Vlasové oleje pro regeneraci vlasů i skalpu

16.1.2009 00:00
Kosmetika

Vlasové rostlinné oleje jsou lehké oleje, které pronikají ke kořínkům vlasů, dodávají jim výživu a podporují jejich růst. Zároveň mají pozitivní vliv na celou strukturu vlasu a zklidňují pokožku hlavy. Vlasové olej propůjčují vlasům lesk, hladký a zářivý vzhled. Jsou ideálním prostředkem na ošetření roztřepených konečků.


Ajurvédské vlasové oleje:


Shalock  - Bylinný vlasový olej od Shahnaz Herbals
 - Účinná kombinace arniky, heny, Shikakai, dalších rostlinných výtažků a mandlového oleje. Pomáhá předcházet vypadávání vlasů a podporuje růst vlasů. Zabraňuje předčasnému šedivění.

Marocký Arganový olej pro vlasy 50 ml

Alassala Organic Moroccan Argan Olej je 100% čistý arganový olej lisovaný za studena, vyrobený z nejlepších jader ořechů arganového stromu. Bohatý na vitamín E, Omega 6 a 9. Skvělý pro všechny typy vlasů. Hydratuje vlasy přirozeným způsobem. Efektivně dokáže zastavit krepatění a lámání vlasů.Arganový olej proniká do vlasových pórů a kořínků a tím zvyšuje pružnost vlasů. Je dokázáno, že je velmi výživný pro růst vlasů. Arganový olej je velmi dobrý pro nekontrolovatelné a nezvladatelné vlasy. Obnovuje jejich strukturu a dokáže tak navrátit jejich hladkost. Přírodní antioxidanty přítomné v Alassala Beauty Argan Oil posilují vlasy tím, že dokáže obnovit poškozené buněčné membrány vlasů.

 

Autor: mk

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Pronajmu místnost pro KADEŘNICTVÍ v Plzni-Doubravce v zavedeném...
Zuzana  |  2.3.2009 21:54

Já si olejové zábaly na vlasy dělám doma. Prostě smíchám lžíci...
Anne  |  27.9.2010 09:32

chci se zeptat na cenu pronájmu?předem díky za odpověd.a místo je jen...
sona klaudová  |  20.10.2010 19:03

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *