Shaclove pro pleť bez akné

Shaclove je velmi účinný přírodní prostředek pro zanícenou pokožku, pleť s akné nebo podrážděnou přecitlivělou kůži. Obsahuje hřebíčkový olej, indický ženšen (aswagandha) a zinek. Zklidňuje, čistí a hojí pleť. Může se nanášet dvakrát denně lokálně na postižená místa nebo na celý obličej jako maska. Po zaschnutí se smývá.

Shaclove a terapie akné:
Shaclove je velmi účinný při mírné až středně těžké formě akné. Působí protizánětlivě, zklidňuje zánětlivá podráždění a podporuje hojení.
Pomáhá předcházet jizvičkám.
Při silném akné je nutno smíchat Shaclove s Shadermem v poměru 2:1 a na noc nanášet Shaclear, který se nechá působit do rána.
Výhodou těchto přírodních přípravků je to, že mají vysokou účinnost a pleť nijak nedráždí.

Při léčbě akné je vždy vhodné současně upravit jídelníček - vynechat sladkosti, bílé pečivo, instantní výrobky, zrající sýry a smažená jídla. Dále je třeba podporovat pročištění organismu - např. pomocí přípravku na játra Regalen. U těžších forem akné většinou bývají velmi zanešená střeva i celý organismus kvasinkami a plísněmi a je nutná několikaměsíční celková protikvasinková léčba.

Shaclove a podrážděná pleť:
Pokud je pleť na obličeji podrážděna z důvodu nešetrného kosmetického zákroku, použití nevhodného či silně prokrvujícího krému či masky, Shaclove ji dokáže během 20 minut zklidnit.
Shaclove je vhodný k použití po hloubkovém čištění či peelingovém ošetření jizev (Shagrain s Sharosem u mastné pleti či Shagrain s mlékem u suché pleti). Zklidňuje, podporuje hojení a zároveň působí antisepticky.

Autor: mk

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (2)

 • Obrázek uživatele Zuzana Humburgerova
  Zuzana Humburgerova (anonym)

  kde se da prosim koupit kosmetika na rozsirene pory a jak je cenove dostupna,Dekuji Zuzana.Humburgerova"seznam.cz

  Feb 09, 2007
 • Obrázek uživatele MP
  MP (anonym)

  da se koupit skoro na kažkdem int. obchode a stoji okolo 600 kc

  Pro 20, 2011

Přidat komentář

Reklama

Reklama