Reklama

10 kroků k svěží pleti s řadou Apiclear od Manuka Doctor

Používání jemných a účinných produktů a pár jednoduchých kroků vám pomůže přirozeně změnit vaši pleť k lepšímu!

1. ČISTĚNÍ
Je nezbytné vyčistit pleť, abyste odstranili make-up, nečistoty a přebytečný maz. Pěnivý čistící přípravek Apiclear  (ApiClear foaming Cleanser) odhaluje jasnější pokožku, která je bez denního znečištění a make-upu.

Tip - Nikdy nezapomeňte odstranit make-up před spaním. To určitě pomůže zabránit ucpaným pórům. Pokud víte, že máte před sebou dlouhou noc, připravte si produkty před tím, než vyrazíte ven do společnosti.

Tip - Dopřejte si jednou nebo dvakrát týdně hloubkově čistící masku - celebritami oblíbenou Čistící obličejová slupovací maska Apiclear. Ta odstraní mrtvé buňky a pomůže snížit výskyt černých teček, aby odhalila zářivou, vyplou a hedvábně hebkou pleť.

2. TONIZACE
Pokračujte v režimu péče o pleť s  Čistícím pleťovým tonikem Apiclear, které pomáhá uzavřít póry a vrátit kůži přirozenou rovnováhu pH. Tonikum také odstraní veškeré zbývající čistící produkty nebo nečistoty z pokožky.

Reklama

3. HYDRATACE
ApiClear hydratační mléko
s čištěným včelím jedem okamžitě osvěžuje pokožku, zlepšuje přirozenou záři pleti a zároveň udržuje optimální rovnováhu mazu a hydratace. Bylo vyvinuto speciálně pro problematickou pokožku, takže je lehké a nemastné.

4. PIJTE DOSTATEČTNÉ MNOŽSTVÍ VODY
Doporučuje se, denně vypít dostatečné množství čisté vody, aby se tělo hydratovalo.

Tip - vyzkoušejte pít vodu s jablečným octem, manukovým medem a kurkumou, abyste udrželi příjem tekutin.

5. UDRŽUJTE ČISTOTU
Tip - Pravidelně čistěte svůj telefon! Pamatujte si, že váš mobilní telefon je často velmi blízko vašeho obličeje a je pravděpodobně pokryt celou řadou bakterií z vašich rukou! Pravidelně si myjte ruce a neberte si telefon s sebou na  toaletu!

6. JEZTE KVALITNĚ
Pravidelná a zdravá strava je nejjednodušší způsob, jak mít báječnou pleťi. Jíst 5x denně, konzumovat potraviny s vitamínem C jako je brokolice, pomeranče, sladké brambory vám pomůže udržet dobře vypadající pleť i cítit se skvěle. Manukový med může být také skvělá přírodní alternativa k rafinovanému cukru a může být použit do smoothies či zeleného čaje.

7. OMEZTE ŠPATNÉ NÁVYKY
Nadměrné kouření, konzumace alkoholu, sladkostí a zpracovaných potravin může vést k osypání! Hormony a alergie na potraviny také přispívají ke vzniku pupínků, takže pokud máte podezření, že by mohly hrát roli, promluvte se svým lékařem.

8. CVIČTE
Cvičení podpoří celkový zdravotní stav a rozproudí vaši krev. Brzy si všimnete zářivé pleti.

Tip - Vždy vyčistěte tvář přímo po cvičení, abyste zabránili zanesení pórů.

9. ODOLEJTE POKUŠENÍ VYMAČKÁVAT SI PUPÍNKY
Stlačení pupínků může nejen vést k zánětu a jizvení, ale může způsobit více pupínků v důsledku přenosu bakterií z vašich rukou na tváře!

Tip - Pokud ucítíte, že se vám klube nový pupínek, naneste na to místo nejprodávanější Manuka Doctor antiseptický gel s manukovým medem, tea tree a s propolisem. Propolis patří k nejoblíbenějším ingrediencím pro redukci pupínků a skvrn.

10. DOPŘEJTE SI KVALITNÍ SPÁNEK
Vždy uvidíte výhody dobrého nočního spánku na vaší pleti.

Tip - můžete změnit polštář na 100% hedvábí nebo bavlnu a perte ho alespoň jednou týdně.
Tip - pravidelně si myjte vlasy a mějte ofinu sčesanou z čela, kdykoli je to možné.
Tip - spěte se spletenými vlasy, abyste zabránili přenosu mastnoty.

 

Reklama

Komentáře

Reklama