Jak minimalizovat následky léta na kůži

Sluneční záření je pro organismus blahodárné. Podporuje tvorbu vitamínu D, který je důležitý pro výstavbu kostí a zubů. Opalování má však svá úskalí, co se týče kůže. Dost často se po létě objeví přesušená pokožka, nové vrásky, pigmentové skvrny či rozšířené žilky. Aby jste tomu předešli, je samozřejmě potřeba chránit se kvalitním opalovacím prostředkem a ošetřovat pleť hydratačním krémem. Ještě větší službu nám mohou prokázat potravinové doplňky, které zajistí ochranu zevnitř.

Imedeen je potravinový doplněk s obsahem účinné přírodní látky mořského původu ( Biomarine Complex ) , vitamínu C a zinku. 60 tbl.

Jedinečná kombinace účinných látek napomáhá výživě pokožky skutečně od základů, tzn. působí již ve spodních vrstvách kůže. Imedeen dodává pleti specifické výživné látka mořského původu, které přispívají k tvorbě kolagenových a elastinových vláken. Tím Imedeen napomáhá hladkému a pevnému vzhledu pokožky a snižování tvorby a prohlubování vrásek. Snižuje viditelné známky stárnutí způsobené slunečním zářením. Mnoho žen po 3 měsících aplikace zaznamenalo skutečný rozdíl v kvalitě pleti a pokožky celého těla.
KIinická studie prokázala účinnost a bezpečnost Imedeenu. Po několika měsících užívání došlo k významnému zlepšení všech sledovaných parametrů:
Schopnost pokožky udržet vlhkost.
Vyhlazení jemných linek a zjemnění linie hlubších vrásek.
Snížení hyperpigmentace ( stařecké skvrny ).
Snížení telangiektazie ( výskyt rozšířených a popraskaných kapilár, tj. červených žilek ).
Zvýšení pružnosti pokožky a zlepšení celého jejího vzhledu.
Zvláčnění suché pokožky celého těla, zejména na tradičních sušších místech loktů a holení.

Imedeen můžete zakoupit na http://www.001shop.cz/Ferrosan

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama