Posilující výživa pro vlasy

17.6.2003 00:00
Kosmetika

Přípravek Shahair od firmy Shahnaz Herbal obsahuje lístky heny společně s dalšími vzácnými bylinnými složkami užívanými v ajurvédě po staletí pro jejich blahodárné působení na vlasy a pokožku hlavy. Je určen ke zpevnění jemných, lámavých vlasů, k léčbě padání vlasů a proti tvorbě lupů. Dodává vlasům lesk a hedvábný vzhled.

Aktivní složky:
Hena, brahmi, santalové dřevo, máta, amla, shikakai.

Hena obaluje vlasy, zpevňuje jejich narušenou strukturu, podporuje růst vlasů a dodává vlasům načervenalý tón. Silně působí proti tvorbě lupů.

Brahmi příznivě působí na pokožku hlavy, zlepšuje prokrvení, posiluje vlasy, působí proti tvorbě lupů a vypadávání vlasů.

Amla vyživuje, zpevňuje vlasy a podporuje jejich růst.

Santalové dřevo má antiseptické, protizánětlivé vlastnosti.

Shikakai se používá k čištění vlasů a pokožky hlavy, podporuje růst vlasů, pomáhá odstraňovat lupy a působí proti vším.

Máta má stimulační účinek, podporuje prokrvení, působí antisepticky a proti zánětům kůže.

Způsob použití:
V závislosti na délce vlasů se smíchá potřebné množství prášku se syrovými vejci, půlkou kelímku jogurtu, 4 lžičkami kávy a citrónové šťávy tak, aby vznikla kaše o konzistenci jako mají zubní pasty. Nepřidává se voda! (Vejce a jogurt dodávají vlasům výživu, citrón působí proti zánětům, svědění a padání vlasů.)

Pasta se naneste na pokožku hlavy, na vlasy a nechá se působit cca. 1 hodinu. Pak se smyje. Tento přípravek může vlasům dodat červený nádech. Pokud je červený odstín žádoucí, vynechává se jogurt a doba působení přípravku se prodlouží na dvě hodiny.

Jogurt se též nepřidává, pokud jsou vlasy mastné. U mastných vlasů je vhodné umýt následně vlasy šamponem pro mastné vlasy Shahenna.

U lámavých nebo suchých vlasů je vynikající přidat 2 lžičky vlasového oleje Shalock a vlasy smývat šamponem pro suché vlasy Shamla.

Při poškozených vlasech či kožních problémech skalpu je vhodné nanášet Posilující výživu na vlasy - Shahair jednou týdně.

Přípravek vystačí na 30-60 aplikací dle délky a hustoty vlasů.

Přípravky Shahnaz Herbals jsou k dostání též na adrese 001shop.cz - poradenské centrum, Krakovská 22, Praha 1 v pondělí až pátek od 10 do 19 hod. a v sobotu od 10 do 12 hod a v ordinaci lékařské kosmetiky.

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Když budete dbát na správnou životosprávu, tak se vám nehty i vlasy...
rada  |  27.8.2014 15:35

Jo, vitamíny- ty do sebe dostanete zdravou stravou. Ono když někdo žere...
haha  |  11.9.2014 14:39

Trapná reklama na nefungující blbost.
nelži dealerko  |  20.1.2015 10:18

m
,,,,,,,,,,,,  |  20.1.2015 10:44

Caj Chaganela, zkouseli jste nekdo? Tuhle jsem nato narazila na netu, slecna...
Radka  |  19.9.2015 13:24

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *