Reklama

Ajurvédské bylinky pomáhají proti lupům

Ajurvédské byliny jako například čínský ibišek, bringraj, gotu kola a další zlepšují prokrvení pokožky, mají protizánětlivé a regenerační účinky. Zklidňují pokožku a eliminují chemické látky, které mohou přispívat k tvorbě lupů.

Bringraj (Eclipta erecta) zamezuje při pravidelném používání padání vlasů, předčasnému šedivění, tvorbě lupů a dodává vlasům lesk.

Triphala - jedná se o kombinaci tří velmi důležitých bylin: Terminalia chebula, Terminalia belerica a Embelika officialis- mají silný regenerační účinek na pokožku skalpu.

Ibišek (Hibiscus chinensis) - Ibišek obsahuje plno látek, které pomáhají léčit padání vlasů a omezují tvorbu lupů. Zklidňuje podrážděnou vlasovou pokožku. Pomáhá eliminovat toxické chemické látky a stimuluje krevní cirkulaci, což zlepšuje výživu vlasových kořínků. Dodává vlasům krásnou vůni.

Sarsaparilla (Hemidesmus indicus) - zlepšuje chronická onemocnění kůže, má protizánětlivé působení, obnovuje normální funkce, tonizuje, posiluje.

Reklama

Extractum berberis extrakt - pomáhá hojit chronická podráždění kůže

Gota kola (Centella Asiatica) - Gotu kola zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a zásobování vlasových kořínků živinami. Podporuje zdravý růst vlasů.

Henna (Lawsonia alba) - Henna působí jako kondicionér. Posiluje a zpevňuje strukturu vlasů. Pomáhá při nadměrném maštění vlasů. Henna přináší užitek všem typům vlasů a pomáhá navrátit zdraví a krásu vlasům chemicky poškozeným. Je též velmi užitečná pro zdraví vlasové pokožky.

Přípravek vlasy nebarví!

Zdroj: www.s-h.cz

Reklama

Komentáře

Reklama