CELULITIDA - věčný strašák žen!

Nevím, jak to cítíte vy, milé dámy, ale stále se opakující téma celulitida a její řešení už ve mně způsobuje únavu a apatii.

Zkusím se v myšlenkách přenést do slunného Řecka a užít si hřejivé sluneční paprsky, průzračné moře a pohostinnost zdejších obyvatel. V tu chvíli mě ovšem napadá otázka, jak je možné, že je pokožka zdejších žen tak bezchybná? Řekyně obecně neřeší problémy s akné a krutá celulitida se jim vyhýbá obloukem. Jedním z důvodů může být odlišný životní styl, mnoho zeleniny ve stravě a sluníčko. Pravdou ovšem je, že i ta nejkrásnější z nich používá zdejší kvalitní kosmetiku s mastichou.

Při hlubším zkoumání najdete jednu jedinou, která splňuje veškeré požadavky řeckých žen. Jmenuje se Mastic Spa a její tradice sahá až do roku 1875. A to už je dost dlouho na to, aby její produkty pomohly všem ženám, které to potřebují.

Přípravky Mastic Spa pro redukci celulitidy a podkožního tuku obsahují unikátní složky, jakými jsou např. masticha, kakao, káva či výtažky z mořských řas.

Celý proces péče je vhodné začít přípravkem Liposvelte Chocobath 2v1. Jedná se o zvláčňující sprchový gel, který již ve sprše aktivuje kožní buňky a připraví postižené partie na lepší vstřebávání účinných látek. Pro ženy, které upřednostňují rychlý efekt již po pár dnech, se nabízí dva 10 denní kity. Liposvelte Express Body Kit se sestává ze čtyř přípravků s přesným rozpisem používání. Viditelné zlepšení je vidět již po několika dnech. Liposvelte Bottom Up Kit je kúra speciálně vyvinutá pro redukci podkožního tuku v oblasti zadečku a zadní strany stehen. Věřte, že obě kúry způsobí vaše nadšení pro přípravky Mastic Spa. Pak už jen stačí zvolit Liposvelte Cream, zeštíhlující čokoládový krém, který se může pyšnit studií francouzského institutu s výslednou redukcí celulitidy až o 47% a úbytkem tuku až 3 cm. Horkým tipem a tajnou zbraní řeckých žen je zahřívací Fast Action Gel, který se krouživými pohyby směrem nahoru vmasíruje do pokožky. Jeho jemná konzistence s vysokým obsahem kofeinu podporuje krevní oběh a pokožka je viditelně vypnutá.

Řekněte celulitidě sbohem a dopřejte si pokožku řecké bohyně, stojí to za to!

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama