Ajurvédské ošetření očního okolí

Toto ošetření je založeno na používání produktů, které byly speciálně vyvinuty pro jemnou kůži okolo očí. Pomáhá revitalizovat a vyživit pleť, odstranit vrásky a tmavé kruhy. Toto ošetření zvládne každá žena i doma.

Požadované produkty: Shacleanse, Shasmooth, Sharose, Shaweeds

Postup: Naneste čistící krém  Shacleanse okolo očí, poté ho lehce setřete vlhkým tampónkem. Naneste oční krém Shasmooth v tenké vrstvě a nechte působit  po dobu 5 minut. Setřete přebytek krému a přiložte si na oči tampónky napuštěné  vychlazenžm pleťovým tonikem Sharose a nechte působit 2 minuty. Poté naneste okolo očí propínací masku z mořských řas Shaweeds. Nechte působit 15 minut a poté ji jemně smyjte navlhčeným tampónkem.

Toto ošetření můžete provádět  1x – 2x týdně. Krém Shasmooth lze používat denně ráno i večer. To samé odličovací krém Shacleanse. Kompresi s pleťovým tonikem Sharose si můžete dát na oči, kdykoliv budete pociťovat jejich únavu.

Zdroj: Shahnaz Herbals

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Komentáře (4)

 • Obrázek uživatele Regina
  Regina (anonym)

  Pro všechny co se zajímají o ajurvédu, mám otázku. Můžete my poradit nějaké kvalitní studio kde provádějí ajurvedské terapie? A hlavně my jde, také především né jen o prostředí,ale dotyčného,který to provádí a číší z něho klid a vyrovnanost. Předem děkuji za vaše názory a doporučení. Regina

  Feb 28, 2010
 • Obrázek uživatele Aneta
  Aneta (anonym)

  Pro všechny co se zajímají o...Dobrý den , Regino koukám nyní na stejné stránky jako vy teď, se stejnou tématikou. Jelikož mě nesmírně zaujímá. Doporučuji minimálně měsíc na Srí Lance a tam najdete vše. Ale to bohužel není řešení pro každého. Já docházím za pani Markétkou Bělohlávkovou velice šikovnou a vnímavou dámou,která se vám naplno věnuje a dává pocit klidu a úžasné relaxace.Pro každého klienta si míchá indickou kosmetiku přímo na danný problém. Mohu Vám ji doporučit! www.belmarpermanentni-studio.cz nebo ji kontaktujte emailem majabelohlavkova@seznam.cz Ráda se pak zde svámi podělím o Vaše zážitky u pani Márkéty. Pěkný den Aneta J

  Feb 28, 2010
 • Obrázek uživatele Aneto
  Aneto (anonym)

  píšeš na různých tématech pod různýma jménama, takže rozumnému člověku není třeba více dodávat.

  Feb 28, 2010
 • Obrázek uživatele Helena
  Helena (anonym)

  Dobrý den , Regino koukám...Děkuji za informace, pani Aneto. Zkusím dát na Vás a vyzkoušim ten to druh ošetření o , kterém poslední dobou také slýchám od kamarádek a články na netu jsou také velice zajímavé.Pěkný den :-)

  Kvě 02, 2010

Přidat komentář

Reklama

Reklama