Ajurvédské masky pro ozdravení a omlazení pleti

Přinášíme přehled těch nejúčinnějších masek pro ozdravení pleti a řešení konkrétních kosmetických problémů.

Shapeel - Meruňkově - medová sloupovací maska, ideální maska před párty, poskytuje pleti prozářený vzhled, při pravidelném používání omezuje růst jemných chloupků na obličeji.

Shaweeds - Rehydratační maska z mořských řas - Hydratuje, zklidňuje podrážděnou pleť, poskytuje pleti 24- hodinový minilifting, lze jí používat na propnutí pokožky kolem očí.

Shayouth - Maska ze vzácných rostlin - Nejideálnější maska pro dehydratovanou pokožku. Působí proti tvorbě vrásek.

Honey mud mask - Medově bahenní maska - Podporuje relaxaci svalů a zmírňuje mimické vrásky. Tato maska je užitečná i pro kůži postiženou kožními ekzémy. Hydratuje kůži.

Oxygen mask - Kyslíková maska - Ideální pro unavenou pleť, pro oživení smogem postižené pleti, pro kuřáckou pleť. Pomáhá brzdit stárnutí.

Shatex - Proteinová maska - Nejúčinnější maska pro zpevnění ochabující pokožky a stahování rozšířených pórů. Též ideální pro mastnou pleť, pomáhá regulovat nadměrnou tvorbu mazu.

Holly Hock - Ajurvédský omlazující balzám - Pomáhá odstranit v hloubce usazené mikroby, nečistoty a mrtvé epitelové buňky. Oživuje a omlazuje pleť. Je vynikající na jizvy, skvrny a další kožní problémy. Prokrvující a prohřívací účinek. Není vhodná pro pleť s rozšířenými žilkami.

Shamask I - Obličejová maska ze vzácných rostlin -  Velmi účinná omlazující maska působící proti tvorbě vrásek. Dodává pleti porcelánový vzhled. Tato maska byla používána po staletí v ajurvédě k stahování rozšířených pórů a k omlazování kůže. Je zejména vhodná pro normální a mastnou pleť.
Prokrvující a prohřívací účinek. Není vhodná pro pleť s rozšířenými žilkami.

Shaclove: Krém na aknózní pleť - Lze používat  jako masku 1x týdně, či kdykoliv pleť potřebuje zklidnit. Podporuje hojení akné, působí proti vzniku jizviček po akné. V případě, kdy je aknózní pleť vlivem používání kosmetických přípravků na bázi alkoholu přesušená, je vhodné vždy po masce z Shaclove nanést ještě rehydratační masku Shaweeds.

Aby bylo dosaženo maximálního účinku, pleť se ozdravila a silně se zbrzdil proces stárnutí, měly by být masky používány dlouhodobě 1x - 2x týdně. 1x měsíčně je vhodné před nanesením masky provést peeling Shascrub. Shascrub odstraní odumřelé buňky a připraví pleť pro maximální využití účinných složek ajurvédských masek.

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář

Přidat komentář

Reklama

Reklama