Čistící pleťové krémy s regeneračním účinkem

Čistící pleťové krémy od ajurvédské kosmetiky Shahnaz Herbals mají hloubkové působení. Nejenom že pokožku důkladně umyjí od všech nečistot, ale pomáhají i v její regeneraci, zklidnění a zharmonizování všech přirozených funkcí. Čistící krémy určené pro mastnou pleť díky svému jediněčnému složení omezují nadměrnou produkci mazu, aniž by kůži přesušovaly a narušovaly její acidobazickou rovnováhu. Čistící krémy s antiseptickými éterickými oleji pomáhají při hojení akné a kožních zánětů. Krémy pro suchou pleť při mytí zároveň pokožku hloubkově hydratují a vyživují. Mají též schopnost chránit před vysušujícím účinkem chlorované vody. Tyto krémy neobsahují alkohol ani saponáty, které by narušovaly přirozený kyselý hydrolipidový kožní plášť.

Čistící krémy a mléko se používají tak, že se nanesou na pokožku, která může být při použití silné vrstvy make-upu předčistěna vlhkými tampónky. Poté se provede krémem lehká minutová masáž krouživými pohyby prstů. Následně se krém setře vlkým tampónkem nebo se opláchne vodou. Na dočištění a tonizaci pleti může být použita pleťová voda.

Rostlinné účinné složky se během krátké masáže vstřebávají do hloubky, zlepšují prokrvení, zklidňují pokožku a podporují samočistící proces kůže. Tyto čistící krémy je vhodné používat ráno i večer na pokožku obličeje, krku, dekoltu, popř. i dalších míst.

Typy čistících krémů:
Shazema - Nemastné čistící mýdlo: Jedná se čistící krém s obsahem hřebíčkového, eukalyptového a mátového oleje, který působí silně antisepticky proti zánětům kůže a akné. Vhodné pro normální až mastnou pleť.

Shamoon - Santalové čistící mléko: Díky obsahu santalu harmonizuje nadměrnou produkci mazu. Chrání pleť před výskytem akné, pupínků, vřídků a vyrážek. Vhodné pro normální až mastnou pleť.

Shacleanse - Aloe vera hydratační čistící krém: Ideální pro čištění a odstraňování make-upu u normální až suché pleti. Díky obsahu aloe vera gelu důkladně do hloubky pleť rehydratuje a pomáhá uchovat její mladistvý vzhled. Karotka, citron a mořské řasy jsou prospěšné pro zdraví kůže. Tento krém je ideální i pro odličování očí. Malé množství se nanáší na vlhký tamponek, kterým se mohou oči odlíčit.

Ajurvédský medový čistící krém: Je určen pro mytí zralé suché pleti. Hydratuje, zjemňuje, zklidňuje a omlazuje. Obsahuje citrovník, nimbu, divokou třešeň, mrkev, kurkumu a med.

Ajurvédský hloubkově čistící krém: Určen pro všechny typy pleti. Ideální pro smíšenou pleť. Obsahuje slunečnice nimbu, čočku, jasmín, cedrát a kurkumu. Účinně odstraňuje nečistoty z povrchu kůže, zklidňuje pokožku a dodává jí vláčnost.

Shadew - Kurkumový čistící krém: Chrání přecitlivělou pleť před vysušujícím účinkem chlorované vody. Díky obsahu citrónu je ideální pro pleť s pigmentovými skvrnami a pihami. Pomáhá i problematické pleti, která se po používání silně odmašťujících přípravků přesušená. Lze použít i na mytí tmavých loktů. Shadew je doporučen i pro mytí partií těla s čerstvými striemi a pro zjemňující masáže rukou či nohou.

Při mytí čistícími přípravky od Shahnaz Herbals nedochází k pocitu přesušenosti a stahování pleti. Dokonce ve většině případů odpadá nutnost použití nočního krému, zejména u pleti do 40 let.

Ošetření ajurvédskou kosmetikou Shahnaz Herbals nabízíme zde

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama