Péče o problematickou pleť s aloe vera a tea tree

20.1.2014 00:01
Kosmetika

Kombinace hojivého účinku aloe vera a antiseptického účinku australského čajovníku je ideální pro ošetření pleti s kožními problémy.

Čistý gel aloe vera je bohatý na vitamin B1, B2, B3, B6, B12, C, E, cholin, minerály jako železo, vápník, zinek, draslík, hořčík, mangan, měď atd. a zároveň aloe vera gel obsahuje 18 aminokyselin včetně 9 esenciálních. Aloe vera též obsahuje enzymy jako fosfatázu, amylázu, katalázy, celulázy, lipázy atd. Také obsahuje přírodní saponiny, které mají dezinfekční účinky a antrachinony, které působí antibakteriálně, protivirově a protizánětlivě. 

Aloe vera má díky svému složení velmi zajímavé vlastnosti na kůži: podporuje hojení jizev, buněčnou regeneraci, hydrataci pleti a působí protizánětlivě a jako přírodní antibiotikum. Skutečný zázrak přírody, aloe vera, je užíván milióny lidí po celém světě.

Tea tree - australský čajovník je nejsilnější přírodní antiseptický a desinfekční prostředek. Má antibakteriální, antivirové, antimykotické ( protiplísňové ) a hojivé účinky.
Používá se k ošetření akné, řezných ran, popálenin a po pobodání hmyzem. 

Aby měla aloe účinek na kůži, musí být ve výrobcích obsažena ve velkém množství a mít hodně aktivních látek (polysacharidů). Pro svou řadu AUREA, belgická firma Galeoce Cosmetics Natural použila tu nejkvalitnější bio aloi veru ve vysokém množství v produktech. Řada AUREA je plod několikaletého výzkumu. Galeoce Cosmetics Natural měla za cíl při vývoji produktů vysokou koncentraci účinných látek, aby tak byl zajištěn jejich optimální účiněk. Nejlepší suroviny jsou vybírány s velkou přísností. Produkty řady AUREA mají udělen cerifikát ECOCERT SAS pro ekologickou a biologickou kosmetiku.


Pro každodenní péči o pleť doporučujeme následující dva přípravky:

AUREA čistící mléko na obličej a krk jemně čistí a odstraňuje nečistoty, aniž by na pleti zanechávalo pocit suchosti.

Aurea - medicinální krém
AUREA medicinální krém kombinuje přírodní zklidňující účinek aloe vera a éterického oleje z australského čajovníku (Tea Tree - Melaleuca) na všechny kožní problémy.
Nanášejte lokálně na postižené oblasti kůže.    

Využijte 25% valentýnskou slevu do 14.2. 2014 při nákupu obou produktů současně:

AUREA zvýhodněná sada BIO - Čistící mléko a Medicinální krém

Přehled komentářů

zobrazit všechny komentáře 

Mě se hodně zhoršila pleť po vysazení antikoncepce, kterou jsem brala...
žaneta  |  28.1.2014 14:41

Dobrý den paní/slečno Žaneto pracuji s výrobky od značky artistry a...
Lukáš  |  29.10.2014 14:16

zobrazit všechny komentáře

Přidat komentář

 
* *