Naučte se akné léčit, ne skrývat

Problematická pleť se nevyskytuje pouze mezi puberťáky. Akné trápí i ženy mezi dvacátým a čtyřicátým rokem. Ani v tomto věku však není nutné schovávat obličej pod vrstvu korektoru.

Pleť mladé ženy se chová jinak, než pleť puberťáka. A také akné má najednou jiné projevy. Objevuje se na dříve nezasažených místech, jako jsou krk, brada nebo čelisti. A rozvíjí se postupně, během času. Mnohdy jde o chronické potíže, proto bude pleť potřebovat zcela jiný přístup k léčbě. Připravte se na to, že dříve osvědčené recepty možná nebudou fungovat.

Nyní by měla žena hledat nejen cesty, jak snížit množství pupínků způsobených akné (tzv. komedonů), ale též léčivé přípravky, které se o léčbu akné postarají dlouhodobě a které bude moci používat v průběhu celého roku. Je ovšem těžké zůstat trpělivá a důvěřovat dlouhodobé péči, pokud na Vás právě z obličeje vykoukly nové pupínky. Většina žen se jich bude chtít zbavit hned. Aby Vaše koupelnová polička nepraskla ve švech, vyberte léčivý přípravek, který bude akné léčit dlouhodobě - omezí výsev pupínků způsobených akné a bude vhodný i pro udržovací léčbu. Léčbu je třeba uzpůsobit Vaší pleti, proto před výběrem konkrétního léčivého přípravku je vždy nejlepší navštívit lékaře

Na slunce i během léčby

Klinicky ověřeným léčivým přípravkem, který je účinný ve snižování počtu pupínků způsobených akné, je léčivý přípravek SKINOREN KRÉM. Působí na všechny příčiny akné a proniká do všech vrstev kůže. Má protizánětlivé účinky a působí proti bakteriím, které mají akné na svědomí. Zároveň pomáhá řídit tvorbu a rohovatění kožních buněk a tím zamezuje vzniku nových pupínků.  Léčivý přípravek SKINOREN KRÉM je vhodný jak na zánětlivé, tak na nezánětlivé formy akné.

Po jeho aplikaci je možné vystavit pokožku sluníčku. Také jej (po konzultaci s dermatologem) lze kombinovat s další léčbou.

Pomozte své pleti

Problémy s akné jsou způsobeny několika hlavními faktory, na něž působí léčivá látka - kyselina azelaová. Jde o látku, která se v pleti přirozeně vyskytuje a působí proti bakteriím, které způsobují akné.

Je proto vhodné používat léčivý přípravek, který kyselinu azelaovou obsahuje. Na českém trhu je takovým volně prodejným léčivým přípravkem právě léčivý přípravek SKINOREN KRÉM.

Vzhledem k tomu, že se může a má užívat dlouhodobě, jde o optimální postup, jak o pleť s projevy akné pečovat.

Aplikace je rychlá a jednoduchá. Krém se nanáší 2x denně na postižená místa. Ráno a večer po vyčištění pleti naneste léčivý přípravek SKINOREN KRÉM a aplikujte jej takto pravidelně. Většinou je výrazné zlepšení akné zřetelné již po 4 týdnech.

SKINOREN KRÉM je léčivý přípravek k léčbě akné ke kožnímu podání s obsahem kyseliny azelaové. Pečlivě čtěte příbalovou informaci. Léčba může být úspěšná pouze při dlouhodobém užívání.

 

Přesvědčte se na vlastní kůži!

Více na www.skinoren.cz.

L.CZ.MKT.CC.03.2016.0648

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele yadaterumaku
    yadaterumaku

    Prášky proti akné - http://derminax.lv Měl jsem na obličeji ošklivé vyrážky víc jak 15 let a teď jsou všechny pryč.

    Čer 01, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama