Praskání pokožky během těhotenství

24.2.2000 00:00
Kosmetika

Průvodním jevem těhotenství je samozřejmě zvětšující se objem bříška a prsů. Z důvodů podstatného zvětšení objemu v relativně krátkém čase a nízké pružnosti pokožky dochází v těchto oblastech často k popraskání kůže, což mnohé žehy velmi trápí.

Tato kosmetická závada po porodu nemizí a zůstává na celý život, neboť se jedná o trvalé poškození. Tyto žehy se na nás později obracejí a žádají radu, jak svou pokožku učinit opět krásnou a hladkou. Bohužel pro ně máme neustále tu samou odpověď : jediná možnost, kterou nabízíme, je prevence.

Ženám, které chtějí tomuto trvalému poškození předejít, můžeme doporučit uvolňující masážní olej Muttisol Extra AOK. Tento přípravek obsahuje olej z pšeničných klíčků a mandlový olej a je bohatý na vitamíny A, E, F a lecitin, což vše v optimální kombinaci udržuje namáhanou pokožku vláčnou a pružnou. Pro maximální působení účinných složek je třeba dvakrát denně jemně vmasírovat olej do pokožku bříška a prsů a to již od prvních dnů těhotenství. Kůže získá na elastičnosti a její napínání nezanechá následky.

zdroj: Aromaterapie plus

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

a kolik stoji ? ? ?
maruna  |  13.4.2007 17:01

zní to zajímavě, zajímalo kolik to stojí a kde bych to mohla sehnat? díky
Dany  |  10.9.2007 15:46

Třeba tady...
mila  |  9.5.2011 21:50

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *