC jsem zkoušela a nebyla jsem příliš spokojená.. mírné zpevnění jsem cítila.. ale to bylo tak všechno. Pak jsem zkoušela Stherb (www.stherb.cz) a ten na mě funguje fantasticky. Myslím, že je potřeba to vyzkoušet, co bude zabírat nejlíp. Na každou asi funguje něco jiného :)

  Čer 15, 2006
 • Obrázek uživatele Roli
  Roli (anonym)

  A nemáte některá zkušenosti s AddBust?

  Čer 15, 2006
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  brala jsem Erdic 1 mesic. Zhubla jsem asi 3 kila a prsa jsem mela stejna. Ale nezmensili se mi. Vetsinou mi jdou po zhubmuti dolu hlavne prsa.

  Čer 19, 2006
 • Obrázek uživatele LEA
  LEA (anonym)

  Ahoj zajímalo by mě jak dopadl test a zkušenost s přípravkem Decolen DÍKY za rychlou odpověd.

  Čer 22, 2006

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama