Intimní hygiena

Péče o intimní partie by měla být co nejšetrnější. Přípravky obsahující chemické látky mohou dráždit sliznice, nadměrně je vysušovat a činit náchylnými k infekcím. Nejvhodnější variantou péče je používání čistě přírodních prostředků.

Mycí přípravky:

Mnohé přípravky, které obsahují bylinky a jsou určeny k ošetřování intimních partií mohou nadále přispívat k dráždění, pokud obsahují tenzidy (laurylsulfáty), které sliznice přesušují a další chemické látky (např. konzervanty).

Přípravky na bázi hydrofilních olejů, bez chemických konzervantů a bez tenzidů, jsou tím nejšetrnějším pro citlivé partie těla. Díky obsahu éterických olejů navíc chrání před výskytem infekcí.

Intima - Při pravidelném používání tento fyziologický přípravek je schopen zamezit pocitu svědění či pálení, které jsou častým následkem užívání nevhodných přípravků. Intima jemně a jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Má desodorační účinky. Obsahuje směs kvalitních éterických olejů z protivirovým, protibakteriálním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem. Udržuje rovnováhu symbiotické mikroflóry.

Intimset - Sada přípravků Intima a Intimus za zvláště výhodnou cenu pro partnery.

Hojivé balzámy a gely mohou pomoci při řešení rozličných potíží: svědění, suchosti, pálení sliznic, hemoroidech?

Intim-set - Unikátní složení balzámu (shea butter, jojobový olej,vitamíny A a E, éterické oleje - např. z modrého heřmánku, levandulový, z červeného tymiánu a z mrkvových semen) zaručuje ideální ošetření intimních partií těla. Intisan výborně udržuje jejich přirozenou mikroflóru. Obsah heřmánku dává balzámu jemnou vůni, hojivé a regenerační vlastnosti a schopnost tišit bolest. Využití Intisanu je velmi široké.

 

 • pomáhá zklidnit nepříjemné projevy při mykózách a plísňových onemocněních pohlavních orgánů
 • je vhodný k preventivnímu použití před návštěvou bazénu, koupaliště nebo sauny
 • má hojivé účinky při ošetření konečníku při drobném krvácení, způsobeném např. hemoroidy (při krvácení z konečníku je však vždy doporučeno vyhledat lékaře pro určení diagnózy)
 • lze využít jako lubrikační prostředek (vzhledem k obsahu oleje pozor při použití pánské ochrany!)
 • v těhotenství lze použít k pravidelné masáži hráze a prsních bradavek
 • po porodu má hojivé účinky při ošetření stehů

  Femigard gel - Initmní bylinný gel působící přírodními desinfekčními látkami na drobné záněty potních a mazových žlázek . Působící přírodními desinfekčními látkami na drobné záněty potních a mazových žlázek

  Hemorol - zklidňující prostředek při hemoroidech Obsahuje bioaktivní látky účinné při oštřování hemoroidů. Tradiční extrakt z dubové kůry s adstringentními účinky, extrakty z řebříčku a jitrocele zklidňují a rostlinné silice zklidňují a mají antimikrobiální účinky. Rostlinný tuk Karité zvláčňuje kůži a zvyšuje její ochranu. Použití: Několikrát denně v místě tvorby hemoroidů, vhodné jsou i sedací koupele v extraktu dubové kůry.

  Zdroj: www.001shop.cz - Krakovská 22, Praha 1 - možnost přímého nákupu bez předchozí internetové objednávky- Po-Pá 10 až 19.00, SO 10-13.00

 

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (7)

 • Obrázek uživatele Marie
  Marie (anonym)

  Pro intimní hygienu doporučuji mýdlo obsahující houbu Reishi Gano Soap Gano Excel je vyrobeno kombinací extraktu Ganoderma Lucidum a kozího mléka, což Vám zajistí čistou, ošetřenou, hydratovanou a krásnou pokožku. Ganoderma lucidum (Ling-Zhi, REISHI Na první pohled nepříliš zajímavá houba tedy z pohledu praktického houbaře. Ovšem zdání klame, tato pěkná jakoby nalakovaná houba má fantastické léčivé schopnosti. Posiluje dosti významně imunitní systém, upravuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi, léčí revma, velmi účinná je proti migrénám a nespavosti a ocení ji především kardiaci a astmatici. Obsahuje rovněž polysacharidy s protinádorovými účinky, takže je i vhodná jakožto prevence proti rakovině. Plodnice nelze bohužel konzumovat přímo, protože jsou velmi tvrdé a dřevnaté konzistence. V medicíně, zvlášť v té čínské se tato houba využívá v podobě sirupů a tinktur. Vyrůstá z kořenů a pařezů listnáčů, vzácně i jehličnanů. V čínských nemocnicích podávají pacientům extrakt z houby ve formě sirupu jako součást léčby při nerůznějších onemocněních. MarieOlsakova"seznam.cz

  Dub 05, 2009
 • Obrázek uživatele Návštěvník
  Návštěvník (anonym)

  To není komentář, nale normální reklama. A zadarmo.

  Dub 05, 2009
 • Obrázek uživatele Lois
  Lois (anonym)

  Ano. A na víte tématech. Styďte se.

  Dub 05, 2009
 • Obrázek uživatele Carin
  Carin (anonym)

  Mě nejvíce pomohl Intim Pro od Pharma-future. Doporučil mi ho doktor a už mám po dlouhodobém problém :-)

  Zář 25, 2018
 • Obrázek uživatele aha
  aha (anonym)

  Mě nejvíce pomohl Intim Pro...Tobě pomůže všechno na všechno reklamko, viď.

  Zář 25, 2018
 • Obrázek uživatele moje žena
  moje žena (anonym)

  dbá hodně na intimní hygienu. Každý den se holí a sex bez mého oholení také nepřipadá v úvahu. Před sexem musím býát kvalitně umytý.I přesto že má tělísko tak jedině s kondomem. S kondomem mi ho i kouří a rukou jedině v rukavicich. Já ji mohu hladit také jen v rukavicích a lízat ji nemohu vůbec. Abych si užil alespon trochu té živočišnosti, tak ji kradu použité kalhotky. i to je ale slabé, jelikož si je mění 2x i 3x za den.

  Zář 25, 2018
 • Obrázek uživatele Lucie
  Lucie (anonym)

  Já kupuji intimní mycí gel s dubovou kůrou a jsem moc spokojená.

  Zář 07, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama