Proč je kokosový olej nejlepší olej pro vaší pleť?

17.5.2005 00:00
Kosmetika

Více jak 2000 let ostrované Jižního Pacifiku používají čistý kokosový olej spolu s výtažky z květin k výživě, změkčení, hydrataci, ochraně a léčbě nejen pokožky, ale i vlasů. Pure Fiji Vám přináší to nejlepší z těchto tradičních směsí v podobě čistě přírodní tělové kosmetiky. Objevte vysoce hydratační tělové oleje, smetanově bílé krémy, vyživující ručně vyrobená mýdla a tělové peelingy vyrobené z čerstvé cukrové třtiny, které Vaší pokožku přímo rozzáří.

Extra panenský kokosový olej, jeden z nejbezpečnějších a nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, je pokožkou velice snadno a rychle beze zbytku absorbován.Nezanechává mastný efekt a má pozoruhodně hluboce hydratační vlastnosti, které jsou v kombinaci s živinami dodány tam, kde je jich nejvíce potřeba.Za studena lisovaný kokosový olej má vysoký obsah přírodních látek - antioxidantů,které v podobě vitamínů A,C a E zabraňují stárnutí pokožky a mají hojivý efekt .Extra panenský kokosový olej nepřináší pokožce jen okamžitou úlevu, ale také při pravidelném používání hojí a obnovuje Vaší pleť.

Další výraznou předností kokosového oleje je posílení vlastního biosystému pokožky, které má pozitivní vliv na její vzhled, funkci a také nezanedbatelně zvyšuje její obranyschopnost, která je pro celé naše tělo velice důležitá.

Protože panenský kokosový olej je beze zbytku absorbován hluboko do pokožky, a to přímo do buněčné struktury pojících tkání, je vysoce efektivní při hojení a odstraňování vad, jako jsou jaterní skvrny, vrásky nebo jizvy.Kokosový olej též spoluvytváří ochrannou bariéru před choroboplodnými bakteriemi a díky vysokému obsahu antioxidantů napomáhá předejít a zpomalit poškození naší pleti zapříčiněné volnými radikály. Kokosový olej nejen zabraňuje procesu stárnutí pleti a hojí již existující vady, ale také omezuje negativní efekt nadměrného se vystavování slunečnímu záření a ostatním vnějším vlivům.

Věříme, že si zamilujete kosmetické výrobky RENIU ze souostroví FIJI pro jejich blahodárné účinky za jakéhokoliv počasí a při všech ročních obdobích.

Konečně Vaše pleť, Vám to prokáže nejlépe.

Celý sortiment této značky můžete zakoupit na 001shop.cz

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Prosím Vás, jak ještě se jinak projevuje Vaše alergie? Začala jsem taky...
Anna S.  |  17.11.2014 18:04

Dobrý den, po asi třech dnech mazání na obličej jsem zjistila, že mi...
Edita  |  5.12.2014 10:38

Vždyť je to ten nejpodřadnější olej a používá se jedině jako levná...
!!!  |  5.12.2014 14:03

Najpodradnejsi? Takze je to zas vsetko len o reklame? Pouzivam uz 5...
atac  |  8.3.2015 00:44

To jste si asi spletl/a kokosový olej s palmovým. Protože právě palmový...
Amálie  |  12.4.2017 22:32

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *