Hloubkové čištění pleti bez bolesti a podráždění

Plánujete raději návštěvu kosmetiky na večerní hodiny a pak rychle utíkáte domů, aby nikdo neviděl vaši podrážděnou pleť? Nové přírodní metody čištění bez mechanického mačkání jsou k pleti tak šetrné, že se po návštěvě kosmetičky můžete vrátit klidně do práce a nebo jít rovnou do společnosti.

Klasický způsob mechanického čištění může při pravidelném návštěvách kosmetičky vést k trvale rozšířeným pórům a ke vzniku mikrojizviček a popraskaných žilek.

Ajurvédský způsob čištění pleti pomáhá odstraňovat skvrny, černé tečky, jizvičky a zpigmentované oblasti. Hloubkově čistí póry a je prevencí jejich zanášení. Odstraňuje mrtvé buňky, vyhlazuje a zkrášluje pleť. Zároveň při pravidelném používání zamezuje růstu jemných chloupků na obličeji. Pleť zanechává bez červených skvrn a podráždění.

Nejprve se na povrchově očištěnou pleť nanáší peeling Shascrub s obsahem vlašských ořechů, aloe vera a citrónového oleje. Shascrub necháváme 10 minut působit, aby došlo k otevření pórů, následným zvlhčením a jemnou masáží odstraníme mrtvé epitelové buňky. Dále aplikujeme speciální kašovitou hmotu, která vzniká smícháním bylinných kuliček Shagrain a Adstringentního pleťového tonika z růží Sharose. Hmota proniká do hloubky pórů a vytahuje z nich adhesivním způsobem nečistoty. Při následné lehké masáži po navlhčení dochází k mírné dermoabrazi - vyhlazují se nerovnosti kůže a zesvětlují pigmentové oblasti.

Následuje aplikace masky dle typu pleti, která stáhne póry. Pro normální až mastný typ pleti je nejvhodnější použití Proteinové zpevňující masky Shatex, pro suchou Masky ze vzácných rostlin www.lekarskakosmetika.cz

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (3)

 • Obrázek uživatele Lenka
  Lenka (anonym)

  Zkusila jsem to a bylo to supr. Chodim pravidelne a ma plet se vyrazne zlepsila. A hlavne mi netecou slzy.

  Říj 16, 2006
 • Obrázek uživatele Simča
  Simča (anonym)

  chtěla bych to také vyzkoušet, hledala jsem na internetu v kosmetických salonech ale tohle čištění pleti jsem nikde nenašla. Poradíte mi? Jsem z Prahy. Děkuji

  Dub 19, 2008
 • Obrázek uživatele Daniela
  Daniela (anonym)

  Dobrý den, prosím poradili by jste mi kde bych mohla tuto metodu vyzkoušet, jsem z okolí Liberce. Děkuji

  Kvě 02, 2008

Přidat komentář

Reklama

Reklama