Šetrná intimní hygiena

19.12.2003 00:00
Kosmetika

Přestože na trhu nacházíme značné množství mycích prostředků, nelze mezi nimi najít přípravek, který by ve vztahu k přirozenému ošetření sliznice pohlavních orgánů bylo možné označit za vhodný. Všechny nám známé výrobky obsahují některé látky (tenzidy), které mají sice vysokou čistící schopnost, avšak vůči pokožce a sliznici se chovají agresivně. Následkem používání těchto přípravků je funkční oslabení velmi citlivé sliznice, porušení rovnováhy přítomných mikroorganizmů a z toho vyplývající poškození.

Hydrofilní olej Intima je vyráběn z vysoce kvalitních olejů (mandlový, sojový, jojobový), z výtažků léčivých rostlin a z vysoce účinných éterických olejů (levandulový, tymiánový). Intima Original AÖK neobsahuje žádné tenzidy, konzervační látky, barviva a jiné látky, které by mohly nepříznivě působit na organizmus.

Jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Udržuje rovnováhu symbiotické mikroflóry. Splňuje všechny podmínky přirozené péče o sliznici. Má antiseptické a dezodorační účinky, příjemnou bylinnou vůni. Vynikající mycí a dezodoranční účinky. Nedráždí citlivou sliznici pohlavních orgánů. Při pravidelném používání odstraní nepříjemný pocit svědění, který je častým následkem při omývání výše jmenovanými nevhodnými výrobky. Vzhledem k jemnosti přípravku jej mohou používat i děti.

Zhruba 5 - 10 kapek přípravku Intima (Intimus pro muže) naneseme na navlhčenou sliznici a opláchneme vodou. Přípravky Intima, Intimus či Intim set jsou velmi ekonomicky výhodné, neboť jedno balení (150 ml) vystačí při správném používání na 500 umytí! (30 kapek je 1 ml)

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Díky, vyzkouším.
Inka  |  24.11.2015 12:45

Já používám kosmetiku jedině z beautyville.cz, jak jsem tady již psala....
Anna  |  29.11.2015 20:21

Co poradíte mužům? Já mívám pohlavní styky s přítelkyní v průměru...
Miroslav  |  4.12.2015 16:36

Intisam, Femigard mohou používat ženy i muži.
Kamila  |  18.12.2015 14:21

Já si kupuji kosmetiku pro intimní hygienu, protože po normálních mám...
Jarka  |  29.2.2016 13:14

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *