Bojujte s celulitidou pomocí kolagenu a účinných bylinných extraktů

Dynamické zeštíhlující sérum INVENTIA útočí na příčiny celulitidy. Produkt se nejen snaží zlepšit současný stav tukové tkáně, ale především zabraňuje tvorbě nových tukových tkání.

Vybrané složky přípravku mají mnohasměrné působení.
Účinky:
-  Stimuluje lipolýzu (odbourávání tuků v tukových buňkách).  Existující tukové buňky přestávají hromadit tuk a začínají ho aktivně odbourávat.
 - Stimuluje mikrocirkulaci, což  zlepšuje drenáž tkání a odstranění nahromaděných toxinů a vody a napomáhá pronikání  účinných látek  do problematické tukové tkáně.
 - Zpomaluje adipogenezi (vytváření tukových buněk), neboť nezralé buňky nejsou schopny akumulovat tuk.
 - Zpomaluje  lipogenezi (proces ukládání tuků v tukových buňkách), což omezuje růst tukových buněk.

Účinky: 

Pravidelné používání přípravku přináší měřitelné výsledky v podobě:

  Snížené nadměrného  množství extracelulární vody
  Zmenšení obvodu stehen a hýždí
  Snížená viditelnost “pomerančové kůry“
  Zlepšení mikrocirkulace, které je demonstrováno sníženou viditelností metličkových žilek
  Zvýšení hydratace, pevnosti a pružnosti pokožky

Složení Dynamického zeštíhlovacího séra INVENTIA:

KOLAGEN

bílkovina, která tvoří cca. 30% z celkové hmotnosti lidských proteinů, a až 70% kožních bílkovin. Spolu s elastinem kolagen vytváří elastickou síť v dermis, aby yvýšil pevnost a pružnost kůže, a poskytl podporu pro fibroblastz. Kromě toho kolagen má vynikající schopnost vázat vodu, čímž přispívá k správné úrovně hydratace pokožky. Kolagen stimuluje revitalizační procesy, hluboce regeneruje a hydratuje a celkově zlepšuje strukturu pokožky. Kolagen přítomný v přípravku podporuje regeneraci kolagenních vláken v pokožce, zlepšení pevnosti pokožky, pružnosti a hladkosti, aby celulitida bzla méně viditelná.

Liporeductyl (R)

je bohatá směs aktivních látek, uzavřených v liposomech, což usnadňuje pronikání pokožkou a dosažení nejhlubších vrstev pokožky. Aktivní látky uvolňované v hlubokých vrstvách epidermis účinně bojují s celulitidou. Složky zahrnují:
Kofein - má prokazatelné lipolytické účinky. Také zlepšuje krevní oběh, čímž přispívá k lepšímu vylučování toxinů.
Escin - látka přirozeně se vyskytující v semenech kaštanu koňského. Escin utěsňuje malé cévy, zlepšuje jejich odolnost proti praskání a uvolňování plazmy, což vede k tvorbě edému.  Escin také potlačuje záněty, které poškozují cévy. Escin snižuje viskozitu krve, což usnadňuje její tok a prevenci žilních sraženin. Vliv escinu není omezen pouze na cévní systém, ale dělá také divy v lymfatickém systému, celkově zlepšuje lympfatickocévní oběh.
L-karnitin - je základní složkou v metabolismu mastných kyselin. Je to molekula, která transportuje mastné kyseliny s dlouhým řetězcem do mitochondrií (tam, kde jsou spáleny), zatímco odstraňuje mastné kyseliny se středním a krátkým řetězcem a další acylové sloučeniny, které mohou být toxické v nadměrném množství, z mitochondrií. L-karnitin je účinný antioxidant, a proto může stabilizovat biologické membrány. Má také prokazatelný ochranný účinek na cévy. Kromě toho je to látka, která se aktivně podílí na odstranění toxinů z těla. Má schopnost chelátovat těžké kovy. Jakmile se naváží s L-karnitinem, jsou těžké kovy vylučovány z těla.
Tripeptid glycin-histidin-lysin - oligopeptid schopný selektivně zachycovat produkty oxidace lipidů. Pokud jsou tyto škodlivé látky navázány, je účinnost zbývajících kompozičních složek výrazně lepší.
Listnatec ostnitý extrakt - tato rostlina je bohatá na steroidní saponiny, fytosteroly, flavonoidy, mastné kyseliny, triterpeny, kumariny a alkaloidy. Účinné látky (ruscogenins a neuroruscogenins), stahují cévy, čímž se výrazně zlepšuje krevní oběh. Kromě toho tyto látky zvyšují pružnost cév a inhibují zánět. Výtažky z této cenné rostliny rovněž zlepšují průtok lymfy. Posílení a utěsnění krevních cév a  omezení průniku exudátů lymfy do okolních tkání snížuje tvorbu otoků a zvyšuje vylučování toxinů.
Jód - cenný prvek proti tvorbě tukové tkáně. Na jedné straně urychluje látkovou výměnu, což vede k rychlejšímu odstranění tukové tkáně, na straně druhé napomáhá odstraňování toxinů.
Extrakt břečťanu - bohatý na různé sloučeniny, zejména kyselé triterpenové saponiny (alfa-hederin), alkaloidy (emetin), flavonoidy (rutin) a fenolické kyseliny (chlorogenová a kávová). Vzhledem k bohatství těchto složek má břečťan protizánětlivé, analgetické, odvodňovací, zpevňující a stahující vlastnosti. Sloučeniny obsažené v rostlině (většinou saponiny) jsou vysoce efektivní při odvodňování tkáně, ale také stimulují krevní tlak a aktivují lymfatickou drenáž. To usnadňuje, aby se účinné látky dostaly do místa, kde je uložen tuk, zatímco současně zvyšující odstraňování toxinů a vody.  Kromě toho extrakt břečťanu posiluje jemné krevní cévy a zabraňuje jejich praskání.

Centella asiatica EXTRAKT

látky obsažené v extraktu stimulují fibroblasty k syntéze kolagenu a elastinu, stejně jako jiné proteiny související s posílením struktury pojivové tkáně. Navíc tyto látky stimulují kolagenová vlákna k viditelnému zlepšení pružnosti a elasticity pleti (takže “pomerančová kůra“ je méně patrná). Centella extrakt má také pozitivní vliv na podkožní krevní oběh. Účinné látky zabraňují vzniku nevzhledných “rozšířených žilek“. Kromě toho účinné látky z Centelly posilují stěny cév a zlepšují jejich pružnost. Centella extrakt také zvyšuje hladinu hydratace pokožky a  její pevnost, protože zintenzivňuje syntézu kyseliny hyaluronové. Použitý zevně má extrakt silné antiseptické a protizánětlivé účinky.

HYDROMANIL (R)

bylinná hydratační složka ze stromu tara - Caesalpinia spinosa, který roste v suchém klimatu v Andách. Hydromanil je trojrozměrný koloidní polysacharid,  který obsahuje oligosacharidy z rostliny tara, získávané kontrolovanou enzymatickou hydrolýzou. Díky inovativní technologii výroby se účinná hydratační látka postupně uvolňuje. Hydratační vlastnosti této moderního složky byly potvrzeny při testech in vivo. Hydromanil (R) hydratuje tělo ihned po první aplikaci a zanechává dlouhotrvající hydratační účinky. Pravidelné používání přípravků, které obsahují hydromanil, pozitivně zlepšuje úroveň vlhkosti v pokožce.

Brutnákový olej

je velmi cenná surovina používaná pouze v té nejlepší kosmetice. Tento olej je obzvláště vhodný pro suchou, popraskanou a olupující se kůži. Obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin (EFA), včetně (až 25%), gama-linolenové kyseliny (GLA), které je nezbytnou součástí lidské pokožky. GLA je nezbytné pro udržení správné funkce kůže. Brutnákový olej zklidňuje podráždění, podporuje regeneraci pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí. Díky svému unikátnímu složení, reguluje hladinu hzdratacev pokožce, zjemňuje pokožku a snižuje pocit napětí a svědění.

VITAMIN E

Vitamin E je jedním z nejsilnějších přírodních antioxidantů, a je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro malátnou a bledou pleť s nedostatečnou hzdratací. “Vitamín mládí '“ zachycuje volné radikály, které poškozují strukturu pleti, čímž se zabraňuje předčasnému stárnutí pleti. Kromě toho, že poskytuje ochranu proti suchosti pokožky, zabraňuje i oslabení její pružnosti a pevnosti. Protizánětlivé a regenerační vlastnosti vitaminu E vytvářet příznivé podmínky pro obnovu tkání.

Dynamické zeštíhlující sérum INVENTIA má barvu a vůni capučína.  Navzdory své sametové konzistenci je tento produkt účinnou zbraní proti celulitidě.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele Kamka
    Kamka (anonym)

    Celulitida je hrozný svinstvo. Strašně dlouho jsem se s tim potýkala, a i tak se toho nezbavila úplně. Holky, prostě se to musí vydržet a něco dělat no.. Tohle je dobrý článek http://chcibrisaky.com/jak-se-zbavit-celulitidy/

    Lis 12, 2013

Přidat komentář

Reklama

Reklama