Kosmetika pro muže

Čím dál tím více vznikají přírodní kosmetiky na celém světě. Avšak málokterá kosmetická řada obsahuje opravdu přírodní a léčebnou řadu pro muže. Dámy nastal čas pečovat i o své dražší polovičky!

Shahnaz Herbal Group, největší ajurvédská firma na světě, která produkuje kosmetiku do více jak 80 zemí světa vyrábí i kosmetiku pro muže. Tato firma je pojem v oboru přírodní kosmetika, protože tuto značku vytvořila Indická princezna Shahnaz Husain - známá po celém světě svým nadšením pro přírodní léčbu staré Indie - Ajurvédu. Celý sortiment této firmy má jednu důležitou vlastnost: Léčí!. Ano, krém proti celulitidě odstraňuje celulitidu, krémy proti vráskám silně omezí vznik vrásek, Shatone - vlasové tonikum omezí padání vlasů, tvorbu lupů a podpoří růst silných vlasů atd... Vždy se jedná o časem prověřené receptury.Všechny tyto výrobky obsahují obrovské množství silných Indických bylinek, které mají několika tisíciletou tradici používání v Ajurvédské medicíně (3000 let). Všechny výrobky byly dlouhodobě testovány a zkoušeny ( ne na zvířatech ). V ČR se například používají v lékařské kosmetice.

Kosmetika pro muže?

After Shave Lotion - Voda po holení

Voda po bolení obsahuje bylinné extrakty z měsíčku a levandule. Má příjemnou přírodní vůni. Je určena pro ochranu, zklidnění a zjemnění kůže.

ShaShave - Bylinný pěnivý krém na holení

Jedinečný bylinný přípravek pro hladké a bezpečné holení. Má uklidňující, čistící, antiseptické a omlazující vlastnosti. Přípravek je vhodný i pro nečistou či aknózní pleť.


Hydratační emulze po holení

Speciální nemastná, mléčně bílá emulze, která hydratuje, vyživuje a chrání kůži před přerušeností a podrážděním. Může být též použita jako výživný krém po koupeli.
Aktivní složky: Měsíček, levandule, margóza a santalové dřevo.Shamen - Denní krém pro muže

Krém obohacený kůrou z nimbovníku, hřebíčkem, santálem a vzácnými bylinkami. Chrání kůži před negativním vlivem slunce a větru. Působí antisepticky, hydratačně a zklidňuje pokožku. Vynikající jako krém po holení.


Více informací o SHAHNAZ HERBALS.Ošetření ajurvédskou kosmetikou Shahnaz Herbals nabízíme zde

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama