Kosmetika Annabis - přírodní kosmetika z konopí

Annabis je česká firma se sídlem v Olomouci. Zabývá se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných přípravků a doplňků stravy. Nabízí velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Vysoká specializace, profesionalita a silná orientace na zákazníka umožnily dynamický rozvoj společnosti a její zařazení mezi významné hráče na trhu.

PR článek.

Know-how společnosti je postaveno především na využívání léčivých vlastností konopí a dalších přírodních látek. Konopí má výrazné protizánětlivé, hojivé, analgetické, antibakteriální a antivirální účinky. Tato bylina účinně pomáhá nejen v případě vážných nemocí, ale především při lokální aplikaci v podobě tinktury nebo masti, kde přináší úlevu a rychlé zhojení i při běžných zdravotních problémech. Konopná semena a olej jsou jedním z nejlepších zdrojů esenciálních mastných kyselin. Kromě vzácné kyseliny gamma - linolenové obsahují omega 3-6 v dokonalém poměru 3:1. Konopí obsahuje všech 8 esenciálních mastných kyselin, které si lidské tělo neumí až na vyjímky, samo vyrobit.

Konopný olej je dermatologicky bezpečný, pokožku promašťuje, zvláčňuje, mírní případné podráždění stejně jako projevy svědění. Správně zvolené konopné kosmetické přípravky mohou být řešením pro každodenní dlouhodobou péči o pokožku s projevy akné, lupénky, atopie a ekzémů. Konopné přípravky ocení i lidé se suchou, drsnou, praskající pokožkou. Vlasové přípravky s obsahem konopí dodávají vlasům lesk a vitalitu, zároveň přispívají k optimálnímu stavu vlasové pokožky. Velmi dobré účinky při péči o namožené svaly, šlachy a klouby vykazují speciální masážní gely a masti s konopným olejem a extrakty.

Co Vám Annabis nabízí:

POHYB A BOLEST: Arthrocann Collagen (kloubní výživa), Arthrocann gel, Menthol Arthro gel, Dolorcann, Konopná mast (klouby, svaly, šlachy, záda)

PÉČE O CELÉ TĚLO: Varicann gel Q10 (těžké nohy), Handcann Q10 (ruce, nehtová lůžka), Balcann (kůže, regenerace), Balcann Dubová kůra gel/mast (praskliny, kůže), Cannol olej (masáže, koupele, vlasy), Orcann (zuby, dásně)

BIOAKTIVNÍ KOSMETIKA: Cremcann Hyaluron, Cremcann Q10, Cremcann Q10 men, Cremcann Omega 3-6 (pleť, vrásky, regenerace), Cremcann Silver (pleť, akné), Lipsticann (balzám na rty)

BATH & SHOWER: Bodycann shower gel (sprchový gel), Bodycann shampoo (šampón pro poškozené vlasy), Bodycann body milk (tělové mléko)

DĚTSKÁ ŘADA: Bodycann shower gel KIDS & BABIES (dětský sprchový gel), Bodycann shampoo KIDS & BABIES (šetrný dětský šampón), Bodycann body milk (tělové mléko)

ZDRAVÁ VÝŽIVA: 100% Bio konopný olej (zdraví životní styl)

Vyzkoušejte originální recepturu s křížem od české firmy Annabis.

www.annabis.cz

žádejte v lékárně nebo požádejte o objednání

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama