Intimní hygiena

21.11.2005 00:00
Kosmetika

Péče o intimní partie by měla být co nejšetrnější. Přípravky obsahující chemické látky mohou dráždit sliznice, nadměrně je vysušovat a činit náchylnými k infekcím. Nejvhodnější variantou péče je používání čistě přírodních prostředků.

Mycí přípravky:

Mnohé přípravky, které obsahují bylinky a jsou určeny k ošetřování intimních partií mohou nadále přispívat k dráždění, pokud obsahují tenzidy (laurylsulfáty), které sliznice přesušují a další chemické látky (např. konzervanty).

Přípravky na bázi hydrofilních olejů, bez chemických konzervantů a bez tenzidů, jsou tím nejšetrnějším pro citlivé partie těla. Díky obsahu éterických olejů navíc chrání před výskytem infekcí.

Intima - Při pravidelném používání tento fyziologický přípravek je schopen zamezit pocitu svědění či pálení, které jsou častým následkem užívání nevhodných přípravků. Intima jemně a jemně a důkladně čistí sliznici pohlavních orgánů. Má desodorační účinky. Obsahuje směs kvalitních éterických olejů z protivirovým, protibakteriálním, protiplísňovým a protikvasinkovým účinkem. Udržuje rovnováhu symbiotické mikroflóry.

Intimus - Přípravek vhodný pro intimní hygienu mužů.

Intimset - Sada přípravků Intima a Intimus za zvláště výhodnou cenu pro partnery.

Hojivé balzámy a gely mohou pomoci při řešení rozličných potíží: svědění, suchosti, pálení sliznic, hemoroidech?

Intim-set - Unikátní složení balzámu (shea butter, jojobový olej,vitamíny A a E, éterické oleje - např. z modrého heřmánku, levandulový, z červeného tymiánu a z mrkvových semen) zaručuje ideální ošetření intimních partií těla. Intisan výborně udržuje jejich přirozenou mikroflóru. Obsah heřmánku dává balzámu jemnou vůni, hojivé a regenerační vlastnosti a schopnost tišit bolest. Využití Intisanu je velmi široké.
 • pomáhá zklidnit nepříjemné projevy při mykózách a plísňových onemocněních pohlavních orgánů
 • je vhodný k preventivnímu použití před návštěvou bazénu, koupaliště nebo sauny
 • má hojivé účinky při ošetření konečníku při drobném krvácení, způsobeném např. hemoroidy (při krvácení z konečníku je však vždy doporučeno vyhledat lékaře pro určení diagnózy)
 • lze využít jako lubrikační prostředek (vzhledem k obsahu oleje pozor při použití pánské ochrany!)
 • v těhotenství lze použít k pravidelné masáži hráze a prsních bradavek
 • po porodu má hojivé účinky při ošetření stehů

  Femigard gel - Initmní bylinný gel působící přírodními desinfekčními látkami na drobné záněty potních a mazových žlázek . Působící přírodními desinfekčními látkami na drobné záněty potních a mazových žlázek

  Hemorol - zklidňující prostředek při hemoroidech Obsahuje bioaktivní látky účinné při oštřování hemoroidů. Tradiční extrakt z dubové kůry s adstringentními účinky, extrakty z řebříčku a jitrocele zklidňují a rostlinné silice zklidňují a mají antimikrobiální účinky. Rostlinný tuk Karité zvláčňuje kůži a zvyšuje její ochranu. Použití: Několikrát denně v místě tvorby hemoroidů, vhodné jsou i sedací koupele v extraktu dubové kůry.

  Zdroj: www.001shop.cz - Krakovská 22, Praha 1 - možnost přímého nákupu bez předchozí internetové objednávky- Po-Pá 10 až 19.00, SO 10-13.00
 • Přehled komentářů

  zobrazit všechny komentáře 

  Pro intimní hygienu doporučuji mýdlo obsahující houbu Reishi Gano Soap...
  Marie  |  5.4.2009 06:44

  To není komentář, nale normální reklama. A zadarmo.
   |  5.4.2009 08:38

  Ano. A na víte tématech. Styďte se.
  Lois  |  5.4.2009 17:59

  zobrazit všechny komentáře

  Přidat komentář

   
  * *