3 tipy pro poškozené vlasy

Jsou vaše vlasy oslabené, polámané a bez lesku? Dříve než sáhnete po nůžkách, dejte jim ještě šanci a vyzkoušejte některý z tipů, jak vlasy opět dostat do formy!

K poškození vlasů nejčastěji dochází vlivem častého fénování, kulmování nebo žehlení. Vysoké teploty totiž vlasy příliš dehydratují, oslabují a způsobují jejich lámání. Také chemické barvení a zesvětlování má na vlasy neblahý vliv. Narušená vlasová vlákna postupně ztrácí svůj lesk a vlasy jsou na dotek hrubé a bez života.

Poškozené vlasy potřebují kvalitní hloubkovou péči, která zajistí jejich intenzivní regeneraci. Ideální volbou jsou především vlasové masky a zábaly, které dokážou viditelně zlepšit stav vašich vlasů. Které pečující přípravky patří mezi ty nejúčinnější?

Všestranný arganový olej

Přírodní arganový olej je velmi vyhledávaným pomocníkem v péči o poškozené vlasy. Je totiž nabitý vitamíny E, B5 a obsahuje také vysoké množství esenciálních mastných kyselin, které jsou pro vlasy velice prospěšné.

 Arganový olej na vlasy působí intenzivním vyživujícím a hydratačním účinkem, zajišťuje jejich hloubkovou regeneraci a pomáhá zacelovat roztřepené konečky. Zároveň zanechává vlasy sametově hebké a obnovuje jejich ztracený lesk. Arganový olej můžete jemně vetřít do vlhkých konečků nebo jej můžete použít třeba jako vlasový zábal přes noc.

Regenerační maska Gestil Wonder

Pro intenzivní regeneraci a obnovu poškozených a chemicky upravených vlasů je skvělou volbou také oblíbený revitalizační krém Gestil Wonder. Díky speciálnímu složení, které je bohaté zejména na přírodní výtažky z bambusu, zanechá tento krém vaše vlasy nádherně hebké na dotek, revitalizované a posílené.

Revitalizační krém Gestil Wonder se nanáší na vlhké, ručníkem vysušené vlasy. Pro rychlou hydrataci a výživu stačí krém nechat působit v rozmezí 2-5 minut. Pro opravdu hloubkovou regeneraci velmi poškozených vlasů jej nechte na vlasech až 60 minut.

Obnova vlasů zevnitř a péčí Olaplex

S velmi poškozenými vlasy si také dokáže poradit speciální domácí vlasová péče Olaplex, která výrazně snižuje poškození vlasů vlivem tepelných úprav, barvení, nebo mechanického opotřebení. Z její nabídky pro domácí použití můžete vyzkoušet speciální péči prodlužující trvanlivost barvy, regenerační šampon a kondicionér.

Přípravky značky Olaplex jsou velmi populární a používané v profesionálních kadeřnických salonech po celém světě. Mají totiž speciální recepturu, která dokáže násobit a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Díky tomu dochází k regeneraci rozbitých vazeb přímo uvnitř vlasu, a ne pouze na povrchu.

 

Komerční sdělení

Příjde vám tento článek zajímavý? Pošlete ho dál!
Diskuze ke článku
Přidat komentář
Zařazení na fórum: 

Komentáře (1)

  • Obrázek uživatele cosmetic surgery abroad
    cosmetic surger... (anonym)

    You might want to consider a hair transplant abroad https://europesurgery.co.uk

    Led 29, 2019

Přidat komentář

Reklama

Reklama