Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Jak minimalizovat následky léta na kůži

Sluneční záření je pro organismus blahodárné. Podporuje tvorbu vitamínu D, který je důležitý pro výstavbu kostí a zubů. Opalování má však svá úskalí, co se týče kůže. Dost často se po létě objeví přesušená pokožka, nové vrásky, pigmentové skvrny či rozšířené žilky. Aby jste tomu předešli, je samozřejmě potřeba chránit se kvalitním opalovacím prostředkem a ošetřovat pleť hydratačním krémem. Ještě větší službu nám mohou prokázat potravinové doplňky, které zajistí ochranu zevnitř.

Vhodné jsou potravinové doplńky s obsahem kolagenu, vitamínu C a zinku.

Jedinečná kombinace účinných látek napomáhá výživě pokožky skutečně od základů, tzn. působí již ve spodních vrstvách kůže.

Kolagenové peptidy přispívají k tvorbě kolagenových a elastinových vláken. Tím kolagen napomáhá hladkému a pevnému vzhledu pokožky a snižování tvorby a prohlubování vrásek. Snižuje viditelné známky stárnutí způsobené slunečním zářením. Mnoho žen po 3 měsících užívání zaznamenalo skutečný rozdíl v kvalitě pleti a pokožky celého těla.
Po několika měsících užívání dochází k významnému zlepšení následujících parametrů:
Schopnosti pokožky udržet vlhkost.
Vyhlazení jemných linek a zjemnění linie hlubších vrásek.
Snížení hyperpigmentace ( stařecké skvrny ).
Snížení telangiektazie ( výskyt rozšířených a popraskaných kapilár, tj. červených žilek ).
Zvýšení pružnosti pokožky a zlepšení celého jejího vzhledu.
Zvláčnění suché pokožky celého těla, zejména na tradičních sušších místech loktů a holení.

MK
 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama