Vánoce na 001shop v centru Prahy: Přípravky na vlasy

7.12.2011 00:01
Kosmetika

V našem vánočním seriálu vám budeme představovat výrobky, které se nejčastěji na našem obchodě prodávají za účelem dárku pro zdraví či krásu. Přípravky je možno objednat online nebo zakoupit v kamené prodejně v centru Prahy. Přípravky na vlasy patří mezi vánoční bestsellery.

Ajurvédská terapie padání vlasů a prevence proti předčasnému šedivění - Zvýhodněná sada za 1250

Sada obsahuje Bylinné vlasové tonikum Shatone (200ml) a Bylinný ajurvédský šampon s kondicionerem Shagrow (200ml) - přípravky , které působí proti padání vlasů, zastavují předčasné šedivění a podporují růst a hustotu vlasů. 

Obohacenná prášková henna

Účinná receptura, která pomáhá barvit, posilovat a chránit vlasy. Dává vlasům lesk, sílu a přírodní barvu. Přítomnost henny může dodat vlasům načervenalý odstín! Aktivní složky: Henna, amla, gotu kola, shikakai, santal, Agnimantha, ibišek.
Obsah: 200g - vydrží cca na 100 aplikací

Carnation - Ajurvédský prostředek pro podporu růstu vlasů
Výživný prostředek pro vlasy. Stimuluje růst vlasů. Posilňuje a ozdravuje vlasy. Působí proti padání vlasů. Do hloubky čistí pokožku hlavy, aniž by ji nadměrně vysušoval. Používá se jako vlasová maska s domácími produkty 1x-2x týdně. Nebarví! 200g vydrží až na 100 aplikací 
 

Ajurvédská terapie lupů, padání vlasů a podpory jejich růstu - Zvýhodněná sada 1250

Sada obsahuje Bylinné vlasové tonikum Shatone (200ml) a  Bylinný ajurvédský prostředek pro podporu růstu vlasů Shacare (200g) - přípravky, které vyživují a ozdravují vlasy, podporují jejich růst a působí proti padání vlasů a tvorbě lupů.

Bylinný šampon pro normální a mastné vlasy Shahenna

Jedinečná směs heny a bylinných extraktů dokonale myje pokožku hlavy. Kontroluje nadměrnou sekreci mazu. Propůjčuje vlasům jas a umožňuje jejich hladké rozčesání. Nezpůsobuje obarvení vlasů. Je určena pro normální a mastné vlasy. Způsob použití: V kombinaci s kondicionérem Sharinse působí proti padání vlasů, tvorbě lupů a chrání pokožku hlavy proti infekcím. Uchovává ochranný kyselý kožní plášť. 200ml

Bylinný šampon pro normální a suché vlasy Shamla

Výtažky z amly, datlí, arniky a vzácných rostlin, obsažené v tomto šamponu podporují růst zdravých a zářivých vlasů. Důkladně myje pokožku hlavy, zachovává přitom přirozený ochranný hydrolipidový kožní plášť. Způsob použití: V kombinaci s přípravkem Sharinse stimuluje růst krásných vlasů, chrání kůži hlavy proti infekcím a zabraňuje předčasnému šedivění. 200ml

Manuka Doctor ApiRevive posilující vlasová maska 100ml

ApiRevive posilující vlasová maska je bohatý a krémový kondicionér, který doplňuje ztracenou vlhkost a dodává výživu pro revitalizaci poškozených vlasů.

Unikátní složení manukového medu, manukového oleje a habešského oleje společně doplňuje do vlasů ztracené živiny a obnovuje přirozený vzhled. Vlasy zanechává intenzivně vyživené s dlouhotrvajícím objemem, lehkou úpravitelností a pohádkovým leskem! Posilňující vlasová maska je vhodná pro všechny typy vlasů a také se chová jako výborný detangler.

o Bohatý krémový kondicionér
o Obnovuje ztracenou vlhkost pro přirozeně vypadající lesk
o Výživné ingredience viditelně oživí poškozené vlasy
o Pomáhá obnovit přirozený vzhled a doplnit ztracené živiny
o Vlasům dodává dlouhotrvající objem a lehkou rozčesatelnost
o Detangler
o Vhodný pro všechny typy vlasů

 

Potravinové dopĺňky pro zdravé a krásné vlasy:

Formule pro zdravou pleť, nehy a vlasy - Speciální přípravek obsahující MSM (methylsulfonylmethane - zdroj síry), vitamín C, zinek a aminokyseliny pro zdravou kůži, nehty a vlasy.

Spirulina, Chlorella - Tyto sladkovodní řasy obsahují komplexní složení minerálů, vitamínů i aminokyselin potřebných pro zdravý růst vlasů.