Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!

Čajová lžička aloe denně má schopnost zvrátit stárnutí

Existuje mnoho výzkumů, které poukazují na to, že nepřirozeně zrychlené stárnutí vlivem moderního způsobu života a vystavení nadměrnému množství ultrafialového záření, může být zpomaleno. Ve skutečnosti GreenMedInfo. com eviduje více než 150 přírodních látek s účinkem proti stárnutí.

Aloe vera je jednou z nejvíce přesvědčivých  látek, která působí zevnitř navenek.

Ve studii publikované v roce 2009 v časopise Annals of Dermatology, zdravé ženy nad 45 let, které dostávaly 2 rozdílné dávky aloe vera gelu po dobu 90 dní (nízkou dávku: 1200mg/den a vysokou dávku 3600 mg/ denú, viděly zřetelné výsledky. Výzkumníci měřili klinické známky a biochemické změny stárnutí kůže před a po suplementací aloí a zjistili, že: “Po vnitřním užívání aloe vera se obličejové vrásky výrazně zlepšily v obou skupinách a elasaticita kůže se zlepšila ve skupině užívající nízké dávky. “

3600 mg aloe denně přitom není nic, co by se mělo nazývat medadávkou. Jde o množství trochu menší než 1 čajová lžička. 1200mg je pouze čtvrtina čajové lžičky a podle studie mají tyto malé dávky dokonce větší vliv na elasticitu kůže než dávky velké.

Za zmínku stojí, že aloe vera má mnoho dalších pozitivních účinků na naše zdraví.

Zdroj: GreenMedInfo

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Přidat komentář

Reklama

Reklama