Reklama

Na hory s opalovacím faktorem SPF50

Na horách je díky vyšší nadmořské výšce a odrazům od sněhu sluneční záření mnohem silnější a agresivnější. Při výletu na hory je proto vždy potřeba myslet na opalovací krém s ochranným přírodním faktorem SPF50 a sluneční brýle. Vnitřně můžete pleť posílit antioxidanty.

Věděli jste, že s každými 1000 metry nadmořské výšky se zvyšuje intenzita záření až o 15%, než je tomu na pobřeží moře?

Pokožka je navíc na horách drážděna a vysušována mrazem a větrem, což přispívá k negativním účinkům, které má UV záření na pokožku. Tomu můžete zabránit použitím vhodného opalovacího krému s vysokým UV faktorem.

Sluneční ochranný faktor SPF 50 (sun protector faktor) v opalovacích krémech prodlužuje až 50x dobu, po kterou můžete kůži bezpečně vystavovat slunečním paprskům.

Aby se ochranné látky navázaly na rohovou vrstvu pokožky, potřebují svůj čas. Je vhodné aplikovat rovnoměrně v dostatečné vrstvě 30 minut před sluněním.

Reklama

Na horách jsou mrazem, větrem a slunečním zářením namáhány a vysušovány i rty, proto i zde je vhodné použít přírodní ochranný prostředek na rty s UV faktorem.

 

Přírodní BIO prostředky na opalování s vysokým UV faktorem SPF50:

 

BIO Visage krém SPF50. Velmi vysoká ochrana před slunečním zářením. Vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pleti. Přírodní ochrana pomocí extraktů z rostlin a minerálů.

 

BIO SPORT mléko na opalování SPF50. Velmi vysoká ochrana. Určeno pro tvář i tělo. Speciálně pro lidi, kteří sportují. Sun Milk Sport SPF50 + chrání před UVA a UBV paprsky. Jeho hladká struktura je odolná proti vodě a potu, takže vám nenateče do očí. Lze použít pro všechny sporty.

 

BIO Sprej s velmi vysokou ochranou proti slunečním paprskům. Biosolis Sprej na opalování SPF50 je vhodný na obličej i tělo. Hydratuje pokožku a díky obsahu rostlinných olejů přispívá k její regeneraci. Přípravek je voděodolný a při aplikaci nezanechává bílé stopy. Vhodný pro normální až suchou pokožku. Suroviny, které byly použity při jeho výrobě jsou z kontrolovaného ekologického hospodářství. Praktické airless balení s pumpičkou.

 

BIO Dětské opalovací mléko se ze 100% skládá z minerálních filtrů bez nanočástic. Minerální filtry nepronikají do kůže, a proto jsou méně škodlivé než chemické filtry. Zajišťují vysokou úroveň ochrany (SPF 50+) a chrání vaše děti před zářením UVA a UVB. Účinnost opalovacího mléka je okamžitá. Toto mléko je jemné na dotek a jeho aplikace na dětskou pokožku je velmi příjemná. Obsah rostlinného oleje Karanja posílí ochranu dětské pokožky před UVA zářením. Aloe vera zabrání vysoušení pokožky.

 

Regenerace pleti po opalování:

BIO Mléko po opalování AFTER SUN MILKzklidňující a obnovující účinek. Obsahuje přírodní oleje slunečnicový, mandlový, arganový a olej z měsíčku. Díky těmto olejům bude vaše pokožka zklidněná a na dotek příjemně vláčná. Mléko zabraňuje vysoušení kůže. Prodlužuje opálený odstín pleti. Mléko po opalování AFTER SUN MILK neobsahuje žádné silikonové oleje, parafíny ani syntetické vonné látky.

 

Pokud se přece jen spálíte, je vhodné mít po ruce:

Čerstvý gel z Aloe Vera uklidňuje sluncem spálenou či podrážděnou pokožku. Aloe Vera pure Gel od Aurea obsahuje čisté nerafinované čerstvý gel z bio Aloe Vera. Obsahuje přírodní zklidňující a hojivé účinky. Čistý gel 98% Aloe Vera posiluje pokožku přírodní želírující látkou bohatou na polysacharidy. Gel můžete v případě potřeby aplikovat na pokožku i několikrát denně.

Gel pro zklidnění podrážděné pokožky, zmírnění svědění a snížení zánětu. 

  • Obsahuje silný antimikrobiální jablečný ocet a manukový med pro redukci škodlivých bakterií
  • Extrakt z listů nimby a extrakt z listů Aloe vera podporují hojení pokožky
  • Doporučeno na popáleniny, kousnutí, bodnutí, skvrny

MK

 

.

 

Reklama

Komentáře

Reklama