Masky pro regeneraci sluncem dehydratované pleti

Časté vystavování pleti slunečním paprskům přispívá k dehydrataci pleti, k zvýšené tvorbě vrásek a pigmentových skvrn. Při intenzivním opalování kůže ztrácí svoji regenerační schopnost, mění svůj vzhled a rychleji stárne. Zejména po návratu od moře bychom měli proto dopřát pokožce tu nejlepší regeneraci a dodat potřebné živiny. Nejdůležitější je zklidnění, hloubková hydratace a ochrana kolagenních vláken před poškozením.

Ajurvédská firma Shahnaz Herbals nabízí několik masek, které jsou obzvláště vhodné pro slunečními paprsky podrážděnou a přesušenou pleť.

Shayouth - Maska ze vzácných rostlin

Speciální maska obsahující vzácné rostlinné extrakty, které oživují kůži, stahují póry a dodávají pleti sametový vzhled. Minimalizuje škodlivé vlivy slunečního záření a smogu.

Santalové dřevo působí protizánětlivě. Bazalka je známá svými omlazujícími vlastnostmi. Obilné klíčky obsahují vitamín E, který podporuje hojení kůže, je učinným antioxidantem a má protivráskové působení. Med patří mezi nejsilnější přírodní hydratační látky.

Tato maska je zejména vhodná pro normální a suchou pleť.

Shaweeds - Rehydratační maska z mořských řas

Revitalizující, propínací a osvěžující maska na celý obličej včetně oblasti kolem očí i na krk. Zklidňuje pokožku. Je velmi vhodná pro unavenou dehydratovanou kůži. Uvolňuje obličejové svalstvo a zmírňuje mimické vrásky. Dokonale hydratuje. Velmi prospěšná pro sluncem spálenou, popraskanou a suchou kůži. Maska obsahuje mořské řasy bohaté na minerály, puškvorec a med.

Zkrášlující maska s 24-karátovým zlatem

Tato silná maska proti stárnutí obsahuje 24-karátové zlato. Omlazuje, vyživuje kůži a propůjčuje jí dlouhotrvající mladistvou zář. Před staletími starobylé civilizace používali zlato jako lék na rozličné zdravotní potíže. Ajurvédské texty obsahují odkazy na léčení zlatem a na silný účinek zlata proti stárnutí. Dnes vědecké výzkumy odhalily tajemství zlata, které je lehce vstřebatelné do kůže a ovlivňuje pleť na buněčné úrovni. Zlato má značný vliv na kůži, dodává jí novou energii, oživuje ji, omlazuje a zpomaluje procesy stárnutí. Zlato stimuluje lymfatickou drenáž a krevní oběh. To usnadňuje odvod toxinů a zplodin a urychluje regeneraci nových zdravých buněk. Též pomáhá napravit oxidační poškození kolagenových vláken např. vlivem UV záření, uchovává kůži pružnou a mladistvou.

Shaface: Prášková maska pro domácí použití

Tento rostlinný prášek je obohacen mandlemi, santálovým dřevem a dalšími drahocennými složkami. Čistí pleť do hloubky, zužuje póry, zmírňuje skvrny a dodává pleti zářivý jas. Je určen k použití s vajíčkem, mlékem, medem, s pleťovou vodou s mořskými řasami Shafresh a s tonikem pro bělení pleti Shableach. Používá se k ošetření rozšířených pórů, pigmentací, jizev, skvrn, vrásek, kůže poškozené dehydratací a sluncem.

Masky jsou určeny k používání 1x-2x týdně. Prášková maska Shaface je určena pro každodenní použití zejména u pleti s jizvami, akné a pigmentacemi.

Před použitím masek je možno aplikovat Shascrub - Obličejový a tělový peeling s obsahem vlašských ořechů, aloe vera a citronového oleje, který šetrně odstraní mrtvé epitelové buňky a otevře póry pro příjem výživných látek z masek.

Ošetření ajurvédskou kosmetikou Shahnaz Herbals nabízíme zde

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama