Kosmetika logona - péče o vlasy

Logona-Kosmetik kontrolovaná přírodní kosmetika?
Podle našeho mínění jsou důležitá tato kritéria odlišující běžnou kosmetiku od kontrolované přírodní kosmetiky:

 • Logona-Kosmetik používá pouze suroviny nepoškozující pokožku
 • Logona-Kosmetik používá suroviny z kontrolovaného biologického pěstování a certifikovaného přírodního sběru
 • Logona-Kosmetik zachovává při zpracovávání rostlinných surovin na kosmetické preparáty jejich vlastnosti bez použití "tvrdé chemie"
 • Logona-Kosmetik nepoužívá syntetické barvící, vonné a konzervační látky, ethoxylenové suroviny, silikony, parafín, vazelínu a další ropné produkty

 • Logona-Kosmetik používá emulgátory a tensidy, které se vyrábí z rostlinných tuků, olejů a vosků, z lecitinu, lanolinu, včelího vosku, rostlinných cukrů a škrobů, rostlinných bílkovin
 • Logona-Kosmetik neprovádí testy svých výrobků na zvířatech a zásadně s nimi nesouhlasí, nepoužívá suroviny z mrtvých zvířat ( zvířecí kolagen, tuk z norka, vorvaňovina)
 • Logona-Kosmetik nepoužívá geneticky manipulované rostliny
 • Logona-Kosmetik plně deklaruje všechny použité suroviny
 • Logona-Kosmetik balí své výrobky do recyklovatelných obalových materiálů Šampony LOGONA-Kosmetik obsahují jemné cukerné tenzidy, které se získávají z přírodních rostlinných zdrojů. Tyto tenzidy jsou velmi šetrné k pokožce hlavy, vlasům a nezatěžují životní prostředí. Proto získaly šampony firmy LOGONA značku "Kontrolovaná přírodní kosmetika".

  Šampony

  Logona-Kosmetik - jemná a přirozená péče o vlasy. Zdravé, pěstěné vlasy podtrhují vaší osobnost. Logona-Kosmetik šampony, kondicionéry a styling dávají vlasům to, co potřebují, aby zůstaly dlouho krásné, zdravé a pěstěné. Logona-Kosmetik - jemné a ekologické šampony.

 • účinná péče díky pečlivě vybraným a ověřeným olejům a rostlinám z kontrolovaného biologického pěstování a biologického přírodního sběru
 • zvláště jemné čistící látky z kukuřice, kokosu a palmového oleje
 • cukerné tensidy
 • bez syntetických barviv a konzervačních látek
 • bez parafínů a silikonů
 • bez obsahu syntetických tensidů

  Správný šampon pro každý typ vlasů. Jemné čištění rostlinnými surovinami pro vzdušné a nepoškozené vlasy. Naše šampony mají přiměřenou ph hodnotu a jsou dermatologicky testovány. Pečlivě vybrané bylinky a rostlinné pěstící látky, jako provitamín B5 a hedvábné proteiny, obsahují vše, co vlasy a pokožka hlavy potřebují pro oživení a zdravý růst.

 • Pěstící šampon Kopřiva 250, 500 ml. Jemný šampon pro celou rodinu. Svědomitě vybraná kombinace mycích substancí na rostlinném základě, přirozené hydratační látky a rostlinné extrakty dávají vašim vlasům vzdušnost, hebkost a krásný lesk, posilují růst vlasů. Fytokosmetický pěstící systém s kopřivovým extraktem, přirozenými olejovými extrakty a hydratujícími látkami, pšeničnými otrubami a rostlinným glycerínem. Vhodný pro každodenní denní použití.

  Jemné šampony pro individuální nároky vlasů. Možná jsou vaše vlasy jemnější a pokožka hlavy citlivější, než byste si přáli. Nebo vaše vlasy reagují na vlivy prostředí přesoušením, lámavostí, tvorbou lupů, popřípadě se příliš rychle mastí? Pak Vám Logona-Kosmetik nabízí šampony vybraných složení, které pomáhají vlasům a vlasové pokožce najít zpět ztracenou rovnováhu.

 • Regenerační šampon Ginkgo pro poškozené a suché vlasy 250 ml. Rostlinný regenerační komplex dává oživující hydrataci a péči. Fytokosmetické složení s ginkgo bilobou, měsíčkem lékařským, hedvábnými proteiny a extraktem z pšeničných otrub, vyhlazuje strukturu vlasů, ty se pak snadno se rozčesávají, jsou pružné a nádherně lesklé. Vhodný pro každodenní denní použití.
 • Šampon Pivo-Med 250 ml. Je vyvinut pro potřeby jemných a citlivých vlasů, kterým dodává plnost, pružnost a lesk. Jemné mycí substance, strukturu posilující pivo a pečlivě vybraná kompozice rostlinných extraktů dávají vašim vlasům viditelně více plnosti, bohatosti a pružnosti bez zbytečného zatěžování. Posiluje strukturu vlasů akátovým medem, hedvábnými proteiny a měsíčkem lékařským. Vhodný pro každodenní denní použití.
 • Šampon proti lupům Jalovcový olej 250 ml. Pro zvláštní potřeby citlivé a suché pokožky hlavy se sklonem k tvorbě lupů. Jemné mycí substance a jedinečné rostlinné složení s jalovcovým olejem, rozmarýnovým a kopřivovým extraktem z biologického pěstování, s extraktem z kůry vrby bílé, lístků břízy a topolových pupenů jemně myjí, zklidňují a pěstí vlasovou pokožku, která ztratila rovnováhu. Zamezuje tvorbě lupů. Vhodný pro každodenní denní použití.
 • Vitalizační šampon Měsíček 250 ml. Pro zvláštní potřeby slabých, poškozených vlasů. Jemné mycí substance a oživující kombinace účinných rostlinných látek, které přirozeně pěstí a dodávají vlhkost, vlasy jemně myjí a dodávají jim plnost a elasticitu, aniž by je zatěžovaly. Fytokosmetický pěstící systém s hydratačními faktory, měsíčkem lékařským z kontrolovaného biologického pěstování, hedvábnými proteiny, rostlinným betainem a pšeničnými otrubami dává vlasům pružnost a nádherný lesk. Vhodný pro každodenní denní použití.
 • Šampon pro rychle se mastící vlasy Citrónová meduňka 250 ml. Pro zvláštní potřeby podrážděné vlasové pokožky a rychle se mastících vlasů. Jemné mycí substance a zklidňující pěstící složení jemně zbavují vlasovou pokožku přebytečného kožního mazu a citlivě harmonizují přirozenou rovnováhu vlasové pokožky. Fytokosmetický účinný systém s vlhkost dodávajícími komponenty, hedvábné proteiny, citrónová meduňka, přírodní betain a pšeničné otruby pro přirozeně krásné, pěstěné a vzdušné vlasy. Vhodný pro každodenní denní použití.
 • Proteinový šampon Pšeničné otruby 250 ml. S přírodními olejovými komponenty a s měsíčkem lékařským pro potřeby dlouhých zplihlých vlasů vyhlazuje a pěstí poškozené vlasové partie. Jemné mycí substance a přírodní účinné složení se vzácnými rostlinnými oleji, přírodním betainem a pšeničnými otrubami myjí vlasy obzvlášť jemně. Současně se vyhladí a pěstí poškozené části vlasu. Vlasy se snadno rozčesávají a nádherně lesknou. Vhodný pro každodenní denní použití.

  Šampony pro barvené vlasy - barva a péče v jednom - zářivé, živoucí reflexy díky speciální kompozici barvících rostlinných extraktů, extraktů z měsíčku lékařského, heny, ořešáku královského a oleje z pšeničných klíčků. Jemné šampony nevysušují vlasy ani vlasovou pokožku a jsou vhodné i pro oživení nebarvených vlasů.

 • Šampon Heřmánek pro světlé a barvené vlasy 250 ml. Oživuje přirozenou barvu vašich vlasů a déle udrží barvu na vlasech barvených. Olej z pšeničných klíčků a hedvábné proteiny dodávají vlasům lesk, jemnost a pružnost.
 • Šampon Henna pro červené až hnědé a barvené vlasy 250 ml. Oživuje přirozenou barvu vašich vlasů a déle udrží barvu na vlasech barvených. Extrakty z listů břízy bílé, ořešáku královského a heny posilují vlasové kořínky a zlepšují pružnost vlasů.
 • Šampon Ořech pro hnědé až černé a barvené vlasy 250 ml. Oživuje přirozenou barvu vašich vlasů a déle udrží barvu na vlasech barvených. Extrakt z ořešáku královského vlasy jemně čistí, posiluje vlasové kořínky a zároveň působí jako přírodní barvivo.

  Kondicionéry a kúry Logona-Kosmetik

  Často myté nebo chemicky pěstěné vlasy potřebují dodatečně ochranu a péči. Jemné Logona-Kosmetik produkty rozmazlují Vaše vlasy účinnými rostlinnými výtažky a oleji a dávají vlasu vitalitu a vláčnost. Vlasy jsou pěstěné a snadno se rozčesávají.

 • Kondicionér Pšeničný protein 200 ml. Pro každý typ vlasů. Kondicionér Pšeničný protein s olejem z lopuchových semen, přírodním betainem, olejem z pšeničných klíčků a výtažkem z březového listí dává vlasům péči, lesk a osvěžující vlhkost. Vlasy dobře rostou, lehce se rozčesávají a krásně se lesknou.
 • Regenerační vlasová kůra Jojoba 150 ml. Regenerační vlasová kúra Jojoba je vyvinuta pro vlasy, které potřebují oživující péči. Regenerační složení z kopřivového extraktu a jojoby, rostlinné oleje a strukturu zlepšující látky dodávají vlasům intenzivní péči od kořínků až po konečky. Kúra je zvláště vhodná po barvení vlasů syntetickými barvami, trvalé, po pobytu na slunci či slané vodě.
 • Regenerační intenzivní vlasová kúra Hedvábí 25 ml. Suché vlasy, poškozené vlivy okolního prostředí nebo chemickým barvením, potřebují obzvlášť intenzivní a účinnou péči. Vlasová kúra s hedvábnými proteiny, sezamovým olejem, medem a provitamínem B5 pěstí poškozené vlasy a dodává zdravý lesk a novou vitalitu. Lze použít i na oživení normálních vlasů.
 • Regenerační bezbarvá rostlinná kúra 100 g. Vlasová kúra dodá vlasům plnost a lesk. Čisté, rozemleté části rostlin pěstí pokožku hlavy a posilují strukturu vlasů. Kúru lze použít i u rychle se mastících vlasů, podrážděné pokožky hlavy nebo při tvorbě lupů. Nepoužívejte na šedivé nebo světle blond vlasy, protože mohou díky přítomnosti chlorofylu získat zelený nádech. Na blond vlasech nenechávat déle jak 10-15 minut, vlasy mohou ztmavnout !!!
 • Kokosový olej 50 ml. Čistý kokosový olej a přírodní vitamín E pěstí a vyhlazují poškozené konečky vlasů. Můžete použít i na vlasový zábal. Olej je vhodný i k péči o pokožku.
 • Kondicionér spray s přírodním betainem 150 ml. Hydratační péče a snadná rozčesatelnost pro každý typ vlasů. kondicionér spray s přírodním betainem a rostlinným glycerínem vyhlazuje poškozenou vlasovou strukturu a dodává vlasům osvěžující vlhkost. Z vlasů se nevymývá.
 • Lak na vlasy Hedvábný lesk 150 ml. Rostlinné pěstící látky jako bezbarvá hena, sezamový olej a vlhkost udržující čistý rostlinný glycerin dávají vlasům přirozenou pevnost, plnost a elasticitu.

  Barvy na vlasy

  Logona-Kosmetik - rostlinné barvy na vlasy v harmonii s přírodou. Zdravé, lesklé vlasy a živě zářící barva jsou snem každé ženy. S Logona-Kosmetik rostlinnými barvami můžete svou přirozenou barvu odstínovat, zjemnit, prosvětlit nebo změnit a tím podtrhnout svou osobnost. To vše bez použití chemie a poškození struktury vlasu.

  Barevný jas, lesk a plnost. Logona-Kosmetik rostlinné barvy se jako film ovinou kolem každého vlasu. Vaše původní přirozená barva určuje individuální barevný výsledek. Jedinečná kompozice rostlin s barvícími a pěstícími účinky dodá vašim vlasům zářivou barevnost, bohatost a lesk .

  Přírodní látky - naše rostlinné barvy se skládají z ekologicky pěstované heny, různých bylinek, plodů a kůr. Účinné rostlinné pěstící látky jako jsou pšeničné proteiny a jojobový olej poskytují vlasům péči již v průběhu barvení. Viditelně se zlepšuje struktura a bohatost vlasů.

 • Logona-Kosmetik rostlinné barvy barví šetrně a dlouhodobě
 • všechny použité suroviny jsou námi pravidelně testovány na přítomnost pesticidů a těžkých kovů
 • barvení rostlinnými barvami neporušuje vlasovou strukturu, na rozdíl od barev oxidačních
 • naše rostlinné barvy neobsahují syntetická barviva, vůně, konzervační látky a jiné chemické substance

  Rostlinné barvy lze mezi sebou míchat. V okruhu červených a hnědých tónů jsou možné všechny barevné nuance. Černou barvou lze ztmavit odstíny oříškové, kaštanové a mahagonové. Smícháním zlaté blond a sahary vytvoříte odstíny do červena.

  Rostlinná barva vydrží déle se šampony pro barvené vlasy Logona-Kosmetik. Šampony pro barvené vlasy Heřmánek, Hena a Ořech obsahují barvící rostlinné výtažky, pomáhající vlasům přijatou barvu uchovat a zároveň o vlasy pečují. Šampon může oživit i přirozenou barvu vlasů, barvení však nenahrazuje.

  Vyberte si správnou barvu. Výsledek barvení rostlinnými barvami je podle typu vlasů rozdílný. Proto se poraďte se svým kadeřníkem (čím jemnější a světlejší vlasy jsou, tím intenzivnější bude výsledek).

  Zdroj: Logona

 • Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
  Diskuze ke článku
  Přidat komentář

  Komentáře (6)

  • Obrázek uživatele sonnja
   sonnja (anonym)

   je to fakt super kosmetika, doporučuji šampon pro každodenní použití - olivy-aloe vera

   Srp 02, 2006
  • Obrázek uživatele Návštěvník
   Návštěvník (anonym)

   Mohou se rostlinné barvy Logona používat na dříve chemicky barvené vlasy?

   Kvě 28, 2007
  • Obrázek uživatele Svatka
   Svatka (anonym)

   Nabarví se rostlinnou barvou i šedivé vlasy?

   Lis 10, 2007
  • Obrázek uživatele Blondorezka
   Blondorezka (anonym)

   Logona barvy jsou naprosto úžasné. Při chemicky barvených vlasech je lepší počkat pár týdnů od posledního barvení a projistotu udělat napřed jeden zkušební pramínek na nějakém nenápadném místě. Opatrně postupujte i pokud máte na hlavě trvalou.

   Lis 19, 2007
  • Obrázek uživatele Návštěvník
   Návštěvník (anonym)

   Mohu rostlinnou předmíchanou barvu Logona ihned použít na hennou barvené vlasy nebo je lepší nějaký časový odstup?

   Srp 17, 2008

  Přidat komentář

  Reklama

  Reklama